Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » вт фев 10, 2015 4:27 pm

Добър ден и от мен Изображение ..... спря снеговалежа при вас ,МАМИ и от тая нощ е бурно ,голяма фуртуна ,10-12 бала е силата на вятъра ,а скоростта над 120 км / час ,в комбинация със сняг или град ..... представяте си картинката при нас :o .Много дървета изпочупени ,огромни ,разцепени на две ,дано само няма и злополуки и ранени ..... днес дори и стелиос не го пуснах на училище ,страшничк е ,защото хвърчат предмети има и доста стари къщи и не искам да пострада някой .... зима е ,надявам се да не е много дни и да отшуми .Днес ,приготвих една ,гореща рибена чорба и си хапнахме добре и се постоплихме дори ..... Учудвам се каква сила има природата и как не я почитаме ..... Турция е цялта бяла и преливаща се с морето ,която е бясно и разярено дори не се различава .Да не забравя да ви попитам ,купис си един чай от хибискус ,ползвал ли е някой ? Тук го пият за сваляне на високо кръвно ,а също и за холестерол ,знаете ли нещо ?! :thinking: Днес християните почитат днес Свети Харалампий и Света Валентина!

Българската православна църква почита на 10 февруари Свети Харалампий, приеман и като покровител на пчеларите, както и Света Валентина.Бъдете здрави, щастливи, винаги сияещи от радост и носете имената си с гордост и достойнство! :) Пожелания за един красив следобяд и още по-красива вечер !!!! Ако им мераклийки ..... тук съм ..... къде да отида в тая виелица ??!! :yee: Изображение


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт фев 10, 2015 6:01 pm

Здравейте момичета !
Полека -лека се изниза и днешния ден.

Дианка,дано природата се укроти около вас ,че пред нея всички сме безсилни.Колкото до чай от хибискус
наричат го още „напитката на боговете“.
Това е един от най-популярните чайове,известен като чай от каркаде.Прави се от цветовете на хибискуса/китайска роза/.

. Характерна особеност при чая от каркаде е тази, че когато се пие студен понижава кръвното налягане, а когато е горещ – го повишава. Червеният чай укрепва стените на сърдечно-съдовата система, оказва благотворно влияние върху черния дроб, стомаха, нервната система. Употребата на чай от каркаде намалява вредните мазнини и холесерола
Ние го пием главно лятно време,като студен чай,а през зимата в комбинация с други билки.
Натали ,влезе ли в крак с работния ритъм?
Дидката къде се изгуби?
Много любопитна станах :(
Прекрасна вечер ви желая с много топлина!
1907465_1571013876476733_236410967829791733_n.jpg
10846325_719998074780924_3423135804662272727_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт фев 10, 2015 6:53 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добър вечер,мили приятелки! Дианка,наши приятели ни показаха доста поразии от урагания вятър и наводнени жилища от Миконос,там времето е също като при вас,дано скоро отмине и това, добре,че не си пуснала Стели на училище.Приятна вечер,мили момичета! :hug: :hug: :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт фев 10, 2015 7:51 pm

Добър вечер момичета!
Да почерпя за здраве на пчелите.


Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт фев 10, 2015 7:57 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР!
А при нас е много студено,без сняг.Така е.Малък Сечко не може да не се "прояви".
КАТЕ,хареса ми сентенцията :hug:
Дидка е добре,чухме се по телефона.Има проблем с комп.Поздравява ви!
:( А аз пак не мога да си кача картичка.До сега не съм имала проблем :thinking:
На ЙОАНКА,ВЛАДИ и АНИ ХУБАВ СЛЕДОБЕД!
ИЛИНКА,ДОБРА ВЕЧЕР! :)
:night: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ТОПЛА И УЮТНА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ! :night:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср фев 11, 2015 3:59 am

Здравейте, момичета!

Натали, със закъснение, но от сърце честит рожденик!
Изображение
Цветя за теб:
Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср фев 11, 2015 4:05 am

Изображение
И кафе за вас:
Изображение
А за мен, Влади и Ани:
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср фев 11, 2015 6:39 am

Здравейте, приятелки! По кафенце и всеки със задълженията си. Дидка, чакаме те. Дианка, пазете се. Ани, давай си и почивка от време на време. Йоанка, ти по-добре си тази седмица? На всички лек и успешен ден!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср фев 11, 2015 7:19 am

Добро утро!
За пръв път пиша от този телефон ,а и заради обновяването ми изглежда различно..
Техника каза,че е дребна повреда,но на мен ми писна,два компютъра и двата не работят..
Благодаря че ме чакате,но съм в лошо настроение,тъкмо бях пригатвила принтера за почистване и зареждяне и сега и това...И фурната не работи...Много ми идва в повече...Не се притеснявайте не е депресия,а просто много съм гневна и безсилна да променя някои неща,простете ми...
Ще ви пиша когато се успокоя.
Обичам ви и ви желая хубави дни!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср фев 11, 2015 8:27 am

Добро утро :)
Днес е най-учтивият ден в годината - Световният ден на думата "благодаря" (International Thank You Day) и добър повод да припомним с малки жестове на внимание близките си.
Благодаря ви, че ви има, че сте тук, че сме приятели. Благодаря на админите, че са създали този оазис на добротата.
Изображение

Момичета, свиквам с работния ритъм, то няма и накъде, работата е динамична и с хора, всеки с характера си :)
Сипвам по кафе, че времето напредна
Изображение
Успешен ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена