Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон фев 16, 2015 8:20 am

:giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили момичета! Дидка, разбирам те и те оправдавам напълно,но много ми е тъжно,че се наруши прекрасната хармония тук,но..... Сядам на :coffee: ! Таничка, Дидка, дано се оправите бързо,болнаво време е. Влади, мартенички купувам все в последния момент,но по - важно е да уважим малки и големи. :love: Исках да пиша повече,но няма на кого - пожелавам ви прекрасна нова седмица и успешен ден! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон фев 16, 2015 8:25 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Пропуснах да ви предложа :coffee: ,да ви е сладко! Дидка, стискам палци за теб мила,дано да те зарадват скоро! :clap: :clap: :clap: :love: :love: :love:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон фев 16, 2015 10:13 am

Здравейте пак
Сега се връщам от доктора антибиотик топли напитки
Направих си кафе :wink:
Понеже се фуках че мен не ме лови грип ето ти на Вече ще мълча :agr:
Не ми се търсят картинки
на всички :giflo1: :giflo1: :winkiss: :winkiss: :winkiss:
Диде стискам палци Успех
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон фев 16, 2015 12:21 pm

Здравейте момичета!
Кате,пак ще се съберем ти поддържай огъня
Танче и аз като теб толкова хвалби му ударих,че не боледувам та този грип ме и повтори.Чувствам се като изцеден лимон.Пази се и се лекувай.
Цяла седмица се занимавам с битовизми и нагли хора.Миналия понеделник като дойдох на работа и нещо не работи .Нито компютър нито каса нито печка.В последно време сметките ми за ток се увеличиха петорно.Извиках ЧЕЗ и какво се оказа ,че един млад тарикат със счетоводна къща ,която е в същия блок с аптеката се закача и откача,При последното деяние така объркал нещата ,че в мрежата при мен измериха 320 волта напрежение,вследствие на което хладилника и колоните па компютъра изгоряха.Може би защото са работили по това време.Толкова се почувствах безпомощна и безсилна не мога да ви опиша.
В събота не работих и ходихме да търсим хладилник които да пасне и на мястото.И накрая го поръчахме по интернет.
Сега трябва с полицията и ЧЕЗ да се разправям,но нямам сили.Дано да са се стреснали малко направо в очите им го казаха,че крадат ток от мен.
Уж чаках да ми се размине и да не ви занимавам с моите проблеми ,но го написах.
Иначе седмицата имаше и хубави моменти.
Събрах ме се с брат ми и семейството му в четвъртък у тях и изкарахме прекрасно.
Още сме с момичетата заедно и гледаме да не си седим у дома,когато времето позволява.
Това е около мен.
Кате много ви се радвам на хубавия ремонт.
Дидка,стискам палци да се наредят нещата по начина по който желаеш
Влади,видях в ФБ че подобаващо сте отбелязали празниците и красотите сътворени от Дианка също.
Хайде да приключвам ,че здравната каса ме зове.

МНОГО УСПЕШНА И ИНТЕРЕСНА СЕДМИЦА ВИ ЖЕЛАЯ!!!!
10923516_774624832629275_4378090962401815956_n.jpg


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон фев 16, 2015 5:48 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет, мили приятелки! Катенце,разбира се,че ще подържам фронта,аз обичам това местенце,означава много за мен! Много съжалявам,че си се сблъскала с толкова жалки същества,не се отчайвай, има ги всякакви на тоя свят,но който е потърпевш да му мисли,само ти и момичетата да сте живи и здрави,другото се преодолява,кураж мила приятелко! :thumbsup: :love: Таничка, не разбрах дали ще ходиш на работа или ще се лекуваш в къщи,пожелавам ти бързо оздравяване! :thumbsup: Миленче,как сте с Веси,пиши мила?! :love: Ивче,голяма купонджийка и веселушка си,толкова си жизнена,естествена и много приятна,само така миличка! :clap: :clap: :clap: :love: Пожелавам на всички прекрасна и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон фев 16, 2015 6:35 pm

Кате ,надникнах пак да ви видя
В къщи съм до края на седмицата пия си антибиотика лежа и от време навреме надничам тук таме
Кейти съжалявам за случилото се , тарикати колкото щеш
Лека вечер момичета
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт фев 17, 2015 2:19 am

Здравейте, дружки-веселушки! Както е тръгнало и прошка няма да можем да си вземем (важно е да я дадем) много, много отсъствия ще пишем. Кейти, пак беда те е сполетяла, то бива то може ама аман от нагли хора, дано си получат заслуженото. Иначе добре изкарахме в събота, вечерта в заведението пя едно момче Тодор Тодоров (не съм 100% сигурна за фамилията) победител от Гласът на България (и тук не съм сигурна) ако някой е гледал този формат знае по-добре от мен. Беше хубаво, до мен от дясно дъщерята се кипри, хареса и ама друго си е казва да си сложа слушалките на ушите и да си слушам моята музика. Мартеници и аз купувам, че освен едно въженце да усукам друго не мога да направя, децата нямат и желание, защото тук мартениците не са познати, но поне ги носят като им вържа. Дидка :thumbsup: :thumbsup: ще стискаме палци дано получиш вести, каквито очакваш, бързо оздравяване ти пожелавам. Танче, на теб също бързо възстановяване, отказа ли се от 90-дневната диета? Аз продължавам, че даже и половинката включих, че е с високо кръвно а срещнах добри отзиви в тази насока, но се включи при условие, че няма да има воден ден и си казах по-добре по-малкото зло, отколкото хапчета. Ани :read: :read: ли, Йоанка теб те няма няма и ще изкочиш от някъде с торта-мартеница сигурно, лека и спокойна вечер за вас.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт фев 17, 2015 4:56 am

Здравейте, приятели!

Влади, развесели ме с тортата-мартеница :-D .
Чета ви, но нещо нямам настроение да пиша. Такъв студ ни е сковал, че и мозъкът ми е замръзнал :) . Вятър два дни, сняг, студ... Утре училищата са затворени. Днес беше почивен ден - празник. В сряда също не съм на работа - ще си почина най-накрая. Чувствам се много изморена напоследък.
Днес Барбара ми беше на гости. Не се бяхме виждали много дълго време. Обядвахме, приказвахме си, гледахме 3D филм, пихме кафе, играхме игра (винаги като дойде все ни носи книги, интересни игри) и то станало вечер. Чудя се дали ако стигна нейните години ще съм така активна.
Дидка, бързо оздравяване и дано Зари не се зарази. И дай Боже да получиш желаните новини.
Танче, и на теб бързо оздравяване.
Кейти, съжалявам за неприятностите, които са ти причинили. Хубавото е, че сте хванали крадеца.

Мисля си за всички вас! Ще ви оставям, че уж седнах с моите момчета филм да гледам.
До скоро!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт фев 17, 2015 5:19 am

Добро утро момичета
Дано за вас да е добро
От 2 часа се въртя
Дъщерята вчера като чу че съм на антибиотик каза че много съм я закъсала и вечерта ще дойде
Забраних и Никого не допущам до мен Антибиотик не съм пила от близо 5-6 години
Диетата е спрях но ще я почна когато излязат нашите си плодове
Стига съм хленчила и пак ще лягам ужас
Приятен ден Аз цял ден съм така
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт фев 17, 2015 6:50 am

Добро утро!
Кате сф,какво да ти кажа,понякога и аз като теб при случки с подобен характер ,дълго време ми е криво.Все пак да сте живи и здрави е най-важното!
В момента интернет имам,при мн.изгодни услония на телевизия и нет съм,но не смея да дам комп на ремонт1-во уж ще струва около 20-30 лв,но не съм сигурна,2-ро като не знам кога ще съм на работа не смея.
Беше ми удоволствие да избирам сутрешния поздрав ,но това пак ще стане,момичета,така или иначе пак съм тук!
ПРИЯТЕН ДЕН!Благодаря за пожеланията,кандидатствах за две длъжности в едно учреждение и нека става каквото е писано.


Заключена