Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » ср фев 25, 2015 6:49 am

Добро утро!
Йоанка,и аз прочетох...колко от ,,живота си,, споделих тук...и сега ще се пошегувам ...ами ....пак сме били болни :D ...Пиша от преди да забремения тук,не съм се сетила ,,да изровя,, вашите пожелания за първия преглед,страшно бях развълнувана,пък и знаехте вие и ние двамата с таткото...
Наистина прекрасно е,че ви има :love: :love:
Хубав ден!Само страхотни емоции и много,много усмивки!
Влади,значи сме горе-долу еднакво луди с теб,аз съм същата...Оздравявай бързо!
Натали,втора вечер пускаш същата песен срахотна е,мерси,тя и още една са ми на върха в момента.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср фев 25, 2015 7:21 am

Пропуснах Милето,днес й е първи работен ден след отпуската,дано й е лек и приятен!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср фев 25, 2015 7:48 am

:) ДОБРО УТРО! :)
Ех,момичета,колко сте нетърпеливи с почистването :thumup: !
Пазете се!Изстива се неусетно!Танчето се разшета преди да се е възстановила напълно и нещо не се обажда!
Дано да е добре!И аз поглеждам към моите прозорци и пердета,но ще почакам :sun: !
Влади,доста шетане е за 3-4 семейства,но пък е много хубаво да си сред приятели :thumup: !
Диде,благодаря! На работа съм в петък :wink: .2 дена съм в служебен отпуск на мероприятие,служебно.
Днес започва в 12ч.,така че с :coffee: съм в нашата компания :) .
На Йоанка,Влади и Ани СПОКОЙНА НОЩ! :night:
:giflo1: ХУБАВА СРЯДА,МОМИЧЕТА!ДА СТЕ ЗДРАВИ И САМО ДОБРИ ХОРА ДА СРЕЩАТЕ! :giflo1:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср фев 25, 2015 8:18 am

Добро утро
Днес пак съм на кафе с вас и ми е много приятно
Изображение
Дидка, и аз харесвам тази песен, още не я намирам в търсачките и не мога да си я изтегля на компа и телефона. Но ще поровя и ще я намеря :)
И аз гледам прозорците, ама тук все поръмява има и мъгли, та още няма смисъл да им се каня :)
Миле, страхотен преход почивка-работа :clap:
Весел ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср фев 25, 2015 9:22 am

Добро утро слънчеви хора!
Тук от ранни зори и по късни доби е много оживено.Чудя се какво правя та спя ,а не съм във вашата компания. :thinking:
Влади,какъв е този фервекс където го пиеш та те избива на миене на прозорци?Явно има допълнителна съставка :)
Йоанче,многа малка ми се вижда тази отпуска по майчинство.
Миле,само така плавен преход към работа и току виж дошли почивните дни.
Дидка,зачетох се в написаното.Браво на всички вас ,които от толково години сте в тази компания.
Ивка преполови работния ден,а аз сега установих ,че съм пропуснала снощи да пратя поръчката.Това ЕГН започна да работи срещу мен :yee:
И аз исках да стартирам почистване .Започнах с прането и балконите,но времето май е на път да ме откаже.
Кухненския обаче е в ред и с засадени теменужки,а на другия имам наболи лалета.Зюмбюлите са на стълбите и цъфтян вече втора седмица и целия вход ухае.
Хайде ,което не е пил кафе да идва ,та да се захващам за работа.Навън ръми така,че няма да се преуморя :)

ДА ВИ Е СЛЪНЧЕВО НА ДУШИТЕ!УСПЕШЕН ДЕН!
1017765_1573279266250194_6577279404586065877_n.jpg
10959888_1573279392916848_4757842334912112883_n.jpg

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср фев 25, 2015 12:45 pm

Привет :)
Тук ръми дъждец, но в градинката зад съд. палата е пълно с мартеници. Утре ще ги обиколя, че е време вече :)
Поднасям по греяно вино, да си стоплим кокълчетата :wink:
Изображение
Усмихнат следобед, веселки приятелки :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср фев 25, 2015 4:29 pm

Здравейте ,сладуранки Изображение...... зарази ме ЙОАНКА жърнах се назад и досега чета ...... Боже мили ,колко работи съм сподлила досега и колко вихрушки сме преодолели ???!!! И колко много момичета са писали преди ..... ей това е ,спомени мили ,вълнуващи и без аналог ..... всичко ,което ще споделим оттук нататък ще е различно ..... Единственото ми пожелание към всички е да сте здрави ,да вярвате в доброто и добронамерените хора ,защото то съществува ,а много от тия хора са тук сред нас ..... за което само мога да ви благодаря ,че сме заедно толкова години !!! Още едно доказателство ,че всеки един човек , който се отбива в нашият живот е уникален и единствен... Оставя от себе си и взема малко от нас... :heart: :heart: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: но това е и смисъла на живота .Знайно или незнайно хората имат заключена в себе си много топлина, нежност и любов. Понякога наш малък жест може да помогне на всичко това да се разлее. :love: Хубаво е, когато хората около теб правят нещо, за да се усмихваш, нали? :)
Едно топличко чувство се усеща..Изображение
В забързаните ни дни забравяме, че не сме сами и че позитивизма и усмивката на хората трябва да се поддържа, да се предизвиква и да се оценяват..
Понякога едно „Здравей, как си?” може да затопли сърцето. :love:

Днес на порции вали като из ведро и после пеква слънце ?! :? природа ..... силна и за жалост мижитурки ,всички ние пред нея ......От понеделник имах доста ядене ,приготвих и едни кюфтета на скара и много ,много не му мислих днес . Довечера сме на психолог и Стилианос ,и аз с баща му ..... мислех ,че някъде дотук ще спрем ,но засега не споменават нищо ..... а и ние не бързаме ,за да настоявт има защо ,важното е ,че той се чувства добре и отива с желание на терапиите .... учудва ме страшно много позицията му .От самото начало ни обясниха ,че терапията е затворена тоест ние няма да имаме информация какво коментират с психолжката ..... повече от година колкото и да се опитвам да изкопча някоя дума ..... глас в пустинята ,само споменава ,че е много добра .... дотам .... бре какъв голям мъж имам ,нито плака ,две операции издържа и сега е като паметник дума не отронва ... Цял мъж !!!! :clap:Мир в душите, светлина в умовете и любов в сърцата!Нека мислите ни бъдат красиви.
Приемайки хората около нас такива каквито са, ние приемаме да живеем в хармония първо със себе си. :) Красива , топла и споделена вечер на всички веселушки ...... радвам се ,че ви има !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :heart: :heart: :heart: Извинявам се ,че тук таме липсват букви ,но компа е виновен ...... смях се с КАТЕТО за ЕГН .... уж компютъра няма а годинките му са срещу него вече ..... :yee:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср фев 25, 2015 4:33 pm

Голяма мъгла...Ще се приготвям да взема Зари .
Дианка здравей!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср фев 25, 2015 4:34 pm

за всички цветарки във форума ,че са много и ухае навсякъде .....Изображение на пролетни цветя ..... Да ви е сладко !!!!!!!!!!!! :thumbsup:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср фев 25, 2015 4:35 pm

Здравей ,ДИДКА и внимавай в мъглата !!!!!!!!!!!! Спокойна вечер !!!! :love:


Заключена