Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » съб мар 21, 2015 3:51 pm

Здравейте ,дружки Изображение нямаме почти седмица ,но понякога така се случва ..... интересно ,че дори желанието да седна на компютъра се бе изпарило при мен ..... както и да е ,беше ми много напрегнато през тия дни ..... трябваше да тичаме по институции и да събираме разни "хартии" ,които така и в крайна сметка не ни се оказаха нужни ..... във вторник мъжа ми пътува за атина със Стелиос ,много силен вятър ,много трудно пътуване с кораб ????!!!!! зима ли е ,си е жив проблем .... делото се отложи за кой ли път ,нервите ни опънати до крайност ..... както и да е до другата седмица ще очакваме споразумение ,губим много ,но май започваме трета година ,колкото се отлага по-лошо е .... на всичко отгоре преди 9 месеца бях затворила и час за много и различни изследвания кръвни ,да си призная мътно си спомнях нещо ,добре ,че ме уведомиха .... спрях с едното бягане със Стелиос ,хукнах за мен ..... слава на Бог в четвъртък ги направих ,то много доктор ,много нещо всяка сутрин в болницата .... сякаш съм на стаж ..... и тая сутрин на разсъмване пристигнаха моите хора и днес се понаспах и си поех въздух отвсички и всичко ..... Хубавото събуждане няма връзка със сезоните... Сезоните са вътре в нас, в нашето светоусещане, в сърцето ни... и носят обещание за нещо добро и красиво.. :) :) :) С чаша чай... Изображение за насладата от пиенето на чаша чай. Трябва да си напълно буден за настоящия момент, за да се наслаждаваш на чая. Само в осъзнаването на настоящето, твоите ръце чувстват топлината на чашата. Само в настоящето ти можеш да усетиш аромата, да вкусиш сладостта, да оцениш деликатността. Ако размишляваш за миналото или се безпокоиш за бъдещето, ти ще изпуснеш напълно радостта от пиенето на чаша чай. Ти ще погледнеш в надолу към чашата, и чаят ще е изчезнал.

С живота е по същия начин. Ако не си напълно буден за настоящето, ти ще се огледаш и той вече ще е свършил. Ще изпуснеш аромата, деликатността и красотата на живота. Ще изглежда така сякъш живота е минал покрай теб като на лента.

Миналото е свършено. Поучи се от него и го остави да си замине. Бъдещето даже все още не е тук. Планирай го, но не си губи времето да се безпокоиш за него. Безпокойството е безмислено. Когато спреш да преживяваш това, което вече е станало, когато спреш да се притесняваш за това, което може никога да не стане, тогава ти ще живееш в настоящия момент. Тогава ще започнеш да усещаш радостта от живота...! Пролетно настроение, слънчеви усмивки и безкрайна обич за всички вас, приятели.. и един вълнуващ и прекрасен уикенд! :) :) :) Изображение Сервирането на чай никак не е случайно ...... :eek: пролетта може да я поздравяваме с " Добре дошла " ,но 3-4 дни при нас си е жив студ и ако завалеше и някой сняг ..... щяхме да сме свидетели на истинска зима ..... много ни дойде тая година .... хайде да си върви по -живо ,по -здраво ....... прекрасен следобед !!!!! :) :) :) KATE , идвам ..... сякаш ме четеш !!!! :love:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 21, 2015 3:54 pm

Имам една ,смешна молба към всички дружки ,които пишат с цвят !!!! :clap: :eek: :clap: Научете ме да пиша цветно и аз ,не се смейте !!!!! :D

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб мар 21, 2015 3:57 pm

Дидка,как върви боядисването?Напредваш ли?Спорна работа :)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 21, 2015 4:02 pm

МИЛА МАМИ ,РАЗБРАХ ,ЧЕ И У ВАС Е ИМАЛО ПОВОД ЗА РАДОСТ !!!! НЕКА ЗДРАВЕТО ,КЪСМЕТА И ЩАСТИЕТО СА ВЕРЕН СПЪТНИК НА КРАСИВОТО ТИ МОМИЧЕ !!!! Изображение ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА !!!! БЪДИ ЩАСТЛИВА ,НЕКА ВСЯКА ИЗМИНАЛА ГОДИНА ОСВЕН МЪДРОСТ ДА ОСТАВЯ СЛЕД СЕБЕ СИ САМО СЛЕДИ ОТ РАДОСТ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ С ОБИЧАНИТЕ ХОРА !!!!! МАЛКО ПОЗАКЪСНЯЛО ПОЖЕЛАНИЕ ,НО СЪС СИГУРНОСТ ОТ СЪРЦЕ !!! Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 21, 2015 4:11 pm

ВЛАДИ ,ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И НА ТЕБ РОЖДЕННИЦИТЕ !!!! ЗДРАВЕ ,КЪСМЕТ И ДЪЛЪГ ЖИВОТ !!!! Изображение Връзката ни с майките е много ценна ,независимо на каква възраст сме ние ..... да ти е жива и здрава и опора за много години напред !!!! Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 21, 2015 4:56 pm

Ето ме пак...
Кате,снощи свършихме,но нищо не прибрах.Днес съм сама и бавно става само с две ръце и този гръден кош,който бързо ме заболява...Всеки с ангажиментите си...Такъв е живота...Спрях да почина...
Дианка,преживявам с теб някак странно напрежението и постоянното бързане за нещо ,,важно,,.В никакъв случай не ме товариш,може да греша,но това чувствам понякога като те чета.Не казвам че е и всеки път...просто понякога...
Вчера видях майка-с подути ръце,събира вода,откриха й диабет,проблеми със сърцето,врорник ще ходя с нея на лекар за още нещо...болници,кабинети,доктори за мен ,за детето,за майка....Обаче след толкова години започнахме да се разбираме,и това много ме радва,чуваме се няколко пъти на ден,не ми трябва повод да я радвам с нещо,но така и така идва Цветница,вече имам идея.Отделно реших да променя отношението си към Великден.Днес слизайки да пазаря доста се зазяпах във великденската украса.Ами то от мен зависи ...може и да ми хареса :thinking:
И такива работи..пишейки ви си взех дъх...

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб мар 21, 2015 6:51 pm

Здравейте, момичета!

Тук винаги се отпускам и за миг забравям за забързаното ежедневие.
Дианка, всичко ще се нареди, мила! А за цветното писане, ти пишеш толкова цветно, че няма нужда от друг цвят, но щом искаш да се научиш, ще ти кажа :).
Текста, който искаш да "оцветиш" го маркираш и после кликваш върху "Цвят на текста" от лентата с възможности за добавяне на снимка, видео, цвят, големина на шрифта и др. Това е третата възможност от дясно на ляво. От палитрата избираш цвят и готово. Дано съм била ясна и си ме разбрала.
Дидка, не се претоварвай! Чакай помощниците да местят тежките и обемисти неща.
Прекрасна Пролет ви пожелавам!
Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб мар 21, 2015 6:57 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР!
ДИДЕ,добре че едната ми тераса е 9м,и имам дълъг простир :) .
Диде,не се преуморявай,ще си подредиш къщата. :thumup:
Диабета при спазване на хранителен режим и медикаменти се овладява.
Дианка,много хубаво и вярно е това за безпокойството. :thumup:
Над прозорчето за отговор има правоъгълник с текст"Цвят на текста",
избираш си цвят с мишката и се получава цветния текст.(дано да съм обяснила разбираемо).
:flow2: ХУБАВА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :flow2:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб мар 21, 2015 7:00 pm

ЙОАНКА,ЗДРАВЕЙ,ПИШЕМ ЗАЕДНО :) .ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ!
ХУБАВ СЛЕДОБЕД ЗА ТЕБ,ВЛАДИ И АНИ! :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед мар 22, 2015 6:14 am

:flow1: ПРИЯТЕН НЕДЕЛЕН ДЕН! :flow1:


Заключена