Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб мар 07, 2015 4:22 pm

:celebrate: :baloons: :happybd: :baloons: :celebrate: ИЛИНКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОЛОВИНКАТА ТИ! ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,ВСИЧКО ДА МУ Е НАРЕД! МНОГО РАДОСТ И УСПЕХИ В СЕМЕЙСТВОТО ВИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! ЦВЕТЯ ЗА ТЕБ,ПРЕКРАСНА ИЛИ! :baloons: :happybd: :baloons: :podaryk: :cake: :podaryk: :celebrate: :happybd: :celebrate:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 07, 2015 4:45 pm

:giflo1: :heart: :giflo1: Привет, мили момичета! От сутринта сме без ток,преди малко го пуснаха - при нас положението е бедствено,попадаме в код червено,много,много сняг натрупа,стават аварии,много селища са без ток,дори хляб се разнася в ограничени количества,такова нещо не помня да се е случвало от детството ми,но какво да се прави,да минава, ще го преживеем някак,само да няма пак наводнения и жертви. Йоанка,бързо се връща девера,май не може без вас, вече е свикнал,дано се вразуми към положително поне. :thumup: Дидка, много жалко,че Зари страда от всичко това,потърсете адекватна помощ от специалист, надявам се да го израсте,какъв юнак ще стане той на мама и тати,красивото момченце! :thumbsup: :thumbsup: Миленце,трудно е с възрастни хора,разбирам го добре,за забравянето - вероятно го правим всички,както е писала и Натали, доста ти е натоварено - работа,грижи за мама,домакинстване,но ние жените сме корави и се справяме,успех мила! Пиша ви и гледам през прозореца как трупа ли трупа снега.Таничка, къде си мила,чакам те тук? Момичета,пожелавам ви прекрасна,топла и уютна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб мар 07, 2015 6:10 pm

Привет, дружки!

Дидка, дано Зари израсте бързо тези алергични реакции!
Кате, лошото време от тук право при вас дойде. Но и това ще мине. Дано само няма наводнения.
Баба Марта много се вихри, но е все още зима. Спомням си като бях студентка пак по това време имаше сняг. А баба ми е разказвала, че и през Май, като са беряли рози е валяло сняг :eek:
Миле, натоварено е около теб. Пожелавам ти да имаш сили да се справяш!
При нас грее слънчице и започна да се затопля. Но аз все още съм в гадна депресия от тази дълга и мрачна зима - нищо не мога да се организирам да направя. Дори и желание за любимите ми занимания нямам. Мислих да направя торта за рождения ден на бащата на момиченцата, за които се грижа (днес има рожден ден и довечера ще съм с децата, докато те се забавляват). За 8 Март ми се искаше да направя нещо, но... С каквото и да се захвана, не върви - печивата ми изгарят, варивата ми загарят... :eeek:
Но стига съм се жалвала, и това ще мине.
Желая ви една прекрасна вечер на вас!
Изображение
На Влади - хубав ден и весела вечер!
На Ани - ползотворен ден!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 07, 2015 6:45 pm

Йоанка,при мен това се получава също като съм изнервена или тъжна,или ядосана дори една супа не става както трябва,в повечето случаи дори не почвам,защото знам че не се получават нещата...
Днес съм напрегната,не ми спори работата,чакам и новини ще ме назначат ли или не на работа(казаха около вторник може би ще знав),притеснявам се със Зарко,като всяка майка искам детето възможно най-малко да боледува.
И още ,и още какво ли не за решаване,вчера нали видях и сестра ми,просто й личеше ,че е много уморена-работа,едно малко в градина,другото първи клас,домакинска работа...
Заповядала съм си ПОЧИВКА и дори и като почна работа ще спазвам това.
Днес много се разписах,обаче това ми е в момента на сърцето...


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб мар 07, 2015 7:47 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!
КАТЕ,НАТАЛКА,така е,и затова отделям повече време на майка.
ЙОАНКА,почини си.Щом не ти се прави,нищо не прави.
ДИДЕ, още мъничко и ЗАРКО ще "израсте" тези хреми и кашлици.А решението ти е задължително.
През седмицата не мога много да пиша и чета но сякаш и КАТЕТОсф. не е писала.
При нас няма сняг,валя дъжд и е много влажно.
Дано БАБА МАРТА другата седмица се усмихне. :)
МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ТОПЛА И УЮТНА СЪБОТНА ВЕЧЕР!
10474147_1005443729483927_3589561908497949678_n.jpg
НА ЙОАНКА,ВЛАДИ И АНИ ХУБАВ СЛЕДОБЕД! :flow1:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб мар 07, 2015 9:27 pm

Кате, добър вечер, мила приятелко :giflo1: :giflo1: :giflo1: пишем заедно. Надявам се бурята да е отминала и да е последна за сезона. Лека и уютна вечер ви пожелавам :night: :night:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб мар 07, 2015 9:30 pm

ИЛЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЛАМЕН! ЗДРАВЕ, СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ СА ПОЖЕЛАНИЯТА ЗА НЕГО! ЗА ТЕБ СЪЩО ВСИЧКО ТОВА ПЛЮС ЦВЕТЯ!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 07, 2015 10:01 pm

:giflo2: :heart: :giflo2: Мила Йоанка, внимателно чета какво пише всяка от вас,старая се да вникна във всяка дума,така е и във твоя случай - тая зима няколко пъти писа за депресия и то породена от зимния сезон,нищо подобно мила,тоя сезон действа подтискащо,сиво и еднообразно,но чак до депресивни състояния,едва ли - депресията винаги и основно е породена от силно притеснение за нещо,тревожност,безсилие да се постигне нещо желано,а в същото време невъзможно поради обективни и субективни причини,нямам намерение да се правя на психолог,просто искам да ми повярваш и да направиш изводи за себе си. Нищо не знаех за депресията докато не се настани за доста дълъг период при мен - връщам се години назад, за да ме разбереш напълно,живея с много добър човек,но през всичките години до получаване на първия инсулт беше непоправим алкохолик,беше ми болно,обидно - с какво съм заслужила всичко това,винаги готвя,пера,чистя,не съм жена развейпрах,питам го - защо,познай какво ми отговаряше - просто ми е сладко,ти не си виновна, мислех за развод,но винаги ме възпираше добротата на тоя човек,хапката от устата да му вземеш,нищо няма да каже,хората,съседите,колегите му го уважаваха много,но не бяха у дома за да видят как се живее с пиян мъж,от там започнаха наслагванията от нерви,безпокойство,тревожност и мъка,много болка и мъка,после внезапно загубих човека,когото обичах безумно - татко,нещо от мен се откъсна завинаги,после брат ми се обеси,това ме разтърси и събори окончателно и се започна със жестока депресия придружена с паническа зависимост,година и девет месеца не стъпих на земя,стоях си в къщи,на петия етаж,не исках да виждам и чувам никого,освен децата,започнах с психиатър,завърших с една много ерудирана и интелигентна съседка,тя ми помогна,поговори с мен около час,даде ми книга на един американски психолог и чудо - замислих се,защо се оставям по течението,трябва да стана и да продължа напред в името на прекрасните ми момичета,те са всичко което имам. Йоанка,от всичко,което ти разказах за себе си,моля те помисли добре - имаш ли предпоставки за депресия,но всеки човек знае себе си,дори и да е така предизвиквам те,отърси се от всичко негативно,усмихвай се, на всеки и за всичко,постави си цел,а каква по - прекрасна от това прекрасно детенце Дани - живей и се радвай на живота заради него,радвай се на тревичките,на птиците,на дърветата,радвай се на слънцето,на всичко което те заобикаля,наложи си волята да не те събарят каквито и да са събития - малки или години,запомни миличка - времето и събитията следват своя ход,нищо не ги спира,но ние можем да сме твърди и да не се даваме лесно на всичко. Мило момиче,дано не съм била досадна,но толкова силно желая да успееш,не се предавай,бъди твърда,бъди смела и ще успееш във всичко. Обичам те и ти желая много успехи в живота! :hug: :hug: :hug:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб мар 07, 2015 10:08 pm

еееееееееееееее писна ми, 3 пъти пиша и не се публикува

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб мар 07, 2015 10:21 pm

Йоанка,хубаво е, че не се постваха моите писаници, щеше да ти дойде в повече, защото бяха в стила на Катето, а не искам да те притискам и поучавам. НО утре, вземи Барбара, обясни и какъв ден е и излезте да се позабавлявате по женски, по възможност не давай обяснения у дома, пък може и да се сети мъжът ти, че има ден като 8-ми март, няма да се оставяш да си от "последните"-това е от картинката, която беше поствала, аз това щях да направя на твое място(но ти не си като мен и знам,че няма да го направиш,защото си прекалено добра) яяяяяяяяяяяя млада и красива за депресия ще говори. Като дойде този човечец в понеделник го отделяте, какво търси в семейството на брат му, всяка жаба да си знае гьола. Знам, лоша съм в момента но това мисля и ще го мисля пак и пак, критикувайте ме, нося на критика но ЖЕНАТА трябва да бъде уважавана, започни ти първа.


Заключена