Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » съб мар 28, 2015 10:28 pm

:night: Добра вечер! :night:
Дианка,дано срещаме повече хора като теб,човечни,готови да помогнат. :thumup: :hug:
Кате,лек път на Стаси.
Днес ми беше почивен ден и толкова бързо се изниза :( .
Утре на работа.
Часовниците един час напред и е време за почивка.
На Влади,Йоанка и Ани ХУБАВ СЛЕДОБЕД! :flow1:
:night: СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » съб мар 28, 2015 11:10 pm

Здравейте, мили момичета!
Аз се чувствам много зле днес, фобромиялгята ме удари пак силно, е цялото тяло ме боли ужасно, много ми се вие свят, и съм много отпаднала. Пак ще си правя час на лекаря, тие лекарства дето ми си изписаха нещо не помагат много. Сега ще ходя на изпит, а главата ми все едно на кило водка, с кой акъл ще мисля не знам. Стискайте ми палци, че ако се проваля на изпита ще ми се развали успеха, изпита определя 1/4 от крайния успех за курса.
Чао за сега, и хубав ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед мар 29, 2015 8:11 am

Добро утро!
Ани,стискам палци!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед мар 29, 2015 9:02 am

Добро утро отново!
Пожелавам ви невероятна неделя!Ден изпълнен с щастие!
Ние вчера направихме много дълга разходка и резултата е ,че най-малкия герой още спи.
Вчера на прегледа доктора каза,че не се чува свистене вече в гърдите,така или иначе ще приема две години лекарства.Въпроса е сега да е добре и да надрасне и това.Изписаха ни и имуностимуланти ,няколко и ще ги редуваме.Не харесах маратонки,но пък избрах яке.
Днес по мои планове е ден за нищоправене...но утре ще се разбере :D
Аз също като Катето съм благодарна на всички вас,които отделят от времето си за да ,,бъдат,, и малко тук с останалите.
Прекрасен ден!


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед мар 29, 2015 9:12 am

Добро утро!

Днес се поуспах :) Събудих се и гледам 9 часа. Нали смениха времето и ето че един час от деня ми избяга :eek: :D

Хайде сипвам кафето

Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед мар 29, 2015 10:32 am

Здравейте мили момичета!
От тел. Ще пиша колкото мога.
При нас измина една от поредните натоварени с работа и емоции седмица.
Все някой пристига, заминава, посреща. Зетя сезавърна от двумесечно отсъствие. Ели и приятеля и и те дойдоха от Сърбия освежени и пълни с идеи. Гостуваха на брат му
, който има бизнес там и сега си е купил къща. нали са млади морето им е до колене. Нека мечтаят. В събота осъмнахме с новината, че на зетя сестрата е родила момиченце. Дано повлече крак, че и на мен ми се гледат внуци.
Дидка, браво за резулратите при Зари. Дано все по рядко боледува.

Дианка, не съм се и съмнявала, че няма да по огнеш. Прекрасен жест към една жена в чужда страна.
Ани, ти да не подкара грипа. Както описваш симптомите май, май това ще е. Успех в изпита

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед мар 29, 2015 10:44 am

IMG_317252956661277.jpeg
Продължавам, беше ме страх да не се изтрие
Кате, искам да пожелая на прекрасното ти момиче Стаси, лек път и успешен летен сезон и дано да и отидеш на гости.
За всички вас момичета си мисля и ви желая една интересна и забавна макар и по кратка неделя. Аз ще се правя на домакиня, че месеца с най-много празници у нас идва
IMG_61312468162245.jpeg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед мар 29, 2015 11:58 am

Добро утро! :) :) :) Изображение
Има само един миг, в който можете да познаете щастието... и този миг е точно сега... Пожелавам ви красив, пъстър и необикновен ден,.. раздавайте усмивки, правете това, което ви доставя радост, подарете си време за Себе си, .. и не забравяйте, че малките неща може и да са незабележими, но са най-важни в живота,.. не ги пропускайте! :) :) :)
Ами и аз се поуспах ,но неделя е и всичко е позволено ....почти всичко .... днес нямам някакв идея как ще протече деня ,бях сигурна ,че щ отида на църква ,но ето че се успах .......оставям деня да се търкулне както той смята .... Новините около жената са и добри ,и искат малко по-щателен преглед ,но важното като цяло са добре ..... Благодаря ви за милите думи ,но мисля ,че всеки човек в чужбина би постъпил като мен ..... изгубих няколко часа ,а в събота са важни за всяка домакиня ,но жената се поуспокои и може спокойно да работи .... дори не се сещам откъде е родом .... ,но това е без значение .След обяда ми сподели ,че имат онкологично болни от първа роднинска линия и затова е била толкова уплашена ,пък и симптомите ....... Много е важно да не забравя човек откъде е тръгнал ...... Да е жива и здрава !!! Това засега при мен пожелавам красив и спокоен ,неделен ден !!!! ДИДКА , нека да са здрави героите ,пък макар и изморени !!! ще порасне миличкия и ще останат всички притеснения зад гърба му !!! :love: МАМИ ,Лек път и кураж през новия сезон на СТАСИ ,времето е добро ,няма вятър ,тук таме дъжд ,но като цяло е добро !!!! :love:
Последна промяна от dianakatou на нед мар 29, 2015 12:04 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед мар 29, 2015 12:03 pm

АНИ ,надявам се да си по-добре и всичко да е минало успешно !!!! Тая година и на теб ти дойде много !!! Пожелавам ти всичко да отшуми бързо , за да можеш да се справяш с всичките ангажименти ,които имаш ,че са и много !!! :love:
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед мар 29, 2015 12:25 pm

Привет, веселушки :) Отсъствах от тук, но не съм ви забравила :)
Вчера прибирах киселото зеле, листа за сарми, рязано за готвене. Съпружието ми бидона и решихме да дръпнем хладилника и там да почистя, е отвори се работа, но и това трябваше да се свърши и две манджи с кисело зеле сготвих. И лекичко се поуморих, но пък за сметка на това днес съм пълен айляк :clap:
По темата за косата - само руса не съм била, е и зелена, но не ми отиват на тена :wink: Сега съм кестен, като моята собствена.
И понеже от утре пак съм работничка днес ще е козметичен ден, в момента съм си мацнала една маска на лицето, по-късно и маникюра ще оправя и от утре накипрена - бягай работа, че идвам :) :wink:
Дианка, хора като теб със свещ да ги търсиш, но покрай грижите за другите пази и себе си :)
Кате, какви акробатични номера си правила, внимавай, че си стожер и трябваш на толкова много хора :)
Дидка, всичко ще се нареди, само бъди спокойна. А приятелите може да са малко, но да са стойностни :)
Кейти, честито бебче :clap: Ха да се повлече крак.....
Оставям ви, че времето напредна, що врътнаха пак тоз час, деня изхвърча :)
Хубаво да ви е
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена