Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » ср май 27, 2015 6:38 am

Правя си кафето и поглеждам за ком ания,но ви няма...
Може би до края на седмицата ще ми е готов компютъра ,не знам...Искам кано едно време поздрава ми сутрин да е с картичка...
Има пак среща на момичетата от курса,тази не ми се ще да пропусна...
Хубав ден,милички!
Нели,ето аз съм в раздразнение(не към вас) и ми личи... :D
Тони ,утре ли е рожденик?


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср май 27, 2015 6:39 am

Танче,добро утро,е не съм била съвсем сама тук...

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср май 27, 2015 6:52 am

Добро утро момичета
Вчера ме подразни едно петънце на остъкления балкон та набързо измих прозорците само на балкона и се разсипа да вали
Нели питаш ме за децата Сина ми е 73 а дъщеря ми е 80 набор и много се имат
Сега дъщеря ми правят ремонт на къщата ( те живеят във вилна зона) та събота и неделя сина и снахата са там
Тази неделя се обаждам да ги питам до къде са стигнали ,те се обаждат на път за Балчик и ми изпращат селфи от колата да ме дразнят,защото много обичам да пътувам
Няма седмица да не са заедно Мисля че заслуга имат партньорите им ,най вече снахата
Тя е тази която ги обединява
Снаха ми е вдовица и има дъщеря на която в понеделник бяхме на абитуриентска
Много съм зле с техниката и трябва да приготвя нещичко да поканя сина да ми качи снимките
Нещичко-фунийки разбира се
Тази снимка снахата е качила във фб
Изображение
Приятен ден ви желая ,трябва да ставам
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср май 27, 2015 6:53 am

Добро утро Дидка и лека работа
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср май 27, 2015 6:56 am

Добро утро, на всички работливи и поспаливи момичета!
Кате, уважихме всички приятели, прекарахме много добре, благодаря за пожеланието, и ние искаме често да се събираме но някои от тях са шофьори на дълги разстояния и не се прибират всеки уикенд, кога как дойде, здраве да е.
Дианка, как е момчето ти, свалиха ли конците, не искам да те притискам, само те мисля........... :love:
Нели, нали няма да ми се обидиш ако ти кажа, че незнайно защо си мислих, че имаш турски произход, вярвай ми няма никакво значение, обичам те и те уважавам такава, каквато си. НАвремето един познат си доведе жена от Гоце Делчевския район, всички казваха, че била помакиня и понеже мъжете ни са приятели от деца контактите ни бяха чести, с течение на времето си допаднахме и децата си заедно отгледахме преди всеки да тръгне да си търси късмета, ние тук а те заминаха за Майорка, та мисълта ми беше понеже си станахме близки, а хората са много любопитни, караха ме да я питам дали наистина е помакиня..........простотия...отговарях, че каквато и да е няма да я харесвам и обичам по-малко и че за мен няма значение това, каква е, за каква се определя си е нейно мнение и решение, не избирам приятели по това. Любовта ще спаси света, защо не разбират това, ако учим децата си да мразят, до къде ще я докараме????? Между другото снабди ли се с кърпи за сушилнята?
Казват в сряда не се сяда ама вие си давайте почивка и време за :coffee: :coffee: Лека и усмихната да е за всички ви!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср май 27, 2015 6:57 am

Танче, добро утро и лека работа, мила :coffee:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср май 27, 2015 8:03 am

Добро утро :)
Почваме да се събираме и това е чудесно :)
Ето по кафе и от мен
Изображение
Хубав и спорен да е денят ви и само хубави емоции да ви вълнуват
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 27, 2015 8:31 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро, момичета мили! Благодаря за :coffee: , сядам при вас! Дидка, много се радвам, че всичко при теб е ок,дано имате почивка и наесен,браво на таткото,така се прави, Тони е в същата група,не съм питала Инка дали предстои, вчера го води на консултация, само си представи - пораснал с 4см.,а качил само 2кг.,той не се спира,не знае да седне, върви висок,като татко си,абе солета подвижна,това е,но да е жив и здрав, по - добре такъв,отколкото с наднормено тегло. :thumbsup: Таничка, не разбрах нещо,коя е красивата дама на снимката? Влади, Йоанка,Ани! :hug: :love: Прекрасен ден на всички пожелавам! :giflo2: :heart: :giflo2:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср май 27, 2015 8:54 am

Нашата педиатърка каза ,че не били вече задължителни консултациите,все я питам да не пропуснем ваксина или друго..Свекърва ми има кантар за зеленчуци и там го теглим :D ,баща му го мери,аз го меря на око и по окъселите дрехи.Скоро го теглихме -16 кг.Вие колко сте?Не съм се замисляла ,но трябва да погледна средно за момчетата какви са ръст и кг.Да го преценя ,,на къде е,,.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср май 27, 2015 9:14 am

Здравейте , момичета, имам малко работа и минавам набързо, но не мога да пропусна кафенцето с вас. Влади, за какво да се сърдя , мила? Както казах мен произхода не ме вълнува, всички сме хора, защо един да е по-лош от друг, равни сме.
Дидка, много обичам Трявна, слабост ми е. Качи ли снимкките, или не остана време?:)
Кате, мисля ,че момичето от снимката е дъщерята на снаха й на Танчето, хубаво дете:)
Танче, това е много, много хубаво! Все така да се разбират и да се събират децата ти :)

http://chudesa.net/wp-content/uploads/2 ... offee2.jpg
До после , момичета. Диана съвсем се изгуби:) Надявам се ,че всичко е наред:)


Заключена