Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » ср май 27, 2015 7:21 pm

Плетох, Кате, довърших най-накрая поръчката за Америка, истината е,че такава поръчка мога да изплета за 5 дена, ама като знаех ,че имам много време разтегнах...та чак до месец, вече всичко е готово, пингвинът си седи в едно пликче- има си локва и крака засега, но го кръстих Мончо:):):)За има няма две години ще го довърша:):):) Хубаво е ,че малкият чаровник не е срамежлив, отсега го преследват дамите:):):) Да ти е жив и здрав.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср май 27, 2015 7:33 pm

Привет :)
Кате, честито на Ели!!! Да се реализира в желаната област и работата и носи радост и удовлетворение :thumup:
Спокойна вечер, момичета
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » ср май 27, 2015 7:42 pm

Здравейте, мили момичета!
Още веднъж благодаря на всички за изказаното съчувстие, което така ме стопли в този труден момент.
Аз на всичкото отгоре се разболявам, вцхера имах канско главоболие, разстройство, треска. Натъпках се с витамин С и алка селцер, но се чувствам отрватително, Добре поне че ми се паднаха лесни работни дни вчера и днес, за един и същ учител по биология, и гледаме филми. Иначе ако имах начални класове щях сигурно да загина геройски. Пиша и едно домашно, за което не мога да си намеря добри материали да цитирам от тях, и сега докато имам подготвителен час се ровя в една онлайн библиотека да си намеря релевантни академични материали.Върха на всичко обаче беше като стъпил на едно стъкълце вчера през нощта, бях счупила един буркан в килера, уж изчистих но едно стъкълце останало, и ми се заби в стъпалото, едни две дупчици миниатюрни, но като рукна една кръв, по килим, стени, врати, ужас; и ето ме мен, върховния карък, чисти кървища посред нощ! Абе като се почнат магариите няма спиране.

Кате/Сф, честито на Ели! Пожелавам и много професионални успехи!
Изображение
Кате/Мами, големи емоции ви чакат в бъдеще тогава! :wink:
Нели, браво за свършената поръчка! :yee:
Дидка, какво стана с прегледите?
Пожелавам хубав и ползотворен ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 28, 2015 12:11 am

:baloons: :baloons: :celebrate: :happybd: :celebrate: :baloons: :baloons: СКЪПИ ПРИЯТЕЛКИ, ДНЕС МОЕТО ПРЕКРАСНО ВНУЧЕ АНТОН ИМА РОЖДЕН ДЕН -4г.! ДА НИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, ВСЕ ТАКА ДА НИ НОСИ МНОГО РАДОСТ И ЩАСТИЕ! :celebrate: :happybd: :celebrate:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 28, 2015 12:16 am

:celebrate: :happybd: :celebrate: МОЯТА ПОЧЕРПКА ЗА ВАС, МИЛИ МОМИЧЕТА! :baloons: :happybd: :baloons:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет май 28, 2015 12:17 am

Кате, честито дипломиране на Ели!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 28, 2015 12:23 am

:baloons: :baloons: :happybd: :baloons: :baloons: ЩЕДРА ТРАПЕЗА ЗА МОЕТО СЛЪНЧИЦЕ! :baloons: :happybd: :baloons:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 28, 2015 12:26 am

:celebrate: :happybd: :celebrate: ДА ВИ Е СЛАДКО, МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ! :baloons: :baloons: :happybd: :baloons: :baloons:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет май 28, 2015 12:31 am

Здравейте, момичета!

Нели, много си лъчезарна на всички снимки. На мен също ми приличаш на рускиня. Светлите очи и коса са рецесивен белег и си ги имате в рода си, племенникът ти също ги е наследил и прилича досущ на леля - голям сладур е.
Иначе цвят на кожа, очи нямат значение за мен. Даниел обаче като баща си отчита кой с какъв цвят на кожата е. Аз непрекъснато му обяснявам, че това няма никакво значение. Може би като беше по-малък и ходеше на детска градина, където бяха предимно черни дечица, както и учителката му дойде в повече. Момиченцата много го харесваха и все го прегръщаха и целуваха (той пък срамелив за разлика от Тони) :). И сега твърди, че харесва момичета с руси коси и светли очи. Много момиченца го харесват, но щом са чернооки не се вълнува :).
Ани, мила бързо оздравяване!
Поздрави и прегръдки за всички!
Изображение,

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет май 28, 2015 12:35 am

Катенце, честит ржден ден на твоето слънчице! Да расте здрав и силен, умен и мъдър и много да ви забавлява с детските си фантазии, бели и палавост!


Заключена