Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » нед май 31, 2015 8:52 am

Надниквам отново...Започвам да стягам чантата с дрехи,и се приготвяме...
Прекрасен ден!До довечера.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед май 31, 2015 9:08 am

Добро утро :)
Дидка, приятна разходка и добро настроение :)
Йоанка, хубава разходка сте си направили :)
Кате, за вашия пазар само съм слушала, доста далече ми е, но пък като се знае, че не съм по пазарлъка :) Само при мисълта съблечи-облечи почвам да се потя и нервя :) А ти да си намериш хубави неща :thumup:
Днес ще домакинствам, едни приятели ще ни гостуват и ще се впрегна в кухнята, намислила съм една питка от сайта да замеся, пък ще видим какво ще се получи.
Сега сипвам по кафе и после почвам задачките
Изображение
Хубав ден и слънчево настроение да имате :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед май 31, 2015 9:20 am

Дидка здравей!
Да си изкарате много хубаво и интерестно :hug:
Миле,блазя ти.Толкова обичам да правя сладко ,но имам още от миналата година.Не ми разрешават моите :(
Кате,не съм посещавала вашия пазар,но по разказите съм останала с впечатление ,че всичко може да се намери на него.
Дано направиш хубави покупки.Някъде преди по-малко от месец при нас имаше ,,Произведено в Б-я,,/по-друг начин се казваше/ и беше до нас в зала Универсиада.Ходихме с Ели и тя като запитала на един щанд Имате ли размер ХХХХL,,питам ,я за кого се интересуваш,а тя ми отговаря как за кого за теб.Почуствах се като слон :D Като ми е купила една рокля,ката че ли съм абитуриентка с воланчета ,шарена,шарена,не виждам кога ще я нося.Дени пък действа обратно.Купува нещо което не стават за да съм имала стимул да вляза в тях.С годините свикнах ,каквото и да облека отгоре бялата престилка всичко скрива.На млади години ,много се ядосвах,но сега ми е добре.
Миле,то май всички мъже са еднакви.Не обичат да пазаруват за разлика от нас.
Йоанка,добре е малко по женски да се пошета из града.
Момичета ще сипвам кафето.Които не е пил за заповяда и за второ става.Ще ходим после малко на въздух и довечера пак съм тук.До скоро!
10483148_636977463054958_7239422241422935638_n.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед май 31, 2015 3:45 pm

КАТЕ ,смятам да се възползвам от поканата ти за компания и кафе ..... приятно и романтично е при теб ....
Изображение
Аз пък от Шумен преди доста години се наканих да отида на тоя прословут пазар ..... за информация само станах в 4 сутринта ,за да пристигнем наврене , че си е доста път ..... ами то от птиче мляко можеш да намериш там ...възползвах се и бях напазарувала много неща ,и най-вече практични .....и духнах 800 долара тогава 1998 бях на гости по Коледа в Бг ..... може би последната ,която съм карала там ..... какво купих не се сещам ,но две много хубави кожени якета по-точно тип сака за мен и Илия и ги носихме доста години ,сега моето съм го пратила на майка ми и още е годно за носене ,едни интересни пуловери и друго не се сещам в момента ,но кебапчетата ,които хапнах още се сещам от обикаляне бях изгладняла като вълк ..... :hungry: иначе града не се сещам и нямам никакви спомени ,но МАМИ на теб чудесни покупки и да си ги ползваш със здраве ....
НЕЛИ ,толкова се смях за котарака ти и за начина ,по който се е научил да те "издърпва " от уютните завивки .....някога имахме един котарак в бившата свекърва няма да забравя майка ми бе приготвила чудесни ,дъхави козунаци с ядка от кайсии бе тогава хита .....от домашна пещ и вкус =локум :clap: ...ставам сутринта и какво да видя нямаше тогава фреш фолио а бях ги завила с една памучна кърпа .... цяла нощ е махал една по една ядките .... направо ми се доплака сутринта ....всичко отиде в кофата за боклук ,на майка ми така и до днес не съм споделила ..... все знае ,че ги хапнахме с много мерак .... :hungry:

Благодаря ви за пожеланията !!!! печката е супер ,дано да излезе сполучлива ,много е бърза и силна и трябва да внимавам !!!
Вчера ми свързаха съдомиялната и днес Стелиос все цапа чаши и чинии ,за да я пробваме ....
Днес ми е някак мързеливо и отпуснато ,сякаш лееееееко съм понастинала .... то едно време променливо не зная какво да облека и чувам доста народ да понакашля ..... хайде да идва лятото ,топло ще е много тая година ,такава я дават прогнозата .... я да видим ....август все се радвам ,че ще идвам в Бг ,за да избягам от жегата тук ,но с глобалната промяна на климата вече и в Бг е много горещо ....
Здрави да сме само ,другото е бял кахър както казваше дядо ми .....
МИЛЕ , смятам по отрано да се обадя и да споделя кога ще посетим Варна ,евентуално да се видим ,който е свободен тогава ,че е много трудно придвижването при мен ... с БОНИ също съм се уговорила да се видим ,живот и здраве искам много да ви видя ....
колкото до другите момичета май е много по-сложно .Проблемът при мен е ,че идвайки не се спирам и най-кофтито ,че все някъде сме поканени то голям род ,приятели ,но тая година смятам да съм по-въздържана ......
Я да видим .... а на връщане искам да пътувам през Турция ..... много по-удобно ми е ,но се страхувам едновременно .... още го мисля .....
ЙОАНКА ,блгодаря ти !!!! Браво и мнго хубаво си направила ,аз също правя такива разходки и съм изпълнена прибирайки се в къщи .Колкото до работата много на високо ниво е стоя като пингвин ми разправя снощи ,идват много високопоставени и е доста строго ,папиона стяга ,но всички хубости на едно място не могат да се намерят ,особенно ,когато се касае за работа ,много коректни ,заплатата не се бави и всичко е много професионално .Имам историята на имението на английски ще я снимам и ще я пратя ,за да разбереш за какво става въпрос ..... :read: Мъжът ми също трябва да я знае на два езика за гостите :yee:

ДИДКА
весел и зпомнящ да е денят ви днес ,с много усмивки и детска радост !!!
Да изпратим последният ден на Май с обич и с усмивка.. и с мисълта, че ни предстои един прекрасен, щастлив и топъл Юни!
Това, което сме направили единствено за себе си, умира заедно с нас.
Това, което сме направили за другите и за света, остава завинаги..

С надежда ,че съм допринесла за доброто ви настроение и за един ,красив остатък от неделния ден се рзделям засега ......
"Ако някой не може да ти отправи мил, хубав поглед, ти го погледни така. Пожелавай добро на всекиго.
Кажи на човека една хубава дума и повече не мисли. Как ще постъпи той, дали заслужава – това да не те интересува. Този човек не се е родил, за да те разбира тебе. Важното е ти да разбираш Бога и да помогнеш. В това е смисълът и красотата на живота.
Бъдете приветливи и любезни един към друг.
Надпреварвайте се да отдавате почит един на друг. Като се срещнете, кажете си по една-две добри думи..."

Петър Дънов
Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед май 31, 2015 7:44 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили сладуранки! Страхотни покупки направих днес,няма подробно да ви описвам всичко,само искам да ви кажа - имаше промоция на памучни дамски блузи,много хубава материя,нося такива от няколко години - не са мръднали нито в цвят или проблем с материята, пуснаха ги на 2лв. накупих си доста за в къщи, та те са без пари,а ще ги ползвам години - с къс и дълъг ръкав, на Митака купих сандали,той яко щастлив,харесаха му. Катенце, на нашият прочут пазар има всичко,което може да се сетиш - често се шегуват,че дори части за ракети се продават, стоката не е боклук -има доста магазини -бутици за дрехи и обувки -има всичко, за всеки според джоба - с малко пари можеш да се облечеш и то прилично, Дианка вече е писала - това,което си купя го нося години без да мръдне, затова, който не е идвал да заповяда,живея близо до пазара и ще чакам всяка от вас, като скъп гост, идвайте! Миленце,стана ли сладкото мила? Дидка, дано сте си изкарали добре! :clap: Пожелавам ви прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед май 31, 2015 9:35 pm

Здравейте,момичета:) Върнах се:)
Кате, честити покупки ,мила:) Аз на това му викам шопинг терапия:)Добре си напазарувала.
Диана, и аз се посмях за твоя котарак, макар че на теб хич не ти е било смешно тогава, сега може би вече ти е, моят миналата седмица стъпи с лапички в баницата,не знам защо:) Баничца все пак ядохме, защото го спипах в началото изхвърлих само половината, където беше стъпил. Но откакто го хванах да ми облизва краставицата вече нищо не оставам без надзор.:):):) Станал е 7 кг и ветеринарят пак ме смъмри, поръчахме диетична храна.
Йоанче, права си снимки има, макар че в компанията имаше момче със същия фотоапарат като моя, само дето разбира и настройките и снимките после обработва, та се позасрамих, че аз нищо не разбирам. И да, ако аз бях в ботаническата градина щях да си щракам с часовееееее:):):) Добре сте си изкарали по женски, много обичам такава разходка.
Натали, да се похвалиш как е станала питкатаи приятно изкарване с гостите:)
Дидка,надявам се да сте изкарали хубаво на панаира и да разкажеш:)
Миле, и сестра ми сега сложи сладко от ягоди и аз искам някой път да сложа, никога не съм правила, свекърва ми /да е жива и здрава/ ми прави всякакви сладка и пълни шкафа и аз затова не съм пробвала.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед май 31, 2015 9:39 pm

Спокойна нощ!
Кате,заинтригува ме с този пазар.Ще видим наесен ,но ...трябва да е не само за една-две блузи :wink:
Сладки сънища!

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед май 31, 2015 9:46 pm

Аз съм малко изморена, вчера не се спрях, видях се със всички,както беше по план, а вечерта празнувахме до 3 часа, първо в ресторант, после в кума ми си приказвахме и похапвахме кифлички Ето малко снимки
тук се разхождахем с приятелката ми от дество.
Това са цветя от градинката на мама.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед май 31, 2015 9:50 pm

Кате/сф/ , ние сме си близко, аз съм в Младост 1, до Окръжна.
Ани, мисля си за теб , мила.

Ето ги другите ми фотомодели от днес във Правец
Изображение
Изображение


Заключена