Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » нед май 17, 2015 10:55 pm

Миле, гората е борова ,да , много прохладно и свежичко е там:) Междудругото ти изпратих покана във фейсбук:)
Натали, много ми харесва градинката ти, тези лилавите цветенца как се казват? Много ми харесват и малките карамфилчета, за съжаление и котаракът много ги обича и ги яде до дъно,ще се радвам на твоите:)
Верче, много ми харесват снимките от вилата ,чудно местенце е това:)
Ани, аз съм филолог по образование и работих 5 години като учител, много ми харесваше, децата ме зареждаха с енергия:) Преподавах от детската градина до 12 клас. Но най-много обичах да преподавам на 5-7 клас:)
Много се радвам,че вече и във фейсбук общуваме. Гледам ви снимчиците:)
Кате/сф/, Кате/мами/, Дидка, Влади, Йоана, Ани,Милка, Вяра,Бони, Диана, Илина, Наталия, Ивка, радвам се ,че ви познавам:)
До скоро ,момичета:)


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон май 18, 2015 3:15 am

Здравейте, момичета!
Почивните дни отминаха и поредната работна седмица започва. Още месец остана до ваканцията и я чакам с нетърпение.
Дианка, Бог да е с теб и ти дава сили в тези трудни моменти! Синът ти бързо да се възстанови и не останат белези от раната. Има кремове за заличаване на белези. Преди доста време ползвах, но не си спомням наименованието му.
Мога да предположа колко ти е притеснено, особено като не си близо до него. Но кураж, мила, всичко ще мине.
Аз преди години си счупих челюстта, прибра се в България, но не се обадих на майка ми, докато всичко не мина, защото знам колко е притеснително за един родител, когато детето му страда, особено ако е на хиляди километри от него и не може нищо да направи.
Нели, прекрасно местенце! Изкарали сте си супер релаксиращо сред тази борова гора.
Танче, и ти си се заредила положително от екскурзията!
Пожелавам ви една прекрасна нова седмица!
Ще ви поднеса раничко кафето, защото после няма да мога да се добера до компютър.
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 18, 2015 6:09 am

Добро утро!Дианка,пйрво за белезите,защото е нормално на човек да не му е конфортно..При мен шевовете бяха дебели и ме посъветваха с нищо !да не ги мажа,защото се ,,разстилат,,..и ...така и направих,дори точно вчера сутринта се гледах ,че част от тях почти не личат.Обаче чаках три години.А това е лице.Имам и други шевове,там се пръсках (ще го потърся ,ще ти напиша какво е).Обаче мисля,че е най-добре те да ви посъветват какво да ползвате...Ти си прекрасна,аз не очаквам винаги от теб да си весела,пиши каквото ти е на сърцето.Когато се почувстваш добре пак ни зареждай с красиви слова...
Нели,страхотно сте си прекарали! Радвам се,че тук ти е приятно,на мен също от много дълго време..При някои от следващите ми идвания искаш ли да се видим?Плановете са за септември или октомври тази година.За едно пързо кафе,защото ще сме тогава пък в Сандански и пак набързо на контролен в София.Идвам и ще идвам два пъти в годината до края на живота си...така че възможности колкото искаш...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 18, 2015 6:21 am

Ще пиша и пращам по-малко,че не ми се повтаря...
За вчера-беще великолепно тържество,не очаквах подобно нещо,защото са твърде малки.Първия танц с шалове в цветовете на дъгата,където ги заплетоха и разплетоха с такава грация...С артист,музика,стихове,приветствия.Признавам,че тръгнах с друга нагласа.Зарковата група бяха дванадесети поред....Направивихме снимки и клипове,но може би ще закупим диска с цялото това представление.Малкия от вълнение и притеснение накрая и от бурното ръкопляскане говореше насечено...за първи път им е подобна изява... :D Като се върнем ще си поправя вече компа и ще кача доста снимки във фб.


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон май 18, 2015 6:21 am

Добро утро, мили момичета!
Дианка, не е нужно да ти напомням, че с каквото мога ще помогна, ще разуча и изпратя ако се налага ( а то ще се наложи сигурно), но както казва Дидка попитайте и ако няма препоръки от лекаря на среща съм. Май трябва да дадете курбан още в началото на месеца, нещо се заформят инциденти през Май.
Нели, красиво и отпускащо е мястото, където сте били, ако е и за повечко време ще е :thumup: :thumup:
Танче, и вие сте случили на време, сега да пожелаем на Дидка всичко да върви по вода и изобщо кой, където ходи да изкарва :thumbsup: :thumbsup:
На всички пожелавам лека и спорна нова седмица.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 18, 2015 6:27 am

От там в движение да хапнем и на зелената поляна игра,случайно срещнахме зет ми с децата.Напълниха ми ръцете с цветя тримата, а сърцето с обич.Тичаха на воля.Браха разни треви,глухарчета ...Стана време да си ходим,ама на кой му се прибира :thinking: :wink: хайде на заведение,естествено на открито..и стана ранна,но вечер...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 18, 2015 6:33 am

Обаче днес и утре съм по доктори...Както и да е...Ще се закрепя колконо мога...
На гладно за кръвните,дори кафе няма да пия,не помня можеше ли.Но боли ме често единия крак, с него ще се занимавам... :wink: Прекрасен ден!Успешна ,щастлива невероятна седмица на всички!И тук оживлението да е на макс!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон май 18, 2015 8:55 am

Добро утро :)
Поднасям кафе от ринга :) настъпах работата :)
Изображение
Нели, цветенцата някъде им казват къндилки, аз ги знам като кошнички, май са повсеместни градински цветя :)
Дидка, успех на изследванията и всичко да е наред :thumup:
Весел ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 18, 2015 9:23 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили дами! Сядам на :coffee: с вас! Таничка, Нели,Дидка имали сте прекрасни почивни дни,събрали сте положителни емоции,заредени сте за нови, браво и успех на всичко предстоящо! :clap: :thumbsup: :clap: :love: Дианка, Влади е много права за курбан,стискам палци за твоето момче,дано всичко завърши добре.Дидка, дано при теб нещата са с положителен знак,весело пътуване! :thumbsup: Пожелавам на всички успешна нова седмица и чудесен ден! :sun:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон май 18, 2015 9:30 am

Добро утро, дами:)
Дидка, ще се радвам да се видим:) Стискам палци за изследванията, дано да са добри. Ще се радвам да видя и снимките от тържеството:)Детенце ти е голям сладур, усмихнат и чаровен:)
Диана, мисля си за теб непрекъснато. Както и Йоанка казва децата предпазват родителите си също, и аз като нея навремето имах преживяване с челюста, не можех един месец да ям, сърбах супички, но нищичко не казах на майка за да не я тревожа. А тя милата се чудеше какво става с прослувутия ми апетит. Ще разпитам всички наоколо за кремовете.
Натали, много са хубави, един ден като си имам градинка в къщата, такива ще си посадя:)
Влади, да , хубаво ще е и за повече време, планираме няколко пътувания в скоро време. Но и за един ден е супер пак:)
Момичета, разучавам една песен, с големи усилия, не мога да пея, грача като гарга, а като си отворя устата рядко човек може да познае какво точно пея, хихи, но мъжа ми я свири на китарата, като отидем на един пикник да си пеем една песен поне. Та мъча се колкото мога, то наказанието ще е за другите хора повече да ме слушат. С лекота бих спечелила състезание по фалшиво пеене ако имаше такова, но важното е да се забавляваме ,нали? Така навремето обяснявах на една приятелка, майка ми пее страхотно, аз не мога, сестра ми танцува невероятно, аз не мога, моят талант е, че аз вечно искам - искам да мога да пея, искам да мога да танцувам, имам ентусиазъм и влагам душа и сърце във всичко, което правя независимо от уменията си. Юатова пея и танцувам винаги така все едно никой не гледа и слуша и го правя за забавление без да се притеснявам:):):) https://www.youtube.com/watch?v=RBumgq5yVrA Поздравявам ви с върпосната песничка:) Бъдете здрави и усмихнати!


Заключена