Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » пет май 15, 2015 5:31 am

Добро утро на всички с прически и без прически!
Дидка и на мен ми се е случвало да отида на фризьор и да излеза като от боксьор, да се оглеждам за чешма и да има как да мушна глава под водата, че да се докарам в приличен вид, то беше един обем, едно чудо, че и фолк певица да ми завиди.
Нели, ние тук живеем в апартамент, но в БГ си имаме ммммммм не цяла къща а етаж и много хубава градина, която направихме по американски стил и стандарт, басейна го разпъваме и пълним (20 кубика вода), когато сме там лятото (море не ни трябва) но заради идеята отскачаме до Гърция. Засадили сме борчета от всички страни, да сме скрити от хорските очи. Това лято ще сме в ремонт а и ще сме само за месец, но живи и здрави за друго лято със сигурност ще ми гостуваш, аз почти не влизам в басейна (децата много пръскат) не за друго, но ще се менкаме. На всеки на който му се пътува, защото не сме никак близо е добре дошъл, но мисля, че Кейти и Нели са най-близо до мен, защо да не си направим женско парти, ще бъде чудесно.


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет май 15, 2015 5:35 am

Размечтах се аз за водно парти и забравих кафето, поднасям го и пак гладене, няма морски изпарения от ютията ще са днес. На всички пожелавам слъчев ден нашия ще е дъждовен.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет май 15, 2015 6:20 am

Добро утро момичета
Влади ,чудесно кътче си имате в БГ
Момичета минавам набързо да ви поднеса кафето и ще ставам да правя палачинки
Ще трябва да приготвим храна и за двата дни на майка, да си приготвя багажа че съм втора смяна и ще се върна късно
За съжаление в неделя в Ловеч го дават да вали че да видим..
Хубав ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 15, 2015 6:52 am

Добро утро! :D
Кате,то си е за смях,но вчера бях истински ядосана.Аз не си го крия ,да като ме гледаш усмихната,няма проблем..,ноооо много бързо ,,завирам.,,Майка ми вчера каза че съм задръстена по отношение на вид :D ха ха ха
Днес ще си дооправя бретона,от настрани ще го резна над веждите,а и ще отида и тях да скопосам,че да видим довечера пак ще пиша...И да има време за адаптация :wink: до неделята..
Хубав ден!Ако не пища довечера може би съм още по ядосана....шегувам се...
Много сте ми мили!чао


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет май 15, 2015 8:00 am

Добро утро веселушки!
Тук става все по уютно с по уютно :)
Йоанка,толкова ми хареса двора ти.Истински дом си създала :thumbsup:
Специално за теб
11238228_1608365876074866_1841508691186918305_n.jpg
Влади,прекрасно място за почивка сте създали.
Нели,хубаво,че се присъедини към нас.Успя още повече да ни обединиш с лекотата с която общуваш.
Това райско кътче ,което показваш със сигурност ще се превърне в един прекрасен дом.
Танче,какви бяха тези прозорци,чак тук заваля.
Приятно пътешествие ти желая.И времето и настроението да са с теб и да си починеш и разнообразиш.
Дидка,Дидка ще фалират фризьорите с клиенти като теб.Ели ,така им се беше ядосала та чак фризьорските курсове изкара преди години.Добре ,че покрай абитуриентските балове с Дени намериха една и сега само нейните услуги ползват.
Ох трябва да тръгвам.
Петък е .Ухае на почивни дни.Ние правим един ремонт на едно малко жилище

11150361_816761775068817_2417449195949479338_n.jpg
11210454_435079086652003_9037678785694951051_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 15, 2015 8:57 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро,мили дами!Сядам на :coffee: с вас. :clap: Снощи при нас се изсипа много дъжд с гръмотевици и тая сутрин всичко блести окъпано,красота. Влади, много ви е красиво местенцето,изобщо вашият край е щедро надарен от природата - неописуема прелест! :clap: :love: :love: Таничка, дори и да вали,не се притеснявай,пътуването до там си заслужава! :thumup: :thumup: Дидка, довърши се днес,че да си щастлива,успех мила! :thumbsup: Нели, с Дидка сме зодия Дева - в много неща сме еднакви.Прекрасен петъчен ден на всички пожелавам! :hug: :hug: :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет май 15, 2015 10:10 am

Здравейте, момичета:) Аз пак започнах деня със спорт и едва тогава посегнах към кафенцето:) Става ми навик да си преодолявам сутрешния мързел.:)
Влади, страхотно местенце, прийска ми се да стъпвам в тревичката ии да се цопвам в басейнчето. Добро начало за деня ми беше да си мисля за водното парти, благодаря ти много за поканата, живот и здраве и това ще стане,а то къде е това райско кътче?
Танче, дано да ви пропусне дъжда, някой път не познават с тези прогнози:)
Кате/сф/ какви хубави неща казваш, стана ми топло и приятно. Аз се чувствам много добре сред вас, все едно не съм отскоро,а много по отдавна съм тук,така го усещам:) Всички сте много мили и винаги позитивни.
Кате, много прияятели деви имам, и свекито ми е дева, с нея много се разбирам, като втора майка ми е:) Около мен много лъвчета и деви има. Аз съм рибка:) Аз като се замисля май със всички зодии се разбирам:):):)
Ние утре ще отскочим до Боровец, взехме си виличка под наем за една нощувка,ще си печем разни неща на барбекю, с кума и гаджето му ще сме.Мисля да купя и бонбони маршмелоу и да си ги печем и тях, веднъж опитах и страшно ми хареса, дано времето е хубаво, прогнози не съм гледала:)
Като заговори Влади за женско парти и така ми се прииска, януари ходихме няколко пъти в Чепеларе и Смолян с прители, много хубаво си изкарахме, с нас бяха мои приятелки и докато мъжете караха ски, ние се забавлявахме типично по женски- със спа. Аз ски не карам , любимите ми зимни спортове са - лежане в джакузи, плацикане в басейн/че то плуване при мен е силно казано/, висене в сауна и парна баня. И естествено сладки женски приказки:):):) Изображение
ето
какво правим след сауна, много е охлаждащо и приятно, а и се забавляваме като малките деца :D Аз съм туй русото отляво, ухилено като ряпа:) Изображение Тогава бяха големите снегове,ама на нас това ни хареса:):):) ех, само женски партита са ми сега в главата:) До скоро , момичета:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет май 15, 2015 10:21 am

освен търкаляне в снега, много обичам да правя снежни човеци, да се пързалям с шейна, а лятото задължително на моренцето замък от пясък...все приятни детски занимания, понякога се чудя, дали изобщо някога ще порастна:):):)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет май 15, 2015 10:44 am

Момичета, само бърборя днес, малко съм превъзбудена:) От спорта ли от кафето ли, и аз не знам от какво ме гони този ентусиазъм.Като видях басейнчето на Влади и ме обхвана десткото в мен и съвсем се размечтах. Не е ли време да ми се обадят за едно детенце, да си го вземем вкъщи, да разпростра една голяма къща за кукли, да оплета дрешки на всичкии барбита и да си играем:) Е, може и писта с колички или кола с дистационно. Наистина много се размечтах , все едно утре ще стане това нещо.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет май 15, 2015 11:39 am

Момичета, на лични ви пратих потребителското ми име във фейсбук, надявам се да не съм пропуснала някой от вас.Който има фейсбук и има желание да ме добави, ще ми е приятно:)


Заключена