Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » пет май 08, 2015 8:00 am

Танче и ти си тук, привет! Събрахме се компания за :coffee: :coffee: ами ще почакаме и някой друг да се включи, с удоволствие каня всички ви.


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет май 08, 2015 8:01 am

Нели ,обектива е чудесен ! .... възхищавам се на чудесни снимки с най-малката подробност ... аз съм пишман фотограф ,но имам една тръпка ,която с годините не отминава !!!
Да ти е честит подаръка и да тидоставя удоволстие !!!
ВЛАДИ , :coffee: :hug: :hug: :dancing: :hug: :hug:
По това време и не спиш ?! Бързо в леглото и сладки сънища !!!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет май 08, 2015 8:04 am

Днес на обяд сме на сватба и отивам да се правя на красива ..... ако можех да се разделя и с натрупаните килограми от зимата !!!???
И аз ще правя 90 дневната ,но искам праскови !!! Искам много плодове и салти според сезона ..... обожавам ги !!!! Днес все забравям нещо ???!!!!
Лек ден

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет май 08, 2015 8:05 am

Ама май няма да мога да дочакам другите приятелки, полунощ мина и клепачите ми натежаха, затова ще пожелая на всички спорна работа и приятни почивни дни. Дианка, благодаря ти, ще мина набързо и през фейса и се изнасям към леглото.
Ани, много лоша ситуация, Бог да ви дава сили, Гари ще има нужда от твоята подкрепа :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет май 08, 2015 8:49 am

Добро утро!
Благодаря на всички за пожеланията към Арто.
Влади,аз станах рано,но сйм в една служебна дилема,фффф,не съм недоволна,но все пак пак нещо не ми е приятно.И не бях в настроение да пиша.
Нели,страхотни снимки,обичам да правя снимки(не стават хубави :D ),но ме кефи :wink: .
Хубав ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 08, 2015 9:01 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на късно :coffee: и съжалявам,че ви изпуснах,но се радвам - колко много сте били тук,рано,рано! Вчера мина и оттук силна буря,бях при Тони да го гледам,беше ужасно,много ме плашат такива аномалии,но ... природа! Дианка и да не се правиш,ти пак ще си красива на сватбата -весело изкарване! Нели, много красиви снимки,ще чакам още много! Таничка, стига с твоите килограми,ти не си пълна,вярно е че кото имаш излишни тежат,но какво да правим - за себе си съм разбрала,че фиданка няма да стана,но поне се старая да не качвам, за да съм горе-долу здрава,бъди здравичка,другото са подробности! Ани, много ти съчувствам за състоянието на девера ти - живот мила, всичко е за нас хората и лошо и добро. Влади,благодаря ти,че си ни чакала тая сутрин,голяма сладуранка си! :clap: :love: Йоанка, успех със съчинението,дано направите най -доброто с Дани,това мило, сладко детенце явно ще продължи да твори красоти като теб! :thumbsup: :love: Пожелавам на всички лек,приятен и много успешен ден! :giflo2: :heart: :giflo2:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет май 08, 2015 10:12 am

Добро утро , момичета,ама то си е добър ден всъщност, който спи до късно си пие кафето сам:) Ани, приятно ми е да се запознаем, съжалявам за девера ти е, тежко е да гледаш близък човек в такова състояние и нищо да не е под твой контрол.Йоана, сладките наистина изглеждат страхотно, и аз не бихги яла, не бих ги и направила, защото ме съмнавя да се справя добре:) Ще се любувам на твоите. Дидка, то и аз си щракам само ,защото обичам нещо да снимам, подариха ми една книга за фотография, много сложна ми се стори , научих само как да си държа правилно фотоапарата, около мен хората на курсове ходят, някакви сложни снимки правят, аз си щракам от време на време и не се задълбавам в настройки и тем подобни, така че хубави - не чак толкова хубави снимки, важното е ние да се забавляваме. Влади, много си ранобудна, ех дасе бях и аз поразмърдала тази сутрин -можеше мъжа да намаже закуска, ама не, поспах си . Диана , честита награда още веднъж, Весело изкарване на сватбата:) Танче, всички около мен правят тази 90 дневна диета и сестра ми и племенника даже,сестра ми 5 килца свали. съседите, всеки за нея ми говори. Тя съседката се отказа де, после отиде на диетолог и от 3 седмици е на някакъв режим - 6 килца свали. Аз преди време бях натрупала килца и приличах на добре оформено кюфтенце:) Обаче откакто родих отслабнах с 10 кг. Е, повечко спортувам. Кате, здравей и на теб:) Ще има още снимки ,разбира се , търсех 4-стна детелинка да снимам ей така за късмет да ви я пусна да ви донесе, ама не намерих наоколо. На вас слънчеви момичета, желая успешен и усмихнат ден:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет май 08, 2015 10:24 am

Днес разбрах ,че няма да имаме топла вода до 20 май, някакъв планов ремонт, неприятно,

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 08, 2015 7:18 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили дами! Нели, стискам палци скоро да получиш така желаното известие,въоръжи се с търпение и имай вяра! :love: Днес при нас времето беше приятно,слънчево,жалко, че вчера нанесе непоправими щети в много райони на страната.Лека и приятна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб май 09, 2015 1:14 am

Привет, веселушки-дружки!
Нели, не съм ранобудна мила (особенно ако имам възможност мога до 11 да откарам) заради часовата разлика, която е 8 часа назад при нас, винаги пиша към 22:30- 23:30 наше време а при вас е 6:30- 7:30 сутринта, затова винаги съм от първите.
Дидка, тъкмо намери работа, надявам се дилемата да е в твоя полза, че трудна работа.
Йоанка, искаш да ми кажеш, че си рисувала ръчно бисквитките??????
При нас такава буря се вихри, че в 5:00 след обяд не можеш да разбереш ден ли е или нощ, така се е стъмнило..........
Прибрах се от фризура точно навреме преди дъжда да ме направи мокро маче, тази вечер и ние сме на купон, Дианка чакаме снимки.
Пожелавам ви слънчев и релаксиращ уикенд


Заключена