Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » чет май 28, 2015 9:46 am

Натали, имам един въпрос специално към теб, понеже си имаш градинка и предполагам много неща си правиш-зимнини и всякакви такива неща, исках да те питам правила ли си ябълков оцет. Ако успея да събера ябълки от нашия парцел бих искала да си направя такъв. Сега купувам някакъв немски и една приятелка м дава отвреме на време по някоя бутилка, която тя е направила.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет май 28, 2015 9:54 am

Добро утро :)
Кате, честит рожденик!!! Да расте жив и здрав, усмихнат и щастлив, да ви носи много радост и сълзи от щастие!!!

Изображение

Изображение

Честито на щастливите родители

Изображение

Честито на баба и дядо

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет май 28, 2015 9:56 am

Нели, имота го купихме по Коледа и домашен ябълков оцет още не съм правила, но и това ще се случи. Ако откриеш добра рецепта и аз ще се възползвам :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет май 28, 2015 10:05 am

Натали,здравей:) ще питам тогава моята приятелка за рецептата, защото нейния оцет ми харесва много, като ми я даде ще ти я кажа:)


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет май 28, 2015 12:17 pm

Добър ден !!!
Благодаря ви ,че ме "търсите ' .... НЕЛИ ,особено ти !!!! :)
Няма ме ,няма ме и ето ме .... прочетох и има много за коментиране ,поздрави и .... за четене ...
откъде да започна първо се чудя ,ще съм кратка ,че ми е доста отмаляло и просто ,защото не искам да отсъствам и още пиша ....
Конците ги махнаха ,много добра работа са свършили френските хирурзи и това само може да ме радва ...просто по-ясно видях ,че е на см. от окото ,но малката бела .... надявам се има добро възстановяване и живот и здраве да не се случват такива неприятни инциденти ....

Сега да ви разкажа как я карам аз ... в събота започнах едно пречистване на организма много смело обаче ,понякога върша и доста импулсивни неща ..... както и да е всичко вървеше добре ,5 дни и взе ,че ми дойде ..... и колкото и да ме убеждава мъжа ми да прекъсна ,защото организма е от една страна стресиран ,а от друга и изтощен ,не го послушах ,болеше ме изключително много и продължих ..... около обяд почувствах едно страшно сърцебиене ,с едно пърхане все едно ,че пеперуди скачат вътре и рязко скачане на кръвното ,силно учестен пулс и следващата стъпка бе спешното .... Сега съм по -добре ... Искам да поздравя всички празнуващи и имащи поводи за празнуване ,ще го направя по-късно лично ,а на АНИ най-искрени съболезнования !!!!
Лек и спокоен ден ,ще пиша понататък ..... не ме упреквайте ,но това чувствам в момента !!! Обичам ви всички и ви мисля ,независимо ,че не съм във форума !!!! :love:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет май 28, 2015 1:22 pm

Диана, радвам се много за сина ти, хубави новини са това. Но съжалявам,че на теб така ти е прилошало, сега как си ? Захранваш ли се? И аз веднъж реших да направя пречистване, подготвих се 10 дена -плодове и зеленчуци, после три дена на сок от ябълки, цвекло и морков- всичко ми скрибуцаше, ама някак си мина, мислех да е 7 дневно , но не издържах, после още 10 дена на плодове и зеленчуци.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 28, 2015 6:38 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет, мили момичета! Сърдечно благодаря на всички за прекрасните пожелания към Тони, направихте деня ни незабравим, благодаря! :clap: :love: Дианка, дано се оправиш бързо,радвам се за момчето ти! :thumbsup: Прекрасна и весела вечер на всички! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет май 28, 2015 9:33 pm

Изображение
Честит рожден ден, мило дете! Пожелавам много здраве ,весело и безгрижно детство ,и много много късмет в живота !!!!
Мила МАМИ и всички ,които не преставате да се грижите и,да обичате това чаровно дете .... да ви е жив ,здрав ,усмихнат и влюбен в живота !!! Да расте здрав и все така умен и остроумен за радост на всички ви и да дава смисъл на дните ви ...... споделените дни са по-красиви и спомените са за цял живот !!!! Честит Рожден Ден !!!!!!!

Изображение
Мила Мами ,за теб с много обич !!!
Бъди все така обичаща ,внимателна и най-добрата баба !!!
Поздрави на Митака да сте здрави и да се радвате на хубавите си деца и внук !!!!!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет май 28, 2015 9:57 pm

Изображение
С успешното завършване идват най-големите предизвикателства и препятствия в живота.

Аз те благославям с моите най-добри пожелания за здраве, късмет и щастие в живота!
Нека Бог винаги се грижи за теб!

Честито успешно дипломиране!

Изображение




Мила Кате ,няколко са тръпките в живота около нашите деца ,една от тях е именно дипломирането !!!!
Радвам се за теб ,че си една щастлива майка !!!
Бъди горда с успехите на ЕЛИ , нека лети на крилете на младостта ,знанията и късмета да и е верен спътник !!!!
Желая и много здраве и щастие ,и никога да не забравя мама !!!
Бъдете опора една на друга и приятелски настроени !!!!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет май 28, 2015 10:04 pm

Изображение
Илинка ,за теб ,мила приятелко и за твоята дъщеря !!!
За нейното завършване ,за нейния празник и за успехите и занапред !!!
Желая от все сърце много късмет ,много здраве и сбъдване за всички мечти !!!
Толкова прилика ,много сте сладки и двете ,искам най-доброто за детето ,и за цялото ви семейство ,бъдете щастливи !!!!


Заключена