Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » чет май 07, 2015 8:35 am

Дидка, честит празник на вашия татко!!! Да е жив и здрав, грижовен и добър!!! Да се сбъдват желанията ти!!!!

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 07, 2015 9:13 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Закъснях за :coffee: ,но пък е от сърце! Пожелавам на всички прекрасен и успешен ден! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет май 07, 2015 9:42 am

Добро утро , момичета:) Благодаря на всички за пожеланията :) Вяра, приятно ми е да се запознаем, аз съм родена в Плевен, макар ч ене съм живяла там, ми е слабост града:) Йоана, наистина са много красиви сладките, то да ти е жал да ги ядеш:) Дидка, честит празник на половинката, както баба ми казва след 50 годишен брак- Обичай мъжа си, всичко друго е вятър:) Кате /сф/ и ти си минала по труден път, всичко което завършва добре е хубаво, най-важен е финала, при мен тези глави още не са написани, но смятам да си ги донапиша- живот и здраве. Благодаря ти ,че сподели и благодаря за подкрепата:) Окуражаващо е:) Чакам си щастливата развръзка и хич , ама хич не съм се отчаяла. Вчера беше прекрасен ден, видях се със всички от семейството, карах цял ден колата/ това последното е голям напредък, защото пред вероятността за шофиране съм склонна да не си подам носа от нас, толкова ме е шубе от карането, ама мечка страх, мен не страх, запознах се със всички дупки в квартала,човек би си помислил отстрани че целенасочено ги търся:)/ Хапнахме агънце, после разходки, после картинг, после вечеря с приятели навън и после кино. В промеждутъците много снимане на всякакви цветчета, листенца, буболечки и каквото ми се изпречи из района.
Ето малко цветчета, които снимах, те са за вас:)
Изображение Изображение
Изображение
Изображение Весел ден, мили момичета!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет май 08, 2015 12:01 am

Здравейте, мили момичета!

Дидка, честит рожден ден на таткото на Зари! Да бъде до вас и се грижи за двама ви!
Нели, страхотни снимки! Продължавай в същия дух! С оптимизъм и вяра със сигурност ще изградиш щастлива развръзка! Успех и много късмет!
Благодаря ви момичета за хубавите думи!
Влади, благодаря ти за пожеланието! Май на някой се падна екскурзия от новогодишната баница :) С удоволствие ще те "научи" на тази техника моя помощник :) . Взимаш 4 цвята (син, :) лилав, розов и жълт), разреждаш ги с малко водка (не вода, защото водата топи захарното тесто), хващаш четката и започваш да си оцветяваш, там където смесиш два цвята се получава нов. За деца е супер занимание. Още щом ме видя да вадя боите и веднага ме нападна :D . Като видях, че неговите стават по-красиви му връчих четките и той беше супер щастлив.
Подарихме на учителката. Предния ден ми разказваше, че бисквитките, които сме и подарявали по празниците не смеела да ги яде, носила ги на приятелките си и първо им правили фотосесия и после ги хапвали :D .

Тази седмица всеки ден се носи по нещо на учителите, днес беше химикал, а за утре трябва да напишем поема. Ще се захващаме да видим какво ще съчиним :)
Приятни сънища на вас!


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пет май 08, 2015 5:46 am

Здравейте, мили момичета!
Ние се върнахме от Айдахо, където бяхме да видим девера ми...обадиха ни се да идваме да се прощаваме, че той е много зле. Аз много се разстроих, като видях колко е зле горкия , на себе си не прилича, последната химиотерапия съвсем го е съсипала. Като се върнахме пък ме завъртя една работа, нямам време да се обърна.

Нели, приятно ми еда се запознаем,и добре дошла! Прочетох някои от постовете ти, много си преживяла! Пожелавам ти сполучливо развитие на нещата! :flow2:

Йоанче, както винаги - не храна, а изкуство си създала! Браво! :thumup:

Пожелавам чудесен петък на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет май 08, 2015 6:36 am

Добро утро момичета
Със закъснение честит рожден ден на таткото на Зари
Нека все така ви е упора в живота
Щом Зари вече е на градина ,значи е добре
Дианка,очакваше някаква награда дали съм пропуснала или още не си споделила
Нели да ти е честита придобивката Снахата и тя ходи с апарата на врата да не би да изтърве нещо интересно
А аз чакам да дойде събота и неделя да си почина
В последно време много се изморявам дали от годинките или от килограмките
Като излязат нашите плодове ще се помъча да направя 90 дневната
Малко съм скарана с плодовете ,че да видим
Вече трябва да ставам ще ходя в майка да посготвя а осле у дома да извадя летните дрехи
Желая ви приятен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет май 08, 2015 7:21 am

Дидка ,Честит рожден ден на вашия татко !!!
Нека е здрав, нека винаги е плътно до вас ,нека ви е опора и нека ви прави щастливи !!!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет май 08, 2015 7:35 am

Добро утро!
Дидка, да е жив и здрав вашият татко! Много късмет и много щастливи мигове!
Поднасям :coffee: и се захващам с домашни задължения, а от 10.30 на работа :thinking:
Изображение
ХУБАВ И СПОКОЕН ПЕТЪК!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет май 08, 2015 7:55 am

Прекрасно утро
с дъх на щастие
на пролетни цветя
на чашка ароматно кафе
и нежна споделеност... :) :) :)
Добро утро, мили хора! :) :) :)


Най-хубавият ден е днешният, а най-голямото щастие е да бъдеш полезен на хората, да даваш от Себе си без да те е жал... и накрая на деня да си кажеш "днес бях истински щастлив"!

Пожелавам ви един хубав,щастлив и от любов сътворен майски ден! :) :) :)

ТАНЧЕ ,благодаря ,че не си ме забравила .... наградата все още не съм я получила ,но разбрах ,че е цяла кутия с Тапер продукти ..... :yee:

ВЕРЧЕ ,здрава и много щастлива и Светлана !!! Само радост и щастливи мигове ,и много поводи за усмивки !!! :love:
НАТАЛИ и НЕЛИ ,още веднъж да са ви здрави именниците и да носят със здраве и гордост хубавото си име !!!Побеждавайте в своите житейски битки, стремете се към хармония и вярвайте в доброто!!!! Бъдете щастливи !!! :love:
Човек може да даде на друг човек капка топлина и внимание. Може да го накара да се почувства значим и потребен. Затова трябва да внимава кого допуска близо до себе си. Близостта поражда желание да задържиш, а нищо не може да се задържи. Чувствата са като времето – могат само да се преживеят !!!!! :love:

АНИ ,кураж .... тия са най-неприятните моменти в едно семейство !!!

Приятен и спорен ден !!! :love:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет май 08, 2015 7:59 am

Дианка, добро утро :hug: :hug: :giflo2: :giflo2: докато не си ми избягала да те поздравя и да ти пожелая слънчев, пъстър майски ден!


Заключена