Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » чет май 14, 2015 7:06 am

Добро утро момичета
Дидка благодаря за пожеланията
Доколкото си спомням май и вие утре ще пътувате
Желая ви незабравим уикенд
Кате как си мина ли изстинката
Варненки взимайте чадърите -ще мия прозорци
А сега трябва да бягам при майка че е време за закуска
Приятен ден момичета и лека нощ на задокеанските момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет май 14, 2015 7:46 am

Привеееееееееет, защо сте станали толкова рано?
Йоанка, на мен ми приличат на мини маргаритки а то такова им бил името, красиво ти е около къщата, дори и нищо да не правиш си е :thumup: :thumup:
Ани, ти не ми изглеждаш пълна дори и да си те представя с +10 кила, но си мисля да не би от това да те болят колената, защото от личен опит знам, че и 3-4 кила отгоре се усещат?
Кате, тя кашлицата е винаги последна, важно е да се оздравяваш. В понеделник бяхме на климатик а от вторник сме на парно, шантаво време ама вече се разлистиха дърветата и при нас (за какво говоря само, при вас от кога цъфти всичко) усещането е приятно, навсякъде да е зелено.
Нели :thumbsup: :thumbsup: градинката ти е била райско местенце, ще си направиш нова, желанието е най-важно. Нели имаш ли ФБ, може да си разменим на лични и да станем приятели и там ако искаш?
Сега ще намина и от там да видя какво става по света и бегом в леглото, а на вас спокоен, слънчев и спорен ден желая.
Кафенцето тук е уникално и чашките много ми допадат, идва ми да се протегна........

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 14, 2015 8:14 am

Танче,правилно си запомнила,но се наложи промяна,че Зарко ще участва в тържеството по случай юбилея на градината в неделя,татко му работи извънредно тези дни и ...ще тръгнем сряда сутринта..Хубавото е че по прогноза закъснението е в наш плюс,дават страхотни температури,единствено в петък дъжд в търновско,но пък ние ще сме в софийско тогава :wink: :D ..пу пу,дано наистина не е дъждовен периода....

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 14, 2015 8:16 am

Нели,и аз снощи си го мислих,но викам си да не те притеснявам..отделно сме и приятели с момичетата от тук и във фб.Стани и моя ако желаеш,ще ми е приятно.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 14, 2015 8:32 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро, прекрасни дами! Слънчево е навън, слънчево е и тук - сядам на :coffee: с удоволствие! Влади, тук наистина всичко е отдавна разлистено,че и много избуяло от тия дъждове,остава само времето да се стабилизира и сме ок. :thumup: Таничка,както казва Влади - кашлицата последна отзвучава,ще мине - чисти прозорците,няма да вали дъжд! :thumbsup: Ани,,изглеждаш прекрасно, да си жива и здрава мила! :clap: Дидка, ще имате тържество,а това е радост за децата,дано Зари да си изкара весело в неделя! :clap: :love: Весел, хубав и успешен ден ви пожелавам, мили момичета! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет май 14, 2015 9:58 am

Здравейте,момичета:) Не съм поспаланка, пуснах компа по-късно днес. Станах с усмивка- животът е прекрасен без диабет, а и по принцип си е прекрасен. Веднага направих гимнастиката и чак после кафенце, така се зареждам от сутринта с енергия.
Йоанка, градинка на мен много ми хареса, точно така си го представям в моето дворче, градинка с цветя и с дървета и едно място само с тревичка, даже си представям как босичка си газя из тревичката. А защо не и едно басейнче, тази част , която е на снимката на парцела с дърветата ще я оставя така, това ще е градината, парцелът е голям ,има да се вихря с градинки, вече съм направила разпределение кое къде ще е.Около къщата е много зелено при теб, и на мен ми харесва ,че няма огради. А цветята са много нежни и на мен на малки маргаритки ми приличат:)
Ани,много хубава снимка сред природата. Как се казват кученцата? Това на снимката е женско, нали така?
Дидка , в петък ли е прегледа? Ще стискам палци:)
Танче, и аз ще мия прозорци,и това не обичам да правя, разбира се:) Като измия два прозореца се шегувам с мъжа ми и му казвам-останалите догодина:):):)
Влади, чудесна идея за facebook, ще ви пратя на всички на лични:)
Кате, оздравявай,мила:)
момичета, до скоро:) :):)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 14, 2015 7:12 pm

Спокойна нощ от мен!Пет пъти казах на фризьорката днес,,може да са два косъма,искам си дължината,, уж се разбрахме ,а ми е до раменете,нервирана съм мтого,плюс гела и лака щото ми прави прическа(което също мразя)...Последната поне знаеше ,че мразя издухване и твърде ,,вчесан ,,вид....Излязох от салона,влязох в тоалетната поизмих малко,чесах се докато спадне това чудо прическата ми уф....Аман вече,затова ходя рошава...Чакам бащата на Зарко да се измия,все я пипам...уф...лепне ...

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 14, 2015 8:30 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Нели, така те искам - заредена позитивно с много мечти за постигане,успех във всичко мило момиче! Дидка, мила сладуранке,четох и се смях като луда сама,нали сме една зодия и аз съм такава - не обичам да ми правят прически,прилизани,лепкави,представях си те - как се нервиш от всичко това,прости ми,не ти се подигравам,просто си писала така емоционално,че не можах да се въздържа,много си сладка и трогателна! Момичета,пожелавам ви лека и спокойна нощ! :hug:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » чет май 14, 2015 9:02 pm

Здравейте, момичета!
Нели, снимата е от нашето място. Черно и бялото куче /това на снимката/ е Чучу. Иначе и двете са женски; кафявото е Киттен. Кръстихме я така понеже като беще малка беше много мършава, а козината и е гладка като на коте; и се ближе по цял ден, досущ като коте :o

Влади, пуснах актуална снимка на другия форум, този за семейството. Не съм дебела, но имам 10 излищни кила - аз ги бях изгубила като бях в България, но тук ги качих пак. Иначе проблема с коляното беше от разтегнато сухожилие - и сега ми се измята коляното ако взема да стъпя настрани. При всички положения се чувствам по-добре сез 10 кила, ама пусто не искат да се махат, аз го отдавам на храната тук, и на стероидите, иначе ям по-малко отколкото в България.

Нели, йогата е много хубаво нещо, и аз преди се занимах с йога, но от години съм я прекъснала, все не ми остава време. :(

Прекрасен ден на всички!
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет май 14, 2015 10:35 pm

Здравейте, момичета:) Дидка , и аз не обичам никакви прически, най-добре си ми е рошава и косата ми си стои накъдето си иска, аз така си я харесвам, години наред все се пазарях сфризьорките, да режат мъничко. Сега съм си напипала една показва ми -ей толкова може ли да отрежа и ми показва няколко мм, та чак се смях с нея, това беше вчера, казах й режи минимум 4 см, тя не можа да повярва 10 пъти ме попита дали съм сигурна. Викам режи докато не съм размислила. Сестра ми е с къдрава коса и й расте много бавно, не дава 1 см дай отрежат , сама се подстригва. Тя казва същото като теб ако отиде на фризьор каже мъничко и те режат половината коса.не знам как трябва д аим се каже на тези хора, че да разберат.
Ани, сладурки са и двете кученца, хубаво е , когато името отразява нещо от характера на животинката. Първият ни котарак се казваше Психи, беше много щуро коте:) А Бъгси го кръстихме така, защото са му големи очите, един такъв ококорен е винаги :) Мястото ви е ,много хубаво:)
Кате, коя зодия сте с Дидка,че ми стана любопитно като каза:)


Заключена