Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » пет апр 17, 2015 2:49 pm

Добър ден !!! :)
Изображение
Това кътче не зная къде се намира ,но ви каня на кафе именно тук ..... цветно ,красиво и чудесна гледка за окото ,отмаряща и караща ни да мечтаем ......
Виждам ,че сте коментирали всички по повдигнатата тема и хубаво сте направили ,което означава ,че имате мнение по въпроса ....
аз какво да споделя за мен ,че съм сладкодумна ?! .... това го знаете ,но не знаете ,че не съм така с непознати хора .....
учтива ,но дотам .....
Имам приятели ,които се броят на пръсти и много познати .....
но не са ми нужни и повече ....
Днес е слънчево и красиво ,но вместо да се поразходя посетих зъболекаря ми .... :eek:
Някои неща не трябва да се отлагат !!! Кой го казва ???!!! :whistle:
в момента съм все още под действие на упойката и ми е спокойно ,след малко ще покаже ....
Денят носи нови усещания и красота, а любовта в сърцата ни
изпълва същността му. Радвайте се на това което имате и не спирайте да мечтаете !!!
Бъдете себе си ,независимо какви сте ,всеки човек е индивидуален и има стойност именно за това ,което е ....
и правете само това, което ви подсказва сърцето.... и помнете, че докато обичаме, всичко има значение и докато ни обичат, всичко има смисъл.... :love: :love: :love:
Красив и и щастлив ден за всички вас!!!!! Кафето
Изображение

и един сладкиш за отскок
Изображение
Ще предам след обяд на Ани поздравите ви и пожеланията !!!!
Натали ,Честит професионален празник и от мен !!! Желая ти здраве ,удовлетворение от работата и много търпение !!!!
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 17, 2015 3:49 pm

Верче,нещо си ,,разменихме ,,днешните задачки,имах намерение малко повече от обикновено да поошетам :D .Събудих се преди малко,такъв дълбок сън... :thinking: как съм се унесла така...
Дианка,мястото е красшво,а тази пастичка :hungry: ...Яд ме е мвого ,че още не мога да ви поздравявам с картинки.Това беще удоволствие за мен,намирах ги още през деня за следващата сутрин...

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет апр 17, 2015 5:37 pm

Леле Дианка като видях пастата и залепнах за монитора :ooppss:
Какво да правя ,като толкова обичам сладко.
Момичетата ми направиха забележка,че правя много тестени неща и ме предупредиха,че ака прдължавам щели да ми блокират кулинарните сайтове/шегуват се /
Зачетох се днес по вашите коментари и си направих самокритика.Прекълено много съм отворена към хората и споделям неща ,които май не са за споделяне.На кои години станах и още съм много доверчиваИ си патя ама бързо забравям и пак греша/характер/
Много се радвам ,че всеки има мнение и колкото е по различно по-добре.Имаме много общо помежду си що се отнася до деца и семейство и това ни обединява.Исками се още да пиша но идват клиенти
От мен по една лимонада към пастичката
lemonade_1.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 17, 2015 7:46 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет,мили момичета! Сега ме докараха двамата Антончовци,мама е на работа,погледахме се за 3часа, пак си казахме колко много се обичаме,щях да го поразходя -да покара колело,но вятъра е много силен. Верче,браво на теб,пъргавелка и половина! :clap: :clap: :clap: Дидка,не му мисли много,явно си имала нужда от тоя сън - за теб е добре да си почиваш! :thumbsup: :clap: :thumbsup: Дианка,направо се захласнах по цветята,как бих искала да сме всички там и да пийнем кафенце,аз не обичам сладко,но тая паста с най -голямо удоволствие бих хапнала,невероятно красива и изискана е,благодаря ти за тая красота! :clap: :love: Катенце, много сърдечен и добър,ама много добър човек си,препоръчвам ти - не се доверявай на кого да е, има хора,които се възползват от довереното и после злоупотребяват - на всичко това ме научи Стаси,когато беше на 18г.,сега си живея спокойно,много любопитство предизвиквам около себе си,но дотам - имам си снаха ми,доказала се с годините със своята дискретност,децата ми и не на последно място вас,достатъчни сте ми,не искам зад гърба ми приказки.Натали,връщам ти прегръдката :hug: много мило момиче си,благодаря ти!Лека и много приятна вечер на всички! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет апр 17, 2015 9:23 pm

Хубава вечер момичета
И лека нощ
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 17, 2015 9:27 pm

Спокойна нощ,сладки сънища!
Прекрасни сте!Ако не го знаете да ви го кажа :wink:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 17, 2015 9:37 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: МИЛЕНЦЕ,ЛЕКА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ! :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет апр 17, 2015 9:44 pm

КАТЕ,БЛАГОДАРЯ!СПОКОЙНА НОЩ И ОТ МЕН! :hug: :night:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет апр 17, 2015 10:03 pm

ДОБРА ВЕЧЕР!
КАТЕ,бързах да те поздравя,но не успях!
Докато прочета изпуснатото :( .
Днес при нас беше неприлично топло,аз излизам рано пооблечена и се прибрах"полусварена" :) .
А за споделянето,с годините се " научих".След няколко предателства почти безпогрешно знам
на кого мога да се доверя.За щастие,брат ми ,близнака,винаги е до мен.
ВЯРЧЕ,ТАНЧЕ ,хубаво е да си в отпуск.Има време и за шетане и за почивка. :)
На ВЛАДИ,ЙОАНКА И АНИ,КРАСИВ СЛЕДОБЕД! :sun: :giflo1:

:night: МОМИЧЕТА,СПОКОЙНА НОЩ! :night:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет апр 17, 2015 10:24 pm

Добър вечер и от мен!Миле за малко те изпуснах.
Найпосле седнах пред телевизора.Да ама ми се приспа.Ще погледам малко и ще хода да правя компания на възглавницата.
Навън е прекрасна вечер.топличка и тиха,колкото може да е тиха от колите по ,,цариградско шосе,,
Сладки сънища ви желая!
[attachment=0]149318_507547482696409_1586444358_n.jpg[/attachment]


Заключена