Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » пон апр 27, 2015 9:31 am

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СТАСИ!!!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 27, 2015 9:33 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили момичета! Сядам на :coffee: с вас! МИЛЕ, ЙОАНКА,АНИ - БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПРЕКРАСНИТЕ ПОЗДРАВИТЕЛНИ КАРТИЧКИ! Момичета,пожелавам ви успешна нова седмица и прекрасен понеделник! Натали прекрасни са цветятата ти,нека ти носят много радост! Катенце, успех с тортата! Ани, поне лятото ще си починеш, доста трудна зима изкара в здравословен аспект,но всичко да минава и заминава,бъди здрава миличка! Слънчев и хубав ден! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: ВЛАДИ, СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ,МИЛО МОМИЧЕ! :heart:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон апр 27, 2015 9:40 am

А сега идвам с почерпка за вас, защото днес и ние имаме празник, моята половинка-Стефан има рожден ден, дочакахме го всички след полунощ, поздравихме го и по леглата, само аз останах за да ви поздравя, почерпя и пожелая успешна нова седмица.
Йоанка, много ти благодаря, стана ми мило :hug: :hug: че ме препоръчваш, аз пък казвам да се включи и Дианка с идеи за кремове, много окъснях и сега ще съм кратка но още утре ще се включа по въпроса. Скромна почерпка но е от сърце, па и да не преядете, че Катето много добре се е подготвила с трапезата.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон апр 27, 2015 9:56 am

Влади, честит рожден ден на съпруга ти!!! Здраве, щастие и радост да го орисат за години напред!!! Обичта ви да не стихва, да сте си опора занапред!!

Изображение

За грижовната съпруга

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 27, 2015 11:22 am

:celebrate: :baloons: :happybd: :baloons: :celebrate: МИЛА ВЛАДИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТЕФАН! ПОЖЕЛАВАМ МУ ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ И МНОГО,МНОГО УСПЕХИ! БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО! БОГ ДА ВИ ЗАКРИЛЯ И ПОМАГА ВЪВ ВСЯКО ВАШЕ НАЧИНАНИЕ! :baloons: :celebrate: :happybd: :celebrate: :baloons: :podaryk: :cake: :podaryk: :wine: :heart: :wine: ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон апр 27, 2015 2:06 pm

ВЛАДИ ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЪПРУГА ТИ!
ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ !
ДА СТЕ ВСЕ ТАКЪВ УСПЕШЕН ТАНДЕМ В ЖИВАТА!
НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО ЖЕЛАЯ МНОГО ЩАСТИЕ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК
[attachment=1]14mx36r.jpg[/attachment]

1796574_751291928223364_495531118_n.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон апр 27, 2015 3:34 pm

Изображение
Влади ,Честит рожден ден на човека ,който те прави щастлива всеки ден !!!!
Желая му здраве ,много късмет и щастие на цялото ви семейство !!! Бъдете усмихнати ,сплотени и много щастливи !!!

Изображение
Влади за теб ,миличка радвам се ,че те познавам ,а също и че си ми приятелка !!!! Обичам те и весело празнуване !!!! :wine: Стефане ,наздраве !!!! :celebrate: :happybd: :celebrate:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон апр 27, 2015 3:56 pm

Добър ден

Изображение..... МАМИ ,добре ,че вчерашния ми пост не можах да го пратя ,защото май щях да те развълнувам още по-вече .....
ти си едно злато .... без преувеличения .... с някои хора просто имаме привличане повече от нормалното ......
Знаеш ли ,ако съществуваха малко повече хора като теб ..... слънчеви ,премерени и с толкова положителна енергия света би бил къде по-красив ..... хората по-човечни и .... всичко около нас ,оцветено в най -красивите цветове ..... беден ми е речника ???!!!! :roll:
Така или иначе отскоро време го усещам ....... искам много да кажа ,а съм ограничена ..... някога пишех много по-красиво и стилно .....и лесно , ....
Живейте и бъдете щастливи... бъдете в хармония със себе си ,................бъдете уверени в сееб си ......
- останалото ще дойде само... и не забравяйте най-важното е да следвате сърцето си. Не винаги е лесно,.. но носи ЩАСТИЕ! :love: :love: :love: Вълшебна, цветна и много успешна седмица за всички вас! :) :) :)
Изображение
АНИ ,радвам се ,че имаме една ,толкова усърдна "ученичка " между нас ..... а още повече ,че именно една българка отличничка ..... в огромния чужд град ,държава ........Здрава да си и все така устремена напред и нагоре !!!! :clap:
Поздравът ми с теменужките по-горе е за всички доказали се цветарки тук ......Уау .... страхотни сте !!!!! :clap:
КАТЕ , аи всички които ми честитих те подаръка на Виви ...... жеста е важен ,да си призная не очаквах нищо .... не ,че ми е дете ,но е много добро и скоро ми призна ,че ме обича много повече от например ,когато е била на 9-10 години ........ иначе шалове имам много ......... слабост са ми ,но друг е смисъла ........ жеста и ме трогна много !!!!!
:love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 27, 2015 6:05 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Скъпа Дианка, благодаря за милите и сърдечни думи! Трогна ме жеста на Виви и това,което ти е казала - препоръчвам ти да направиш от децата си твои най -близки приятели и тогава да се проявяваш като майка,те сега са в крехка възраст,но ще усетят приятеля,човека в теб,ще те обичат и уважават много повече,ще споделят и невъзможното - ето, това се получи между мен и моите момичета - сега съм обичана,ценена,обожавана майка и безкрайно щастлива от всичко това - нима има на света живо същество,което да не се влияе от правилно и добро отношение,дори животинките усещат това, трябва да живеем в хармония,да разбираме децата си,да не ги съдим за техните решения,а да им бъдем опора винаги,дори и това да не ни се нрави като родители - рано или късно децата тръгват да извървят своя житейски път и ние трябва да ги подкрепяме,обичаме и уважаваме.Доста се разчувствах,но е приятно усещането,не е тъга а радост! Приятна вечер, мили момичета! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон апр 27, 2015 6:08 pm

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТАСИ!
11140359_837868152946249_703176517324233758_n.jpg
за тебе Кате и Митака
[/color]
-17-roses-chocolates-champagne-delivery-bulgaria.jpg
Последна промяна от ivkaa75 на пон апр 27, 2015 6:10 pm, променено общо 1 път.


Заключена