Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » пон апр 06, 2015 8:02 am

Здрасти, Дидка!
Прекрасен ден ти желая!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 06, 2015 8:06 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :rain: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Да пийнем по чаша :coffee: и нека ни върви по вода през новата седмица,при нас вали силен дъжд.Таничка,добре сте си изкарали празника,благодаря за прекрасния залез,много красиво! :clap: Ани,дано се оправиш бързо,ти се измъчи тая зима,успех мила! :thumbsup: Дидка, аз също много искам да те видя,винаги си ми допадала,като човек,като майка,може би и това ще се случи! :thumbsup: :thumbsup: :love: Прекрасен ден,мили момичета и успешна страстна седмица! :hug: :hug: :hug: ДОБРО УТРО,МИЛИЧКА ЙОАНКА! :love:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон апр 06, 2015 8:24 am

Здравейте момичета!
Вече си изпих :coffee: и чакам пералнята да свърши, защо ли не може и да простира :thinking:
Ани, бързо оздравяване, ти се измъчи тази зима, дано се оправиш по-бързо :thumup:
Честита нова седмица, тя е Страстната седмица, идват празници, да гледаме по-ведро на живота :D
Изображение
Хубав и спокоен дъждовен ден! Успешна празнична седмица!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон апр 06, 2015 8:40 am

Тук съм..Приятен ден :giflo1: :giflo1:
Аз мисля само вчерашните дрехи на Зарко на ръка да изпера,всичко друго е изпрано и прибрано.Имаше много силен вятър два дни и всичко изсъхна.
Имам излизане,но май ще остане за утре..


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон апр 06, 2015 9:21 am

ДОБЪР ПОНЕДЕЛНИК В СТРАСТНАТА СЕДМИЦА!
Добре че е календара та да се ориентираме за сезона.
Като,че ли Коледа наближава ,а не Великден.
Вали си снега и това си е.
Пак намъкнахме зимните дрехи.Дано е за кратко.
Искаше ми се неделята да няма край,тя пък взе,че бързо
се изниза.Но нали ще работим до петък пак е добре.
УСПЕШЕН И ИНТЕРЕСЕН ДЕН!
11011944_1022490804446816_1939431019838942674_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 06, 2015 5:46 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета! Днес до 1ч.бях на покупки с Инка, пуснаха в Лидъл агнешко месо и комплекти за дроб -сърма,български продукти са охладени,имаше доста промоции и се възползвах,доволна съм,че поне месото е купено вече,остава да отида в петък до ежедневния пазар и да заредя зеленийки,зеленчуци и плодове,всичко беше добре,но въпреки чадърите се прибрахме много мокри,валеше силно. Допълних с нови неща Великденската украса,много е красиво,но чуя ли че идва Тони скоростно трябва да покрия всичко, всичко иска да пипне и после всичко е вече за изхвърляне,да е жив и здрав,нали най-вече за него правя всичко,иска да боядисваме двамата яйцата,но отсега ми казва,че едва ли ще остане здраво яйце,просто е много емоционален и палав,такъв внук исках - да има живец в него,нищо,че щетите около него са доста,здраве да е,ще порасне и няма да е така.Какво ще кажете за времето,това е върхът - сняг да вали в тоя прекрасен пролетен месец,дано поне лятото да е нормално. Приятна вечер,мили момичета! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон апр 06, 2015 8:54 pm

ДОБРА ВЕЧЕР! :)
Кате,добре сте направили като сте напазарили по отрано :thumup: .И аз съм за украсата.Създава празничност :thumbsup: !
Аз още не съм съставила менюто.Утре ще помисля :thinking: .
Ани,дано скоро отшуми неразположението.И аз понастинах,при нас вятъра е много неприятен,но лимоните ми помогнаха.
:night: МОМИЧЕТА,ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ! :night:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон апр 06, 2015 10:56 pm

Красива, смирена и благополучна седмица и за Вас! :love:
Едно от най-големите чудеса на Бога е да дава възможност на обикновените хора да вършат необикновени неща..
Нeкa в дyшите ви гpee cвeтлинaтa нa бoжecтвeнoтo, сърцата ви да бъдат изпълнени с любов и доброта, а домовете ви да са топли и изпълнени със радост и много обич !!!! :)
ДИДКА ,тук съм ..... малко витаеща ,малко по задължения и естествено на църква ..... и да приготвям постни гозби .....
Всяка година го споменавам ,че Великден и самата страстна неделя е увертюрата към един от най-големите християнски празници
..... нито богатите трапези ,нито приготовленията са смисъла на тоя празник ,а именно да изпитаме духа си ,да сме по-добри и по-човечни и същевременно да се помолим и да благодарим на Божия син за всичко ..... Моля се в настъпващите дни всички да почувстваме великата Божия любов в душите ни !!!!!!!!
Светла ,благословена и пълна с обич седмица ви желая !!!
НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЛИ ИМЕННИЦИ С ТОЛКОВА КРАСИВИ ИМЕНА ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ ,МНОГО КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ !!! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ !!!
И накрая да се похваля или да се оплача ..... в събота вечер съпруга ми пристига с една ,огромна кутия .... решил да ми прави подарък за Велик ден хлебопекарна .... една лудница ..... един хляб досега приготвих и ми хареса ,но някак се поузорих .... много рецепти ,нетрадиционни немски повечето ..... и половината плот се зае .... то само мен ме няма ...толкова техника .... на моменти се замислям ,че някой може и да ме упрекне ,но това ми идва на ум в момента ....колкото до козунаците пак на ръка ще си ги приготвя .... експериментите след празниците .... сега почвам да търся рецепти .... здраве да е и да купува подаръци !!!!! :yee: Лека и спокойан нощ на всички ,имах представяне и с Тапер и ми идва малко на нагорнище !!!! АНИ ,оздравявай бързо !!! :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт апр 07, 2015 6:01 am

добро утро,
11139429_884588254913194_4033593755823672854_n.jpg

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт апр 07, 2015 6:01 am

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
С благодарност към всички работещи в сферата на здравеопазването грижещи се за нашето здраве!
От сърце да им пожелаем здраве, щастие и много успехи
в благородната им професия!
11119530_884564838248869_2470987274873471589_n.jpg


Заключена