Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон юни 22, 2015 7:33 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро, мили момичета! Да пийнем по :coffee: и да си пожелаем щастлива нова седмица и успешен понеделник! :clap: Йоанка, радвам се,че имаш душа за животинките, права си, всяко нещо с времето си - така беше и у нас,искаха много Съни,но грижите бяха изцяло на мен, не ми тежеше,но грижите да имаш животинче у дома и то в апартамент е изпитание за кучето и стопаните - иска свобода,а очичките му все навън гледат. Момичета при нас си е доста студено, тая сутрин имаме почти зимни температури, но нека не се оплаквам,че кой знае какви жеги ще ни споходят.Чудесен ден на всички,а на Нели - много късмет! :thumbsup:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон юни 22, 2015 7:37 am

Добро утро момичета Минавам да ви пожелая приятен ден и излизам
Като се върна пак ще надникна
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон юни 22, 2015 8:15 am

Добро утро, дами!
Красива, красива, красива! Йоанка, невероятна торта, ТАЛАНТ си ти, не знам само как не ти се иска да продължиш да се занимаваш с това, то си е призвание, надявам се да размислиш и да продължиш да радваш малки и големи.
Нели, не си се изложила мила, но и пак не позна, 29-ти пристигаме живот и здраве, просто запомни следващия понеделник и не го мисли с датите. Последно "повикване" ако някой иска нещо от тук. Те и двата ти котарака си приличат, като един и същ са.
Очаквайте големи жеги след това захлаждане, тук миналата седмица си беше почти зимни температури, както казва Катето а днес ще е мъка, голяма жега, та много често каквото е тук времето при вас идва същото след няколко дни. Да е успешна седмицата за всички ви :giflo1: :giflo1:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юни 22, 2015 9:10 am

Здравейте пак от мен момичета:)
Влади, толкова ли съм изкукуригала вече, толкова бях убедена за датата...запомням това с понеделника.:):):)В моите очи двата котарака са много различни, за характера е ясно, но външно ми изглеждат коренно различни, Психи имаше жълти очи и остри черти, в интерес на истината Бъгата е красавец,прилича малко на женска котка, приличат си по цвят:) Но сигурно на пръв поглед си приличат:):):) Да ви кажа момичета, сестра ми цял живот отказваше на малките домашен любимец, мисълта за косми, за грижи я ужасяваше. Отидохме преди две години някъде на село и при баба ми едно котило, бяха три котета, две много красиви-дългокосмести, с шарка като от рекламата на Уискас, и едно малко грозноватичко, хилаво, бяло със странни шарки. Гушна си го сестра ми това най-хилавото и каза-това е моетоо коте и край. Кръсти я Мима. Та Мима се оказа много гальовно, кротко и обичливо коте, естествено сестра ми се грижи, а не племенниците и котето я обожава. Е, раздра й дивана. Моето дете ще живее с Бъгси стига да няма алергии. Има плюсове , има и минуси, ако имах дете и тепърва обмислях за домашен любимец- бих казала не. Но домашния любимец вече е факт.


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон юни 22, 2015 10:07 am

Здравейте пак
Днес с дъщеря ми сме по лекари
Сутринта и взеха кръв на обяд при друг лекар утре пак за резултатите ,но трябва да се разбере откъде е тази температура
Темата за домашен любимец ми е много близка
Дъщеря ми от малка все домъкваше загубени кученца
Изкъпваме го храним ги Седи няколко дни у нас и изчезва явно си отива в къщи
Имахме едно Чарли -булонка Излизаме на разходка и изведнъж се отскубва с верижката и почва да скача весело около един мъж
Позна си собственика Загубело се в бурята преди време
После донесе коте -сиамка Седя около година но мъжа ми все го риташе и то за награда си вършеше работата в обувките му
Накрая без да знаем го занесе на село при майка си
След време рев за малко куче чакала да се роди Ирландски сетер Пестила си от джобните само трябва малко да добавя :wink:
И така се сдобихме с куче ,но докато стане на годинка правеше много бели
Най-вече да гризе дрехи от простира Купих на сина нова фанела и я изпрах остана без ръкави без да я облича
Та дъщеря ми си спинкаше до късно а аз я извеждах ,къпех
И така 11 години
Сега живеят на вилата и предполагам заради животинките
Имат си куче и котка
Котката ражда в колибата на кучето а бе идилия
Снахата и те имат куче което много харесвам
Отдалече ме познава и лае та се садира-идва свекърватааа
Хайде до до след обед
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юни 22, 2015 11:35 am

Нели,да, въпреки че алергията на малкия е към влажния климат,алерголога ни е категоричен-никакви домашни любимци.

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пон юни 22, 2015 1:20 pm

Здравейте и от мен!

Тази сутрин се пооспахме,но от вчера децата са много щастливи и превъзбудени и заспахме късно.
А причината е,че си купихме една красавица.
Сива персийска котка.На два месеца е,но е една пухкава топчица.Много е сладка.
Не че нямаме котенца...в момента са пет плюс майка им,но те са в двора.
Имаме и две кучета-една източно-европейска немска овчарка,/която в момента е болничка/на име Рекс и друго с име Томи,който трябваше да е каракачанска овчарка,но остана нисък и странен....Но добър пазач.
Всъщност,винаги сме имали животни от всякакъв род.И децата много ги обичат и това им се отразява добре и на възпитанието и на психиката.
Изчела съм много материал за връзката между хората и животните и в заключение мога да кажа,освен емоционална и възпитателна,тя е и приятелство.Голямо приятелство,в което винаги можеш да вярваш!


Аз,откакто се помня винаги съм била обградена с животни.
И с цялото си сърце мога да кажа,че не просто ги обичам.Обожавам ги!
И в техните очи го чета всеки път!
Виждам любовта им.
Чета им "думите" без да мога да говоря езикът им.
И всеки път ги разбирам.
Сигурно ще ме помисли някой за луда,но в сърцето ми има толкова много любов,че изпитвам нужда да я раздавам.
Да обичам!
Но не винаги човека може да ти отвърне със същото.....,но при животните винаги.
Стига да знаеш как да "докоснеш" сърцето им.
Ехееее....май ви досаждам вече.....

Йоанка,тортата е страхотна!Не се спирай пред никакво препядствие!Напротив!Те сами по себе си са доста интересни,а и трябва да те амбицират още повече!
Нелка,ще дойде писъмцето!Просто в живота ни,когато правим нещо добро,се случва,но по-бавно.
Катенце,как е кръвното?При мене е същото положение.Вчера и онзи ден един световъртеж,едно ми беше поспаливо...и предрекох земетресение и то наистина имало такова....И тях ги усещам предварително....Без значение в коя точка на света са,но предчувствам,че ще има...

На всички,пожелавам прекрасен и усмихнат ден!





Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юни 22, 2015 8:13 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Нинка, почувствах се щастлива от клиповете - толкова емоционални,прекрасна музика, сърдечно ти благодаря миличка! :clap: :love: Много си права - животинките правят децата по.добри,по -обичливи,отговорни,а тяхната обич и преданост - несе заменят с нищо! :love: :love: :love: Танче, дано нещата при дъщеря ти са добри. Влади,не остана,още малко и ще стъпиш на родна земя,радвам се за теб мила!!! :thumbsup: :love: Приятна и спокойна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон юни 22, 2015 9:42 pm

Хубава вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон юни 22, 2015 11:10 pm

Добър вечер на всички !!!
Малко липсвам ,но малко непредидени ситуации ,неприятни ,но в такива моменти трябва да сме до приятели и близки .... :(


ЙОАНКА ,отново поздравлния !!! Чудесно си се справила както винаги !!! Браво а теб ,професионално изработване ,колкото до превозването е ...било си е жив проблем ,но ако не ни бе споменала нямаше и да разберем .... Важното е ,че си зарадвала хората и че си удовлетворена ..... аз лично бих искала да те видя в професионален план !!! :clap:
Правя и тортата .... и аз ,но при мен все за момичета и цветя искат ... спец в цветята станах ..... лятото е малко по-трудно , трчбва да се работи само на хладно ,че моите не искат фондан,махат го ,а като се сетя какъв е труд да се сложи ..... както и да е ,утре ще ви я покажа и аз .... семпла ,но много вкусна е поне това ,което опитах !!!! :D
Изображение
Пожелавам ви да потърсите доброто във всеки и във всичко, да подредите приоритетите си и да поставите ударението върху онова, което наистина е важно, върху онова, което ще ви донесе само радост и удовлетворение и знайте, че когато казвате ,,ДА" на живота и вярвате в себе си , в интуицията и уменията си, всичко ще "работи" във ваша полза.. :) :) :)
Прекрасна и успешна нова седмица !!! :) :) :)
Изображение
Лека и спокойна нощ !!! :)


Заключена