Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » ср юли 01, 2015 8:21 pm

Здравейте пак, момичета!
Ходихме малко по покупки, трябваше да заредим хладилника, препарати, въобще всичко беше свършило, та оправихме нещата, заредихме каквото трябваше и сега седнах при вас :D
Нели, браво на теб, добре се подготвяш за Москва, аз също обичам така всичко да си подсигуря, за да съм спокойна :thumup:
Сигурна съм, че ще се справиш и като екскурзовод :thumup:
Влади, оправихте ли всичко, ти сигурно си изморена, когато можеш пиши :)
Кате, когато ми е притеснено или имам някакви притеснения и проблеми, не пиша, понякога не ми идва нищо в главата, само чета :read: Много притеснителен човек съм и ме е яд на мене понякога, притеснявам се за всичко - за децата, за дъщерите ми, за работата ми, понякога си казвам, че няма смисъл толкова навътре да приемам всичко, но този проклет характер - не мога да се променя - това съм аз :thinking:
Стига за мен, сега искам да ви пожелая хубава и прохладна юлска вечер
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср юли 01, 2015 9:35 pm

Нееели,къде го видя тоз корем на гърба ли :tongue: :tongue:
Лека вечер момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 01, 2015 9:44 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Верче, ти си прекрасен човек и аз те приемам такава, каквато си - не може всички да сме еднакви, уважавам те много! Приятна вечер! :clap: :thumbsup: :love: :love: :love:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср юли 01, 2015 10:22 pm

Привет момичета :)

Нели, благодаря ти мило момиче :hug: Дано да успея да се справя с всичко около дядото и да са добри резултатите от всички изследвания, които правим и да се предприеме правилно лечение, за да мога да го взема със себе си във Варна - това трябва да се случи, за да мога да бъда с бебчетата ... Дълга, сложна и трудна история ,,, няма смисъл да ви я разказвам ...

На теб Нелка и на твоето момче, пожелавам безоблачно пътуване до Москва, прекрасни преживявания и чудесни спомени :love: Били сме там 2 пъти за по месец - необятен, пъстър град, много и интересни места за посещение, много емоции :)

Влади, добре дошла у дома :giflo1: Много точно си го казала - навсякъде по света можеш да видиш красиви места, но там където те връщат спомените и преживяванията, винаги е скъпо на сърцето :love: Щастливи мигове у дома ти желая, мило момиче :hug:

Верушка мила, много добре те разбирам - и с мен се случва нещо подобно напоследък ...

Мисля за всички ви, мили момичета - чета ви, тъгувам с вас и се радвам, нищо че пиша по-рядко ... И ТОВА ЩЕ МИНЕ ... Само да сме здрави и да сме себе си :love:

Щастлива вечер ви желая и много топли мигове с любимите хора :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night: :wine:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср юли 01, 2015 11:21 pm

НЕЛИ,ДОБРА ВЕЧЕР И БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЕТО КЪМ МЕН.
СПОКОЙНА НОЩ! :night: :heart:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср юли 01, 2015 11:26 pm

Бързах да поздравя НЕЛИ,но не успях.Нели,не съм забравила за снимките,трябва ми време
да ги прегледам и кача.
Стана много късно,а аз ставам в 5ч.

Но не може да не ви пожелая : :night: СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет юли 02, 2015 12:23 am

Здравей, Йоанка!
Присъединявам се към твоето следобедно кафе, за да не си сама, защото тук сигурно всички вече спинкат. За мен сега приключи работния ден, няма да мобеш да ми помогнеш за плочките, мила, защото тук са на друг принцип, лепят се с теракол, както се лепят фаянсови плочки, но ти благодаря за предложената помощ! Лек ден за вас с Ани :love: :coffee:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет юли 02, 2015 12:25 am

Здравейте, мили момичета!

Нели, благодаря за пожеланията! На теб желая много приятно изкарване в Москва! Много хубави снимки без да ти се налага да си "гълташ" корема :). И много красиви спомени от това лято! А също и да срещнете и приемете вашето детенце и да сте много щастливи заедно!
Бони, дано всичко около дядото е добре и да се предприеме правилното лечение, ти да гушкаш бебчетата и всичко при теб се уравновеси!
Верче :hug:
Влади, сложихте ли плочките? Скоро всичко ще приключи и ще релаксираш.
Мисля си за всички вас! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Изображение
Прекрасни сънища и до утре!
Ани, на теб релаксираща вечер!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет юли 02, 2015 12:28 am

Влади, здравей!

Дано тогава намерите майстор, който може да ги сложи!
А ти си почивай вече, че е късно. Отразява ли ти се часовата разлика?

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет юли 02, 2015 12:57 am

Добро утро, приятелки :coffee:
Макар да сме на една часова зона с повечето от вас по- често се засичам с Йоанка, защото по ял ден шляпам напред назад (това ми хареса от Нели) но какво да ви кажа, не че се оплаквам ама кухнята само беше монтирана, но мивката ще пристигне след седмица- хубава работа ама недовършена, нямало в магазина а такава имало във Варна, която първо била последната а след това се оказа счупена (как ли се чупи алпака) вчера ходихме да изберем хладилник и съдомиялна, оказа се, че сме ограничени в избора на хладилник, защото трябваше да се вместим във вече оставените от майстора размери за такъв, накрая днес моя мъж монтира миялната, поне тя да мие вместо мен и да подреждам в шкафовете, но при прибирането на машината под плота се прегънал маркуча за чистата вода, брей чета препрочитам условията, пускам ми неще да тръгне, докато разберем къде е причината. Докдоха днес да ни пуснат интернета, че и модема се бил стопил при пожарчето, сега с плочките трябва да се заеме половинката и дано мивката дойде тези дни, днес трябва да дойдат мрежите против мухи и комари да инсталират, изобщо всеки ден идва някой да си довърши недовършената работа. Сутринта трябва да стана рано да посрещна боклуджийскта кола за да им предам три чувала с боклук, който посъбрах за краткият ми престой от три дни, защото ако ги изкарам от вечерта кучетата го разнасят, това около мен всеки ден вали и още не съм стигнала до прозорците, както и до къщата на майка ми, която е на другата улица освен в деня на пристигането- срамота ама не мога да гледам недовършени неща навсякъде, не че ги довърших ама пак свършихме доста неща.
Нели, благодаря за пожеланията, на вас пожелавам месец юли да е успешен и да бъде едно начало на нещо много чакано и желано от вас.
Поздрав и прегръдка за всяка от вас. Дианка, къде си?


Заключена