Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед юни 21, 2015 9:56 am

Добро утро :)
Прави сте, на ранчото бяхме и снощи късно се прибрахме, че мъжа днес е на работа.
Миле, лек път. В Стрелча сме били 2 пъти, има много хубав музей, в околностите също има археологически места за разглеждане.А от хотела организират екскурзии всеки ден по тези места. В хотела има и зала с компютър и всеки може да го ползва. Копривщица и Панагюрище са на една крачка, и ако обичате възрожденския дух Копривщица е точното място с къщите -музеи, паметника на Бенковски. Ако ви трябват пък по-ефтини хавлии търсете фирмения магазин, който е до самия завод за хавлиени изделия в Панагюрище. В центъра на Стрелча пък има оптика, която работи със стъкла произведени в местния завод, лично ние сме си правили очила там, идва по-ефтино наполовина отколкото тук. Качеството е отлично и оптичката е много любезна и отзивчива. В Стрелча има и една битова кръчма с буренца вместо маси, а вътре стените са изрисувани със сцени от селския бит. И да не пропусна къщата на Райна княгиня в Панагюрище. Много се разпрострях, но този район на България ми е любим. Ако сте с кола има къде да се отиде и какво да се види :) Дано имате хубаво време да се насладите на почивката си :)
Аз днес ще домакинствам по всички фронтове :)
Хубав ден на всички, ще надничам да ви наглеждам :wink:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 21, 2015 10:28 am

Кате, виждам те:):):) Еми то като съм станала в пет и клюмцам над клавиатурата може и буквално да съм те разбрала:) Че съседката все ми се кара- спирай с това отслабване....ама да ме беше видяла тя снощи-три сладоледа, една кутия бисквити с боровинки, 2 пакета семки и всякакви глопости, ей, така като ме хване щуротията и ям като за световно, та вместо да се свърша, май се отопчвам:):):) Как е кръвното днес?

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 21, 2015 10:38 am

Илинка, звънях и на двете приятелки, едната/от която ми е Бъгата/ има бременна котка, какви ще са малките не знае още, има шанс за сиво, защото онзи сив котарак- бащата на Бъгата обикаля все още наоколо. В момента тя има две малки котета, които са дългокосмести, чисто черно и рижаво с дълъг косъм. Ще чакаме другата маца да роди, дано , дано да има едно сиво в котилото, тя на мен ще го даде, вече й казах да го запази ако има. Другата мацка й звъннах също, от нейна приятелка взимах сивите, но тя каза, че приятелката й се преместила в апартамент, двете сиви котки са с нея, но няма представа дали не ги е кастрирала , обеща ми да я потърси и да я попита, иначе тази приятелка/не нейната позната със сивите, а тази която ме свързва с нея/също има бременна котка в момента, казва ,че според нея ще роди до два -три дена- женската е сив тигър, а бащата е мейн кун- от тези огормните котки с дългия косъм. Та ще видим какво е котилото. И двете ми обещаха веднага да ми пратят малките котета на снимки , щом се появят. А едната ще оглежда и квартала за сиво. Ще търсим!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 21, 2015 12:48 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Нели, днес е Денят на йогата,пожелавам ти да постигнеш много в тая област,успех! :thumbsup: :thumup: :thumbsup:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 21, 2015 12:56 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Нели, днес кръвното е в граници - Инка и Тони са у нас,върховно щастие,сега взема душ и ще ляга да поспи -бил уморен,който не се спира така е. :heart:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 21, 2015 1:38 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: МОМИЧЕТА, ДНЕС В 19.38ч. ЩЕ НАСТЪПИ АСТРОНОМИЧЕСКОТО ЛЯТО. :clap: :clap: ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ПРЕКРАСНО И НЕЗАБРАВИМО ЛЯТО С МНОГО НАСТРОЕНИЕ И ЕМОЦИИ! :clap: :love:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед юни 21, 2015 4:42 pm

Време е за следобедно кафе
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед юни 21, 2015 4:58 pm

Нели, направо ме заинтригува с тоя Мейн-куун и майка сив тъгър. Каква ли красота ще са децата ?

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 21, 2015 5:38 pm

Над Аспарухово е притъмняло много.Точно като миналата година юни,истината е че ме е страх да не се повтори ...Духа вятър и се надявам да раздвижи и разнесе облаците...Може би никога не се забравя подобно нещо...

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 21, 2015 5:55 pm

Кате/мами/ благодаря, не знаех, че има такъв празник:) Ама го отпразнувах не с занимания по йога , а с похапване и лежане :)
Илинка, като се родят веднага ти пращам снимки, няма да забравя. Аз за първи път чувам за такава порода и видях в интернет , огромни са. Моят котарак остави доста потомство, ама вече го кастрирах преди няколко месеца, че започна да маркира, преди това не го правеше. Каквото изникне около мен котешко бъди сигурна, че ще получиш снимки, както ти казах има шанс за сивичко от котилото на другата приятелка. Веднага ще ти кажа като има развитие.
Дидка, дано се оправи времето. Не звучи добре,но може да се размине.


Заключена