Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет юни 12, 2015 11:45 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Нели, не ми дължиш никакво извинение,аз не съм от лесно обидчивите,приемам позицията на всеки,но това не ми пречи да скачам ако усетя,че нещата не са такива,каквито трябва,ти ме извини,бях остра към теб,но повярвай ми много,много те харесвам - много си истинска,непосредствена,не държиш на всяка цена да се харесаш на някого - прекрасно дете си, много си приличате с моята Ина,обяснението е просто -Риби,винаги ще те подкрепям и уважавам! :thumbsup: :love: Нещо се е скършило при теб,хайде мила събери се,минали си през най -лошото,ще оцелееш и сега,искам да ти кажа много хубави неща,засега ще ти ги пожелая -ти заслужаваш цялото щастие и радост да те навестят и останат трайно и неотлъчно в живота ти,горе главата, ти си силно момиче,ако искаш сподели,но ако ти е трудно недей. :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет юни 12, 2015 2:23 pm

НЕЛИ ,Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юни 12, 2015 2:32 pm

Поокопитих се,стегнах се, тренирах здраво и малко ми се проясни главата. Не че след това не гладих 5 минути с изключена ютия и то упорито и се чудя защо не става. :D
за теб:
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет юни 12, 2015 2:54 pm

Променете това, което можете да промените днес. Някои неща се променят и от самосебе си, когато настъпи подходящия момент.
Направете това, за което копнее душата ви, вършете това, което обичате и се вслушвайте често в гласът на сърцето... :) :) :)
Пожелавам ви щастлив, усмихнат, вдъхновен,.. с вкус на ягоди и шоколад следобед, приятели!
Не хабете времето си в ядове и лоши мисли, просто се усмихнете на живота, за да ви се усмихне и той!
Усмивка и от мен за всички вас! :) :) :)
Изображение

Благодря ви на всички ,много сте мили .... снощи в 00.30 се накиприх с роклите събрах косата ( то една коса ) едно яко червено червило смених два чепика и като лудите набързо спретнах на съпруга ми едно ревю ,получих одобрение и отидох каталясала да прегърна възглавницата ...... е и аз като НЕЛИ съм поуморена и много михареса това с шоколада и меденките и ..... всички жени май сме така ...... и после съжаляваме ,че не сме имали нужда и какви глупости сме свършили ????!!!! Ах ,до болка ми е познато !!!!!! :yee:
ЙОАНКА ,да ти са честити и нека винаги такива изненади да получаваш !!!! :love:

Четейки ВЛАДИ днес замислих се ,че и аз от 3 години пиша тук , а имам чувството ,че ви познавам с години .... явно всичко е химия !!!!!
Не физика ...... :tongue:
Изображение
Идеята ми бе , НЕЛИ да присъства прегръдката .........
,но не си поискала не съм постнала .....
Изображение
Аз искам да си здрава ,спокойна и бъди сигурна ,че вичко ще си дойд на място ...... каквото и да кажеш имаш пълно право ,мило момиче ...... аз съм от твоята "партия" ..... също не се засягам ,ако пък стане бързо ми минава ..... може да не е пак същото ,но поне не държа на никого лошо ... искам хората да се разбират ,уважават и да си помагат взаимно ..... Лек ден !!! :love:
https://youtu.be/q3NwJF28wjU?list=PLEA9 ... HVCPw2ib1l
за всички един мой хит ..... годините минават ,но замирише ли на море ей това ми идва на ум ..... хубави спомени !!!! :love:
Последна промяна от dianakatou на пет юни 12, 2015 3:04 pm, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 12, 2015 3:03 pm

:giflo2: :heart: :giflo2: ДИАНКА! :hug: :hug: :hug: :love:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет юни 12, 2015 3:06 pm

МАМИ ,ей затова те обичам теб ...... непринудена ,весела и как да не те обичам !!! :heart: :hug: :hug: :heart: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 12, 2015 8:27 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дианка,толкова е приятно и хубаво да чуеш от приятел,че те обича,а най -красивото в случая е че можеш да го кажеш -голяма рядкост при някои хора - трябва да си казваме това което чувстваме,на децата си,на близките и приятелите,благодаря ти красавице моя,знаеш, че аз също много държа на теб и те обичам! :thumbsup: :love: Танче, пиши как е дъщеря ти, вдига ли температура,дано всичко е отминало?!Ани,как си мило момиче, мина ли неразположението,дано се оправиш и да се храниш, все си мисля за теб. :hug: Момичета, пожелавам ви лека и приятна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юни 12, 2015 9:08 pm

Спокойна нощ!
Нели,силна прегръдка от нас!
Ани,дано не съм те подразнила,не се познаваме лично,каквато и да съм,желая на всеки щастие,какво остана за приятелите си!Приятелки сме нали :( ?

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юни 12, 2015 9:09 pm

Мисля ви,на Танчето дъщерята също...

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пет юни 12, 2015 9:28 pm

Здравейте, милички!
Мами, още съм болна, но поне ми се върна гласа донякъде. Още нямам апетит, но хапвам по малко. Вземам Алка Селтцер, от него съм по-добре. Благодаря за загрижеността и вниманието, много си мила :hug:

Днес учебната година свърши, и ако не ми се обадят за лятно училище, ме чакат 3 месеца ваканция! :clap: Разбира се, моето лицхно уцхене си остава засега, но денят ми с увеличи с 8 часа..което е мнооооого време :wink: Днес ще се опитам да почопкам в градината, да си преместя някои от разсадите от оранжерията, но като цяло няма да се натягам много. Трябва да отбележа с нещо края на още една учебна година..че оцелях още на година под напора на буйни тинейджъри....някъде бях чела че няма по-взискателна публика от 10-15 годишните; а един от моите професори в университета казваше че учителството е публична професия, комбинация от тази на артиста и полицая - артиста, за да представиш уроците интересно и вдъхновено, полицая....ясно защо. Много отслабнала се чувствам за да правя празнична вечеря, но ще измисля нещо по-интересно. :thinking:

Tанче, за чай от турта /невен/ и аз съм чувала, много добре действа, и външно, и вътрешно. Аз си гледам невен в градината и после го бера за билка - така хем ми радва очите, хем ми служи и за лекарство.

Пожелавам прекрасен, вдъхновен и слънчев ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Заключена