Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср юли 22, 2015 3:49 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Нели, просто споделих информация,а Дианка я потвърди,не съм споменала името ти и че болките ти за от това, не го приемай лично,това е просто да послужи на някого,не се засягай, моля те. :confused:


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юли 22, 2015 4:42 pm

Кате, не съм се засегнала. Мислех ,че казваш ,че може от това да е болката и да съм разтегнала нещо на йогата. Това е първото , което попита личната лекарка вчера. И далеч не е изключено по принцип, просто в случая не е:) Миналата година се контузих сериозно на йогата, защото се пресилих на едно упражнение, три седмици не можех да си въртя врата:):):)
Мъжът ми много се смя за човечето и пружинката, каза, че съм точно такава:):)
Аз днес освен разходка при котенцето, се опитвам упорито да творя. От половин час плета нещо като охльов по собствена фантазия, ама крайния резултат ми наподобява нещо прегазено от валяк без конкретна форма, явно трябва да се постарая повече. Поръчах си нови картони за картичките и нямам търпение да дойдат, вкъщи ще летят малки боклучета от рязаното, ех, и като дете така правех и сега съм си същата.
Гинче, благодаря ти, вече съм много, много по-добре, вече тичам наоколо и умувам накъде да пътуваме събота и неделя:) Много харесвам Пловдив. Често ходим. Скоро имаше и тийм билдинг на мъжа ми там и аз разбира се с него.
Изображение
Изображение
Две мои любими снимки, които съм правила там.
Вкъщи е парник, много топъл апартамент, но аз обичам жегата. Котаракът обаче го гледам ,че му е топличко и се е изпънал на плочките и търси някакво течение.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юли 22, 2015 4:47 pm

Ей, го и дзверо, днес го посетих и се влюбих в тази малка топка, нежно, гушливо, добричко:)
Изображение
Изображение
Е, не е ли голям сладур, полът не е известен, но май е мъжко:)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср юли 22, 2015 4:48 pm

Привет, момичета!
Нели, радвам се, че си се поуспокоила.
А за личните карти тук - това са шофьорските книжки. Няма отделна лична карта като в БГ.
Ани, съжалявам за случилото се. Дано да я намериш. Потърси я в загубени вещи. Ако е изпаднала докато си била в университета, някой ще я намери и предаде предполагам.
Аз преди години си загуби зелената карта и още ми е гадно от факта. Бях на временна работа, само за 2 дни и тогава за последно си спомням да съм я ползвала. Тогава във фирмата, в която работеше мъжо търсели заместник и той веднага ме предложил. Само усложни нещата, защото и за детегледач платих сумата, която изкарах, а и зелената карта си загубих и още не съм си я възстановявала, защото струва доста :cry: Можело да ми предложат постоянна работа. А и не може да разбере, че аз повече не искам да работя в офис и по цял ден да се взирам в компютър. Преди работех подобна работа, вършех работа за 4 човека (преди мен толкова служители са се занимавали с това), а заплатата ми беше по-ниска от на детегледачка :eeek:
Дидка, напълно те разбирам и подкрепям. А и на повечето мъже трудно може да им се угоди. Щом така е живял и живее, едва ли ще се промени, ако е в неговата си среда. Защо да излиза от комфортната си зона? По-скоро ще има неудобрение, към този, който му нарушава комфорта. По-важно е ти да си в хармония със себе си.
Много писах. Компютърът ми започна да зацикля
Пкрасна вечер на всички!

Ани, късмет!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср юли 22, 2015 4:53 pm

Нели, голямо сладурче е! И на мен ми се прииска да имам такова котенце. А с хартийките и ние сме така - едно от любимите на Даниел, да си изрязва разни фигурки, прави непрекъснато някакви неща и ми ги подарява :).

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юли 22, 2015 4:55 pm

Йоанка, здравей:) Благодаря!Наистина вече съм по-добре и най-важното по-спокойна.
Не го знаех това за личната карта и шофьорската книжка. Дано наистина Ани си я намери. преди 7 години ме обраха и ми взеха всички документи и пари/една заплата имах в мен неблагоразумно си я носех, но тъкмо я бях взела. Като отидох да си вадя нова лична карта и казах, че съм обрана, ми казаха да си платя глоба за личната карта , защото не съм подала сигнал в полицията за обира и така, платих си глоба.
Ами Йоанче, това е прекрасно, че обича да твори и създава неща . Той и сладки прави. Талантлив ти е той. Нека да се занимава, хубаво е децата да творят. На мен личн ми носи удовлетворение и аз от дете режа, сглобявам, картички и какво ли не. Плетенето на дърти години го научих, но никога не е късно, за нищо:)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 22, 2015 5:10 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Нели, котенцето е невероятно красиво,толкова е сладко, Илинка сигурно много ще му се зарадва,браво на теб,много мил и услужлив човек си! :clap: :clap: :clap:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юли 22, 2015 5:17 pm

Кате, благодаря, ама аз не съм направила кой знае какво. А Илинка много го хареса:) Истински бонбон, за момент да ви кажа си го представих вкъщи при Бъгата и една суматоха из нас и веселба, мъжът ми ако знае какво ми е минало като идея през главата ще му стане лошо.хихихи

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » ср юли 22, 2015 5:48 pm

Нели,обади се като идвате до Пловдив,ама непременно.Август отиваме за една седмица до морето.Мисля от 9 август.Иначе сме си в града.☺

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » ср юли 22, 2015 5:51 pm

Оф,ама много съм.....То от жегата,сега видях,че сте били тук......Нищо,ако имате път насам-заповядайте!


Заключена