Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб юни 20, 2015 8:09 pm

Танче,реших на ти звънна,но съм загубила някои номера при смяна на апарата, и твоя също.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 20, 2015 8:54 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Таничка, моля те, за твое успокоение - потърсете компетентна помощ, затова си зле с кръвното,проблемите правят това - при мен се установи 90 на 60 и не мърда,нямам думи,чувствам се гадно. :eeek: Дианка, супер сте си изкарали на плаж,браво,прави още снимки! :clap: Лека и спокойна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб юни 20, 2015 9:36 pm

Здравейте,момичета:):):) хванахме едно такси, оказа се ,че закъсняваме, човекът казва-чакайте да минем камерата ще видите, няма да изпуснете автобуса...И като даде газ, три пъти мина на червено, настръхна ми косата, обаче бяхме навреме точно. Взехме си колицата и Нели цял ден е активен шофьор/силно казано шофьор в моя случай/, не знам защо обаче улиците опустяха, да не съм ги уплашила, паркирах няколко пъти накриво, угасих колата само веднъж, но съм особено горда, че нито веднъж не забравих ръчната днес. Исках да повозя сестра ми , ама й била изтекла застраховката живот и помоли да го отложим докато си я поднови:):):)
Дидка, мила, та за какво да ти се сърдя, нищо лошо няма в това, че си споделила:)Трогна ме, че си мислила за мен, но не ми се иска да се разстройваш:)
Влади, разбира се, че пак бих ги снимала...плъхове не снимам, само и единствено защото са много бързи:):):) Като дете имах мишка зад секцията и всеки ден й слагах сиренце , но нашите се усетиха и ме спипаха. но по-голям интерес проявявам към змии, миналата седмица видях една и упорито я преследвах с фотоапарата да я снимам, но бях с една приятелка, тя изпадна в ужас и в истерия , започна да ме дърпа, да вика, уплаши клетата змия. Та заради нея се отказах. Но още ме е яд, змията беше много красива.
Влади, по повод твоята приятелка се сетих нещо, което често се повтаря, че ракът не е присъда , а е диагноза, заради теб и заради нея и близките й силно се надявам ,че е точно така и ,че лечението ще е успешно.
Дианче, много хубави снимки , стилни и с настроение. Добре сте си прекарали, много лежерно звучи. Плаж, безаклкохолна биричка, лежане, хапване...ех:)
Ани, честити 6-чки, не че съм се съмнявала в теб:)
Нина, прегръщам те, силен човек си ти, а в същото време емоционален и топъл:)
Миле, приятно изкарване в Стрелча, да ни разкажеш после:)
Танче, да спада вече тази температура, лекарят какво казва, тя нали изкара един курс антибиотик. Ще назначи ли друг?
Кате/сф/, много са ти хубави цветята:)
Кате/мами/, надявам се докато пиша това изречение вече да се е оправило кръвното:):):) А за голямото куче-животните усещат хората в това съм убедена:):):)
Йоанче, какво стана с теб и с тортата, знам че я опече, сглоби и щеше да слагаш картинката. То сигурно вече се е изяла ама аз да попитам:) Момичета, на всички ви желая положителни емоции, здраве, усмивки и любов:):):)Искам още много да ви пиша, ама половинката ме подканя за вечеря,бил ми казал още преди половин час ,че е гладен, а пък аз си пиша ли пиша, та преди малко тактично попита пак- топлиш ли нещо? хахаха Та оставям ви , по-късно надявам се пак да се отбия:):):)

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб юни 20, 2015 9:46 pm

ДОБРА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!
Най-после при нас заваля.Ще поразхлади.
Дианка, :thumup: .И денят ви хубав ,и снимките хубави :thumbsup: .Стелиош пораснал.
Такива дни зареждат .
Наталка сигурно е на ранчото.А Нели ми липсва.
Нинка,Кате сф.,Кате,Влади,Ани,Танче,Диде,благодаря ви за пожеланията.
Куфара е готов и след малко тръгвам.Взех таблета и ако има интернет ще ви се обадя.
НЕЛИ, :hug: .сега те "видях".
:night: СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб юни 20, 2015 9:50 pm

Танче, :hug: !

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб юни 20, 2015 9:55 pm

Миле, :heart: :heart: :heart: :giflo1:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 20, 2015 9:55 pm

Нели,просто често те мисля,искам да си добре...Вълнувам се от много неща,съпреживявам и съчувствам на много хора..Ето преди наколко дни една колежка ми сподели,че е вдовиза от шест годинш с три деца...Мълчах през цялото време,какво да кажа...Обаче по същия начин се радвам и на радостта на хората...Живот... :love:
Сутрешното пране е сухо и мисля с него да се занимавам сега.
Зари,докато го беше страх от кучета ,сега няколко пъти ми каза че иска живо.И признавам не ми допада идеята въобще.Като дете имохме в къщи и кучета ,и котки.Давам си сметка,че баба ми обичаше кучета,затова сме имали.Разхожда в къщи плюшено ..И котки не искам,въпреки че ги харесвам,риби-нямам място,папагали -вдигат шум...Няма да стане с домашните любимци...Та така...

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб юни 20, 2015 9:56 pm

Миле, кога пътуваш за Стрелча? Никога не съм ходила там, да разкажеш как е там:)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 20, 2015 9:57 pm

Миле,добре да си прекараш!Лек път и на хубаво време да случиш!
Как са очите?

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 20, 2015 10:08 pm

:giflo2: :heart: :giflo2: МИЛЕ! :hug: :hug: :hug: :heart:


Заключена