Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » нед юли 05, 2015 8:18 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро! Сядам на :coffee: с вас, момичета! Нели, много красиво място,браво на вас! Йоанка, добре сте се поразходили,това е прекрасно! :clap: :love: Дидка,само да отбележа,че тия примамки са опасни за деца,а те са любопитни,пробвай с други начини. Ставам да шетам, че Тони и мама ще прекарат деня у нак,ще бъде много,много весело и приятно! Весел и чудесен ден на всички! :heart:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 05, 2015 8:43 am

Кате,благодаря!Дано не се налага.
Нели,добро утро!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » нед юли 05, 2015 1:27 pm

Здравейте, приятелки!
Днес смогнах за първи път да пия кафе с приятелки и съученички, сега няма да се спра сигурно. Примамките за хлебарки и аз съм ползвала и съм доволна, за да не ги пипат децата ги поставях зад гардероб, пералня, печка, в ъгъла на шкафа с препарати например, където знаят да не пипат и така иначе няма спасение.
Нели, и ти и фона сте чудесни. С мъжа ми се специализирахме в плочките (цели 3-4 квадрата налепихме) днес ще фугираме,ама по- добре да не ни става занаят, заприличва все повече на нещо, монтират ли ни мивката ще ви я покажа. Катето и Наталка поведоха крак с ремонтите сега ние с Кейти продължаваме, на друг занимава ли му се???
Йоанка, и аз много често не снимам, когато излизаме някъде, може би защото можем по всяко време пак да отидем, навици. Хайде лек ден на всички довечера пак ще намина.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 05, 2015 3:28 pm

На мен ми се занимава.Искам всичко да се поднови но...нямам възможност.. :) Така е ,,заплакал,,апартамента за това,че вече не мога да го гледам ама..Целия е за основен ремонт.
Пак пийвам кафето,слушам тук разни птички,вятър подухва...Остана още малко домакинска работа...Поспах на обяд ,пък още ми се лежи,има и такива дни... :)


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юли 05, 2015 3:30 pm

Пропуснах сутрешното кафе с вас, тъкмо щях да пиша и ми звънна кумата. Ходихме на кафе с нея и още една приятелка. Обсъждахме предстоящата сватба на кумата. Сега излапах половин диня и лежа. По-късно ще намина.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 05, 2015 3:30 pm

Нели,виждам те :giflo1:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед юли 05, 2015 7:51 pm

Здравейте, момичета!

Днес ми е ден за почивка и за това все още се размотавам. А и използвам, че момчетата ми бяха на плуване, сега отидоха да пазаруват. Изкушавам се да подредя докато ги няма, защото иначе няма голям ефект, ама защо пък само аз да го правя? Ще ги включа и тях, иначе започнах да чувам, че жените трябва да ги правят тези неща, не било "мъжка работа". Аааа, не, всеки трябва да си подрежда.
Влади, на никого вече не му се занимава с ремонти, писнало ни е на всички тук - то не бе година, две... Аз вече се пенсионирах :).
Приятна вечер на вас!
Изображение
Ани, хубав ден!

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юли 05, 2015 8:11 pm

Здравейте,отново момичета:)
Влади, вкъщи плаче за основен ремонт, ама.....няма да е сега, нали трябва да се мотат крачоли насам-натам. Явно това ми е по-важно :D
Йоанка, точно така, да помагат мъжете, да не се учат така, че било женска работа:)
Катето /мами/ съм сиурна , че е прекарала прекрасен ден с малкия.
Така като гледам повечето сте си почивали, това е хубаво. Аз свалих една анимацийка и сега ще хрупкаме семки и ще зяпаме:)
На всички прекрасна вечер!

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юли 05, 2015 8:12 pm

Танче, здравей:) ХУбава вечер!:)

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед юли 05, 2015 8:34 pm

Здрасти Нелка
Момичета хубава вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена