Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » пет юни 19, 2015 8:00 am

Добро утро момичета
Влади здравей 'виждам те" Лека нощ на теб
Миле къде ще ходите
Колкото до цветята и аз съм с климатик но го оставам да духа само нагоре и не им пречи
Досега орхидеите ми бяха на цветарник в хола с южно изложени но зад балконската врата а теменужките на перваза
Сега им смених местата Орхидеите обичат слънце но не пряко
Аз съм в цветарски форум и си ходим на гости
Бях в един двор където орхидеите бяха закачени под асма Така бяха нацъфтели но искат много грижи така
Всяка сутрин ходи да ги пръска
теменужките и те искат слънце Направих опит да кача снимки но имам само телефон който не прави хубави снимки
И аз искам слънце и за това тръгвам за плажа На връщане ще мина през пазара за малини да направя малко сладко
Желая ви хубав ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет юни 19, 2015 8:19 am

Добро утро :)
И аз имам 2 орхидеи, от септември не са цъфтели само листа, поне за сърми да ставаха :D угаждам им всякак и чаааакам :)
Сега по кафе, че окъснях за работата
Изображение
Успешен ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 19, 2015 9:24 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Влади,благодаря за топлите думи - напълно бях изключила за катериците, още ли шетат тия пакостници!? Миле, от сърце ти пожелавам хубаво време и много весело изкарване! Таничка, при нас е доста хладничко след тия дъждове,а ти мислиш за плаж,сигурно имате слънце - весел ден мила! Прекрасен ден на всички пожелавам! :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет юни 19, 2015 11:37 am

Здравейте момичета
Кате при нас е топло слънчево но ветровито
Добре е за плаж но аз не можах да стигна до там
Пътьом минах през един магазин и си купих сандали излязох вир вода
После лак за нокти и ми стана лошо едвам се довлякох у дома Кръвно 150
Е това на нищо не прилича Сега си лягам После ще се натъпча с чесън дано се оправя
До после :giflo1: :giflo1: :giflo1:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 19, 2015 12:53 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Танче, хубава работа си свършила,но това с кръвното не е, да не би да си се притеснила за нещо - то, като помисли човек, винаги има за какво,почини си миличка и се успокой. :love: НЕЛИ, КЪДЕ СИ МИЛО ДЕТЕ,ЛИПСВАШ МИ??? :thinking:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юни 19, 2015 1:30 pm

Как къде , Кате, с залепен нос на прозореца в очакване на пощальонката и с гимнастика нагоре-надолу до пощенската кутия :D :D :D Шегувам се:):):) /макар ,че то майтап...майтап, ама..../Тук съм, мила, знаеш,че аз задълго няма да изчезна:):):) Готвих, прах, спортувах, стисках и мачках сивото, а то само това чака-гушкане и мачкане, сега няма отлепване...аз пиша...то къде лапа, къде опашка върху клавиатурата, не може така аз да си ползвам компа без негово разрешение. Ако липсва някоя буква тук таме е, защото ми е забранен достъпа, попремествам го, той е парцалчо,ама пак се донамества обратно.
Танче, благодаря, не ми изглеждат сиви корените на орхидеята, попреместих я на малко по-светло място в кухнята, пък да видим.
Моите кратунки растат стремглаво, напръсках ги профилактично срещу мана, пък да видим, вече цъфтят, страх ме е, че ще се завъртят пчели и не знам как ще опазвам Бъгата. преди години първия ми котарак го ужили пчела,имахме късмет, че е по лапата.
Влади, ако имах катерички наоколо сигурно по цял ден щях да искам да ги снимам, но на теб сигурно не са ти много симпатични, щом унищожават цветята , не знам каква е тая моя симпатия към вредители, ама вчера направих сериозна фотосесия на охлювите в квартала. И ходя и ги събирам от пътеките и ги местя в тревата някой да не ги сгази,мъжът ми вика, че вече не може да ходи навън заради мен, само в краката си гледа.
Момичета, Бъгата ми е заклещил ръцете сърди се , че пиша и така няма гуш...по-късно ще ви навестя.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 19, 2015 1:52 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Браво Нели, доста работа си свършила, а най -важното е,че сте добре със сивото! До скоро! :clap: :love:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет юни 19, 2015 6:54 pm

Здравейте ,веселушки !!!
Изображение
ВЛАДИ , долу горе си предположила ,но не е точно така на разсъмване ни пра един як дъжд ... нещо непознато за лятото тук ..... вчера да си призная ме развълнува много това ,което се случва около теб ,помня и ИВКА ,за нейната приятелка ..... сетих се за моя приятелка ,която миналата година на 34 г. почина в Атина и да споделя с вас и кръстницата на Виви е с тая коварна диагноза от месец и ми е много ,много мъчно ..... помогнахме финансово ,защото само това мога в момента .... има разсейки в черен дроб и белите дробове .... милата нищо не знае ,само сподели ,че не се дава и ще се пребори и с това изпитание ..... както и да е желая го от сърце на всички ,независимо от възрастта ..... а на теб Бог да ти връща добрината .... нашата кръстница няма семейство ,някои роднини и семействата на децата ,които е кръстила .... Дотук бе целия смисъл "духовна майка " , не само в самия акт кръщаването .... тук се пръскат много средства и тя е пример за кръстницата ... Виви не само я обича ,обожава я .... връзката им е много силна ,подпита ни няколко пъти и отговорихме ,че има проблеми с кръста ,но не е малка и два-три пъти ме попита да не би да има рак ....
:(
Дано се оправят и дано се открие лек за тоя бич ....
Във ФБ бях постнала една снимка от един конкурс по красота за малки красавици и именно на приятелката ми от Атина бе дъщеричката ,която е спечелила титлата "Мис принцеса 2015 " ..... един ангел на Земята и един ,който ще свети отвисоко .....
нейната мила майчица ,която бе толкова горда с това малко слънце .... последният ми спомен е миналата година на един контролен преглед на Стелиош ,посетих я да се видим ,но не знаех ,че е толкова зле милата ..... Думите и бяха "Дидка ,толкова години се молех Бог да ми даде дете ,а сега моля да ме остави поне докато поотрасне ...... " Бях болна три дни ..... Това е ,днес с баща си живеятв България и сигурно някоя баба помага за Виктория
успях да открия и снимката ,много си я обичам и искам да я споделя с вас .....Принцеса на България 2015 - Супер Гран При - Виктория Шукейн от Самоков
Изображение
Дотук спирам ,че се върнах в много болезнени за мен зони .... здраве на всички .... всичко друго са подробности в тоя живот ....
Живейте, пътувайте, осмелявайте се, благославяйте, не съжалявайте за нищо... и не забравяйте, че денят, в който хванете идея, в която да се влюбите дори и идеята да е малка - този ден е красив...
Надявам се днешният да е бил красив за вас !!!!
Пожелавам ви невероятно красива и пълна само с хубави чувства, мили думи и споделени мигове вечер, приятели! Бъдете щастливи и безкрайно обичани! :love: :love: :love:
Изображение
Внимавайте с кръвното и при мен е горе-долу ..... промените в атмосферното налягане топлината влияят много !!!! Умната !!!!
Чудесни цветарки сте !!! Нямам орхидеи ,независимо ,че ги харесвам много ,но така и предполагах ,че са трудни за отглеждане
.... КАТЕ вашите са чудесни !!!! :clap:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 19, 2015 8:18 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Дианка, стана ми много тъжно от поста ти,поплаках за твоята приятелка, а Виктория е истинска принцеса,изключително красиво дете - Бог да бди над нея и само добро в живота да среща! :love: Толкова хубаво си написала всичко,мило момиче,разчувства ме много,благодаря ти,обичам те! Момичета, лека и спокойна нощ! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет юни 19, 2015 8:21 pm

КАТЕ,ЗДРАВЕЙ!Кръвното добре ли е?Хубава вечер! :hug:


Заключена