Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон юни 29, 2015 6:58 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Влади, добре дошла миличка :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Нели,много се зарадвах,че сте се видяли с Влади, това е прекрасно,браво! :clap: :love: Влади,радвам се за вас -цялото семейство,живи и здрави пристигнахте,а ето и посрещачка си имахте,това мило дете Нели,радвай се на хронологията - развитие на виртуално в действително приятелство,много ви се радвам,дано имаме много такива срещи помежду си! :thumup: :love: Приятна и спокойна вечер на всички! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон юни 29, 2015 8:36 pm

Влизам и излизам по сто пъти, в момента съм яхнала парцала, прахосмукачкатаи метлата и с го раздавам с 200 в час. Разбрахте, че Нели ме посрещна на летището, БЛАГОДАРЯ ТИ МИЛА НЕЛИ :love: :love: лека вечер на всички, утре ще пиша повечко.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон юни 29, 2015 9:45 pm

Здравейте момичета
От днес съм работничка
Влади добре дошла на родна земя
В Сандански ли си или на друго място
Дидка ,днес очакваше нещо как е
Хубава вечер момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон юни 29, 2015 9:48 pm

ДОБРА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!
ВЯРЧЕ,добър вечер!
ВЛАДИ,добре си си дошла :thumup: .Колко е хубаво ,че сте се видели с НЕЛИ :thumbsup: .
ВЛАДИ,сигурно е много вълнуващо да си на родна земя,в къщата си.
ДИАНКА,и аз мисля като теб за нещата,които се случват в ЕС.Държат се с нас,българите,като с бедни роднини.
Гърците си отстояват правата,но ние не сме свикнали.Новините не винаги гледам,но се вълнувам,за децата,пък и за нас,
как ще остаряваме достойно в това несигурно време.
:night: СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон юни 29, 2015 9:49 pm

ТАНЧЕ,ХУБАВА ВЕЧЕР!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон юни 29, 2015 9:50 pm

НЕЛИ,ХУБАВА ВЕЧЕР!

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юни 29, 2015 9:56 pm

Влади, откъде намираш сили не знам:) Надявам се да се наспиш тази нощ:)
Дидка, стискала съм палци днес, дано нещата да са станали както си ги очаквала:)
Кате/мами/, дано да има още срещи, много ми хареса:)
Аз идвам сега от йога. Както всеки понеделник. :)
Танче, Миле хубава вечер:) Ина всички останали , разбира се.:)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон юни 29, 2015 11:11 pm

ВЛАДИ ,добре дошла и от мен !!! :) :) :)
Изображение
Радвам се ,че сте пристигнали и всичко е минало спокойно , а още повече се зарадвах ,че и НЕЛИ е била една от посрещачките .... стана ми много мило !!! :love:
Пожелавам да си починете и да се насладите на почивката и обичаните хора !!!

Весело прекарване в родината много ,красиви и незабравими спомени !!! :love:

МИЛЕ ,така е това ми дойде отвътре и това писах оная вечер ..... темата е голяма и обширна ,нямам предвид Гърция ,а самия ЕС .България все още не е пълноправен член ,но бъдете сигурни ,че нищо не губи ...... добър си е лева ни ....
Има моменти, когато се чувстваш слаб. И уязвим. Такива, в които цялото ти същество се бори, за да запази същността си. И достойнството.
Такива, в които крещейки вътре в Себе си, се учиш как да се самосъхраниш. Как да поемеш ударите, и въпреки това да останеш цял. И тогава мълчиш. Защото дори думите не могат да изразят това, което чувстваш. Но пък мълчанието говори.
Но има и такива, които не искаш да забравиш. Моменти на радост. На щастие. На гордост. На обич. И любов. Вълнуващи. Красиви. И специални. Именно за тях човек си струва да живее. Да се бори. И да извоюва правото си да бъде щастлив.
Защото накрая всички моменти на щастие, но и на болка, ще бъдат прибавени към спестовната книжка на живота ти, където се съхраняват миговете безценно време, в което си бил горд, че живееш. Че си бил тук. И че светът те е имал. :love:
.........
Честит празник на празнуващите ,здраве и много поводи за усмивки !!! :wine: :wine: :wine: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Днес именник е и моят баща ,нека е здрав и все така плътно до нас ...... километрите нищо не значат ..... много години още !!!
Изображение
Скромно ,но от сърце за всички вас и с пожелания за една красива и спокойна нощ !!!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юни 30, 2015 6:10 am

Влади,добро утро!Вдишваш родния въздух в раннита утрин,прекрасно е нали!?

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юни 30, 2015 6:23 am

Добро утро на всички!
Благодаря на всички,имаше ефект и още как!!!!
Вчерашния ден беше много странен,но в никакъв случай лош...Едно от нещата е ,че минах си ТЕЛК,там смятам,че всичко ми е наред..Беше ми свободен ден да си свърша личните неща,имах си ходене :wink:
Обаче... :) без да съм търсила ми предложиха работа,което приех като шега докато ме обслужват в една фирма.Да де ама като ми звъннаха след няколко часа да се върна пак да поговорим отидох :wink: .Имам си работа и съм доволна,обаче аз работа се оказа ,че не отказвам.Тъй като пак е свързана с компютъра има възможност за работа и от дома.Въпроса е КОГА :D ?В процес на мислене и обсйждане да нещата..Какво нещо е живота останах чез работа преди Коледа,а сега две ,че и двете ми харесват.Моля стискайте ми палци да ги съчетая,поне временно,малко да,,дръпна напред,, с финансите.


Заключена