Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » ср юни 10, 2015 10:15 am

Добър ден :)
Минавам набързо, времето никак не ми стига, но за по кафе се спирам :)
Изображение
Дидка, виж какво открих за разширени вени
http://www.vesti.bg/novini/inzhekciia-p ... ni-3531711

Хубав ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юни 10, 2015 12:52 pm

:) Сутринта четох, четох, четох...но не писах. Пих две кафета и мисля ,че съм способна вече на някаква реч, но първо ще потренирам и ще се върна да ви пиша,имам си правило- няма тренировка- няма обяд, свалих два кг,от шкембото явно:):):) И настъпиха едни добри отношения с огледалото, с което се бяхме скарали в един период. И с кантара се сдобрихме, а пък сега с хладилника сме охладнели един към друг:):):) Викам на мъжа ми-Я, виж, отслабнала ли съм, а той ме поглежда и ми отговаря- "Къде си ? Не те виждам изобщо", хихихихи.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср юни 10, 2015 4:24 pm

Здравейте прекрасни момичета :)
Прочетох всичко от вчера пропуснато,
Ани,миличка спри да се измъчваш,трудно е но ще успее Мони,да се измъкне от този кръговрат,
поне аз така си мисля.
Танче,какво става с дъщеря ти,как е?
Влади,знаеш ли мила много внимателно препрочетох това с дъщеря ти,
аз също съм с големи гърди,като ученичка ходих по същият начин,даже лятото в жегата,аз си обличах
по широко елече или грейка върху тениската :) ,след като се ожених и родих синът си правих пак така,
с течение на времето започна да ми харесва да се обличам с по-прилепнали в смисъл по- хубави дрехи(не предизвикателни)
но мисълта ми беше,че това е комплекс от който сама трябва да излезе, сега си казвам колко глупава съм била :D
Нели,отиде да потренираши никаква те няма :o
А,сега да ви се похваля с моите деца(по -вечето са видели във фейсбук)
миналата седмица нали бях рожденичка от 15 години искам татус и все нещо ме спира,не и страх,
все за него средства не остават та Богито и Глорка със съдействието на Пачо ми записали час така,че в понеделник се сдобих с мечтаният татус :D ,
а Вчера Глорка като си дойде от училище ми каза хайде обличай се и да вървим на разходка,
в един парк ни чака нейният фотограф ,направи ми фотосесия ,ей така без да се пригласям естествено всекидневно и непринудено
бях приятно изненадана,така,че рожден ден не съм празнувала но за сметка на това подаръците бяха незабравими :)
Тази седмица съм на работа от 4 ч. и си стоя в града , имам по-вече време за вас,сама съм Глорка и Пачо са на село,а Богито е тук но си кара работата,а другата седмица отново заминава на морето спасител,така,че през седмица ще бъда редовно с вас.
Май,днес много се разписах,не бях го правила отдавна :D
Желая ви една прекрасна вечер!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 10, 2015 6:13 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета! Ивче, изключително се радвам,че си писала и за всичко,което си получила,поздравления,каквото ти се иска не се лишавай,важното е да си щастлива,а още повече че най -скъпите ти хора правят това за теб,браво на тях! :clap: :clap: :clap: Влади, тоя проблем имам и аз - голям бюст,при мен след раждането на Инка,кърмих я година и половина,но нали не съм фиданка,сочна дама съм и си ми отива,трудно си намирам сутиен, нека Мими не се притеснява - не е ниска и й отива,други молят родителите си да им подарят силиконови, да е жива и здрава милата,това не е повод за занижено самочувствие, напротив! :thumbsup: :thumbsup: :love: Приятна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср юни 10, 2015 6:30 pm

Здравейте момичета
Минавам да ви пожелая приятна вечер
Дъщеря ми е все така Утре има час на лекар
Другата седмица излизам в отпуск да и помогна малко
Предполагаме че е реакция от операцията ,дано не е толкова сериозно
Колкото до бюста тя като момиче имаше доста голям бюст а сега е като дъска
Къде изчезна :thinking: :thinking: ,да пратя и моя там
Кой каквото няма това иска
Другите куп пари дават за голям пък ние....
Хубава много щастлива вечер ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » ср юни 10, 2015 10:06 pm

Здравейте, мили момичета!
Благодаря ви много, Мами, Иве и Дианче, аз знам че ако взема да рухна сега и нищо няма да помогна на никого...но пусто не мога да стря да мисля. Много съм скапана, изгубих си гласа тотално, много ме боли гърлото, взех си Алка Селтцер и пия витамини, и моите вездесъщи чайове...но и днес съм в къщи, и утре най-вероятно няма да мога да работя.

Нели, браво за спорта, супер е на няколко нива, и психическо, и физическо. Аз миналата година като ходех на плуване бешемного добре, ама тази година нямам време, а и не направиха денят разтегателен....поне 40 часа да беше :eeek: Като се оправя ще почна да ходя да плувам в езерото до нас, аз да тичам вече не мога, но мога да плувам.

Влади, не се плаши, не е задължително ти и децата да минете през което минаваме аз и Мони.Той ако беше останал в колежа нямаше да е така, там щеше да си направи положителна среда, и да има друг живот. Аз стигам до извода че основата за едно дете да си изгради добър живот в днешното време на наркитици и други подхлъзваши измами е образованието...то дава и шанс в живота, и среда, и възпитава воля и психическа издръжливост, и дававъзможност за избор на любим човек с амбиции и устоичив характер. При нас много гимназии имат колежански курсове които учениците могат да вземат безплатно, и след това директно си ги прехвърлят за висшето образование, има ли при вас такива. Иначе всички тиинеиджърки са така - все им се струва че не са достатучно хубави, ако не са като Барбита, край...очите си изплакват. Той и моя син беше така, хем че е мъж - не даваше да го снимам, нито да го снимат в училище, дори във Yearbook няма снимка, и не ми каза до последния момент. На всички абитуриенти снимките им публикуваха в местния вестник, търся да го видя него - няма го, той отказал да го снимат, еи такива крайни истории. Това отминава с времето, като натрупат малко самочувствие.

Мами, ти си минала през много за близките си...аз винаги съм казвала, че от задружно семейство по-голямо съкровище няма, браво на теб че си успяла да изградиш такова семейство!

Танче, бързо възстановяване на дъщеря ти!
Изображение
Пожелавам на всички прекрасен, вълшебен ден!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет юни 11, 2015 5:38 am

Привет, приятелки!
Ани, аз като всяка майка имам страховете относно децата си, не че правя сравнения. Сина ми излиза с едно българче, ходят на билярд, в спортна зала ходят също с момчета от отбора, (гърци, италианче, испанче, родени са тук но всяка година си ходят и те и им харесва Европа) Бог да ни пази всички................ Имаме ги и ние такива курсове в гимназията, колкото до Мими, тя се притеснява, че изглеждала като майка на нейните съученички, защото е по-висока от повечето и с тези гърди, надявам се като поотслабне да се постопят и те, че само гледа в интернет методи за намаляване, хората пари дават за по-голями а ние май ще даваме за намаляване, за прилепнали блузи и тениски и дума не може да става, дето качих снимка от миналата седмица ме скастри, защо си я сложила, виж косата ми се е изместила, ееееееееееее аз не мога ли да се похваля с детето си, я питам?!?! Не е ли студена водата в езерото, като знам, че тук и юли не можем да се топнем в Мичиган........
Нели, посмях се на шегата ви с мъжът ти, и двамата сте със страхотно чувство за хумор, отслабвай но поне да се виждаш.
Кате, както винаги страотна майка, съпруга, за баба и домакиня не е нужно да разказваш не се съмнявам, през какво сте минали.........все пак пожелавам да се появи точния човек за дъщеря ти и да имат прекрасно бъдеще, никога за нищо не е късно, Божа работа.
Ивка, хубави изненади са ти спретнали близките а на снимките сте :thumup: :thumup:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет юни 11, 2015 6:06 am

Добро утро! :)
Пътувам служебно до Горна ОРяховица и
поднасям :coffee: първа. :)
Ани,благодаря,че си толкова искрена и споделяш с нас.
Чета и си премислям моето поведение.Какво бих казала,
как бих постъпила.
Дано днес се почувстваш по-добре

ХУБАВ ДЕН,МОМИЧЕТА! :)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юни 11, 2015 6:07 am

Добро утро!
Влади,още е малка ,за да осъзнае ,че й е в плюс :wink: :) .
Ани,отлично разбирам тревогата ти(вярно а моето е малко още),но все пак в някои неща не съм съгласна теб,много дребни,то е ясно че е тревожно всичко това....Но ще гледам да коментирам малко или никак ,за да не те притеснявам и аз,защото това не ми е целта.Явно не съм намерила подходящите думи,този път усетих,че може би не ме разбрахте.Важното обаче всички ние и нашите близки да са добре,без значение кой как се е изразил.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юни 11, 2015 6:08 am

Миле,много се радвам да те видя тук :love: ,много хубав ден да имаш!


Заключена