Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » нед юни 07, 2015 3:32 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Сладуранки, хайде на следобедно :coffee: ! :giflo2: :heart: :giflo2:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 07, 2015 3:44 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дианка, не за пръв път чета писмото на Съдбата,но де факто в живота не винаги стоят така нещата - има наистина зле настроени хора, неоценяващи какво имат и как с лека ръка го губят,но има и хора,които не заслужават с добрите си сърца и обич към околните да страдат, нямат нужда от такива крайни уроци в живота, от гледна точка на житейският ми опит бих казала - да, всеки заслужава съдбата си, но не едно да е за сметка на друго,не искам да се съглася,че моето дете е заслужило всичко това, тя и на мравката път прави,камо ли да навреди,но.....въпрос на интерпретиране. :giflo2:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 07, 2015 4:35 pm

Кате мами,първия път като коментира това мислех да замълча,но за днес втори път я споменаваш, а съм чувствителна на тема да имаш деца,знаеш ме, и си помислих и по това да се изкажа :love: :) Тази възраст(44) в днешния ни ритъм и начин на живот не е толкова голяма,за да се реши да има дете.Може да срещне любовта бързо,взаимна,истинска и ..да се получат бързичко нещата.И може и близнаци да има,късните родилки мисля че четох ,че по-често се сдобиват с такива.Така както няма нито едно,ще държи две в ръце.Пожелах й го още като прочетох.Знаеш че аз самата ги наближавам тези години и искам...Не го пища с лошо чувство.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед юни 07, 2015 5:18 pm

Аз да си призная за пръв път го чета и публикувайки го мисълта ми бе именно за първите ,които си споменала ....
за вечно негодуващите и зле настроените ....
аз съм жив пример за крайните уроци .... добра на мравката път правя ,но ..... урока си го минах ...
Сигурно си права ,че няма нужда от крайности ,но когато се наложи да попитам нашия свещеник ,защо всичко това !? Та аз на мравката път правя да мине ..... отговора му бе да се безпокоя когато Бог ме забрави и не се интересува от мен ..... изпитанията са за хората , за да им покажe ,че имат сила и препятствието могат да го преодолеят и падайки отново ще станат на крака .....
Това бе преди повече от 20 години ..... дълго време се бунтувах и не исках да го приема ,разбира се вътре в мен ,веднъж го споделих и с нашия свещеник същия отговор ...Бре ,викам си каква бе тая обич !!! Каза ми ,че е грях и не трябва да мисля по тоя начин ...
Е ,оттогава си промених и мисленето .... ,нося си кръста ,нищо не ме задминава ,но все си казвам има и по-лошо .....
Аз споделям мнението на ДИДКА , тая възраст в днешно време няма никаква връзка със същата преди 20 години например ..
Пожелавам най-доброто и от сърце ,както и друг път съм споделяла на всички хора критериите са различни ..... аз лично и го пожелах на рожденния и ден и дано пожеланията влязат в ушите на Бог !!! :hug: :heart: :hug:


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » нед юни 07, 2015 8:08 pm

Здравейте, мили момичета!
Диде, аз съм съгласна с теб, брака е прекалено сериозно нещо за да живееш с някой по задължение. Да живееш с някого без брак обаче е все едно че си женен - и ако човек не иска да се жени изобщо, тогава е по-добре да не се хваща да живее с някого. Аз ако имам дъщеря, и тя живее с някого 2 години, и се разделят без сериозна причина, ще ми е много болно за нея.

Кате/Мами, 44 не е толкова голяма възраст, една моя братовчедка се ожени на 46, вече всички я бяха "отписали". Тук между другото много жени имат по 2ро, 3то дете след 40, без проблеми. Жените след 40 са супер, имат опита които са нямали на 20, и социална позиция, изобщо възрастта не е порок :wink:

Дианче К., благодаря за вдъхновения пост :clap: Мъчно ми е гледам детето ми да страда, но явно няма друг начин.
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 07, 2015 9:05 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер, мили дами! Дидка, за пореден път ми доказваш,колко добро сърциче имаш,миличката ми,благодаря ти за пожеланието към моето момиче,на Дианка и Ани също! :love: :love: :love: Дидка,така съм развълнувана,че допуснах грешка - чети сърчице на първия ред,извини ме! Пожелавам на всички прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 07, 2015 9:07 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo1: Приятна вечер и спокойна нощ! :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед юни 07, 2015 10:27 pm

Здравейте момичета
Днес си изпълних плана на 100 процента
Минах да ви пожелая
ЛЕКА НОЩ
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пон юни 08, 2015 12:01 am

Мила Кате/Мами, напълно съм съгласна с теб то повод уроците на съдбата. И аз често си мисля, че много добри хора страдат заради грешките и лекомислието на други, и на края всички губят. Всяко наше действие засяга хората около нас, и има последствия които могат да продължат с години. Затова се опитах да възпитам сина ми в отговорност, премисляне как всяко негово деиствие ще се отрази на хората около него. Това ми е в момента голямата болка - `е виждам как лекомислено се отнася с хората - иди ми, дойди ми, искам те, не те искам. Това е много нараняващо, и не се знае какви последици ще има в бъдеще. Дъщеря ти сигурно е била наранена до дъното на душата си, за да не посмее да има друга сериозна връзка. Баща ми е бил токова наранен от майка ми че след развода с нея вече никога не е посмял да се свърже с друга жена, дори когато имаше възможност. Аз след като се разведох с първя ми мъж, 8 години мъж не исках да погледна, толкова се бях наплашила.
Но, това казано, живота продължава, и по някое време човек трабва да се сомели да поеме риск...имаче пак е загуба. Сигурна съм че дъщеря ти е прекрасен човек, по това което споделяш за нея. Пожелавам и от все сърце да намери човек който да я оцени, и да има семейство, любов, топлина, и деца на които да предаде любовта която таи в сърцето си. Любовта има силата да лекува..дори най-нараненото сърце.
Изображение намери
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон юни 08, 2015 3:36 am

Здравейте, момичета!

Ани, дано Мони бъде разумен и начинът му на живот е осмислен и проспериращ. Дано помъдрее и осъзнае кои са ценностните неща в живота! Дано по-скоро го видиш в друга светлина и да се успокоиш!
Кате, пожелавам на твоята прекрасна дъщеря да срещне истинската любов!
Дидка, дано и твоята мечта се сбъдне скоро!
Изображение
Пожелавам на всички вас, мили мои приятелки една чудесна нова седмица!


Заключена