Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Diel » чет юли 30, 2015 4:20 pm

И аз ви видях във ФБ момичета :)
Прекрасни сте!!!
Сияйни и лъчезарни ,заразявате с настроение и доброта.Да съжалява човек ,че не е от Варна.
Още много такива срещи без повод и по повод ви желая.Да се увеличава компаниятя
:heart: :heart: :heart:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет юли 30, 2015 6:24 pm

Здравейте, момичета!
Отново една прекрасна среща на прекрасни хора. Имайте още много такива!
Нели, да минават бързо кожните проблеми. За съжаление светлите хора са по-чувствителни към слънцето. Предпазвай се!
Ани, поздравления, мила! :giflo1: Много успехи и удовлетворение да ти носи професионалното ти израстване!
Също и на Мигленчето - първата година ти е било по-напрегнато. Дано за напред да имаш повече свободно време, за да прекарваш с внучетата!
Бони, пак скоро да имаш възможност да си с бебчовците! А те тепърва ще стават още по-забавни :love:
Мами, взимам си малко сладолед да се поразладя и аз, че днес е изключително горещо.
Поздрави за всички!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юли 30, 2015 7:33 pm

Здравейте и от мен!
Благодаря за хубавите думи!
Спокойна нощ!
Добре че тази седмица детето си е в къщи.Да си стои на хладно,макар че вчера ми се струваше по-топло от днес.
По-късно ще надникна пак как сте прекарали деня...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юли 30, 2015 7:33 pm

Влади ,виждам те,здравей!


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет юли 30, 2015 7:39 pm

Привет от Халкидики, ние се върнахме днес но ще останем до събота. Момичете, благодаря ви за изказаните съболезнования.
Радвам се, че ви чух наведнъж, така все едно, че и аз бях с вас, продължавайте да се срещате, страхотно настроение блика от снимката. Нели, много си светличка и това ще ти създава проблеми, ще трябва повечко пазене и никакво море в горещите месеци.Благодаря ви за почерпките, ще си ги оставя за десерт а сега е време за вечеря, затова ви пожелавам спокойна вечер, мили приятелки!!! Дидка, здравей! Моето писане пак изчезна и докато напиша наново ти си избягала.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юли 30, 2015 7:45 pm

Тук съм Влади...

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 30, 2015 8:01 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Най - после идва хладинка от утре, доживях. :clap: Лека, приятна и спокойна вечер на всички! :heart:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет юли 30, 2015 8:48 pm

Здравейте, момичета, така се зарадвах на дъжда ,че се разходих под него:):))
Влади, къде сте точно? всяка година ходим на Халкидики, в хотел Акратос, на Атон,по принцип ми харесва там,че хотелите са разредени, няма много хора и разбира се най-вече природата.
Йоанче, добра идея за сладоледчето.:)
В тези жеги даже спрях спорта малко, и без него съм вир вода:)
Пак се омазах цялата с мазилата, ако звънне някоя съседка ще я уплаша:):):) Една приятелка има рд на 9-ти август, иска да правим парти с маски. Е, аз ще съм далматинец, няма нужда от костюм и така го докарвам:):):)
Хубава вечер , момичета:):):)

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » чет юли 30, 2015 11:35 pm

Здравейте,мили момичета!
Миглена, радвам да се запознаем :) ! Аз съм също учителка, по английски, работя в щатите, от тази година започвам нова работа - ще преподавам английски като втори език на емигрантчета. Да си призная, математиката не ми е по сърце....браво на теб че ти се удава :thumup:

Трейнинга вчера се оказа повече като оперативка, с другите учителки по английски. Сега знам в кои училища ще бъда - 2 начални, едно средно /5-8 клас/, и ще помагам от време на време в едната от гимназиите. Ще работя с 28 деца, в малки групи, и ще имам още 10 за наблюдение /ще се виждам с тях за по 1 час 3 пъти седмично, и ще им следя учебния прогрес/. Няма да имам обаче собствена стая :( а ще трябва да се разбера с директорите на всяко от училищата къде ще работя с децата - в един ъгъл от библиотеката, или в някоя от конферентните зали; във всеки случай ще трябва да си държа учебниците и учебните материали в къщи и да ги нося ден за ден в зависимост в кое училище ще съм за деня. Гари ме снабди с един куфар на колела с много разделения, в който да нося материалите. Училищния район ще ми купи лаптоп за учебни цели, и обучителните софтуери. Ангажиментите ми ще почнат от 1 септември...така че сега имам 1 месец ваканция :D

Пожелавам на всички прекрасен ден, и го карайте по-леко по жегите!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 31, 2015 7:11 am

:celebrate: :happybd: :celebrate: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗАРИ! МИЛО ДЕТЕНЦЕ, БЪДИ ЗДРАВ, ВЕСЕЛ И МНОГО ЩАСТЛИВ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ! БЕЗГРИЖНО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :baloons: :celebrate: :happybd: :celebrate: :baloons:


Заключена