Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт юли 14, 2015 9:59 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Момичета, днес е толкова приятно - хладничко, няма да стоя в къщи,обадих се на брат ми и снаха ми да дойдат да ме вземат с колата и да пообиколим по магазини и пазар за плодове и зеленчуци, от утре започват ужасни жеги,особено събота и неделя, да си заредя дини и зеленчук,че друго не върви в горещината,много ми е хубаво да излизам по магазини с брат ми и снаха ми, тя е рускиня и така не научи добре езика ни,забавлявам се с нейния руско -български език,днес ще е определено весело! :thumbsup: :clap:


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт юли 14, 2015 11:07 am

Добър ден и от мен!
Някаква авария ни остави без ток и съм с вързани ръце. Дано бързо я отстранят.
Ани, и аз съм с теб и силно се надявам да имаш късмет на интервюто, знанията и професионализма ги имаш :thumup: стискам палци.
Гинка, добре си дошла сред нас. И аз съм Катя, живея в София, но по майчина и бащина линия сме от Пазарджишко и този край ми е любим, а е близо до Пловдив :)
Нели, разходихте ли се по Арбат?
Влади, питах те за хотела, понеже Ели е фен натакива места и ходиха в тази Омая и наистина бяха,, омаяни,,




Тока дохде, продължавам да се трудя.
Кате, добре си се сетила да заредиш за форещниците

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » вт юли 14, 2015 11:31 am

Катя,привет!Днес и в Пловдив е хладно,но приятно!☺

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юли 14, 2015 4:12 pm

Привет, момичета!
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юли 14, 2015 4:19 pm

Ани,сега разгледах,то не е било за четене.Много благодаря!Как понякога не се досещам да потърся малко инфо,но пък и споделянето с хора може да бъде полезно.Идеите не изискат почти никакви средства,а с някои от тях даже и голяма игра ще падне.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юли 14, 2015 5:10 pm

Дидка, аз също като Влади мисля, че трябва да го оставиш сам да се справя с паданията. На мен това ми беше, а и все още ми е ужасно трудно. Сърцето ми се свива като видя да се катери някъде, където на мен ми се струва "страшно". Естествено, че трябва да си там, за да му помогнеш, ако има нужда, но не изцяло да разчита на теб. Струва ми се, че Зарко е просто много "забързан" да не изпусне случайно следващото замислено от него предизвикателство и за това не обръща внимание на това, какво се случва в момента. Не че с моториката има проблем.
При Даниел беше друго - той се роди доста голямо бебе и му е било тесничко в утробата и дясната му страна беше посхваната. С фините движения беше много по-напред от очакваното за възрастта - от 2 годишен държеше правилно химикалка и изписваше едни ситни и добре оформени йероглифи :). А сега пише и рисува толкова миниатюрни неща, че ме смайва. Но със движенията на цялото тяло - баланс, движения, координации имаше закъснение.
Грешка допуснах и аз, защото все стоях до него и той все разчиташе на мен. И сега като съм близо до него и се отпуска. Онзи ден като ходиха да карат велосипеди и като ме види и започва да ме вика и се отпуска и веднага пада :). Аз съответно се страхувам да не се е ударил лошо и ставам една паника. За това и като се хванат да спортуват с баша си, аз ги оставям сами.
Аз бя много луда - катерехх се по дървета, покриви, карах мъжки колелета од пръчката, непрекъснато бях с момчета и родителите ми никога не са треперели над мен. А сега като родител съм голяма паника.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юли 14, 2015 5:32 pm

Като бях луда и млада бях тръгнала да скачам с бънджи от мостовете на Клисура - пеш вървях от Копривщица до там и само цената успя да ме разубеди :). Сега и пари да ми дават, няма да скоча :). Така, че всяко нещо с времето си. Сега му е времето на Зари да лудува по детски, без да мисли за опасностите. Ще порасне и започне да осъзнава и мисли преди да направи нещо. А и от опит ще знае, кое е опасно и причинява болка. Иначе ти и да обясняваш, едва ли ще разбере :). А това, че е любопитен, любознателен и обича да експериментира е прекрасно. Ще ви изправя на нокти, но пък ще се развива бързо и по-скоро ще израсте всичко това :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 14, 2015 7:34 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили момичета! Йоанка,напълно съм съгласна с теб относно Зари, питам се,какво му е на това сладко детенце,ами нали сега му е времето да е палав,игрив, ще пада и ще става,така се расте, аз лично обожавам точно такива дечица,давай Зарче,като пораснеш няма да правиш всичко това!! :clap: :love: :love: :love: Гинче, ние с теб сме от Южна България,не сме далеч - на час с кола е до Пловдив,аз съм от Димитровград,ако идваш до прочутият ни пазар, заповядай на гости! :thumbsup: :thumbsup: Момичета, приятна и лека вечер! :heart:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юли 14, 2015 7:45 pm

Да ,и аз съм съгласна че много бърза всичко да види,любопитен,зяпа хората,знаете много народ на разходка излиза..То това е основния проблем гледа все настрани :wink: .И аз не излизам с тях когато карат колело,усетих се ,че им развалям удоволствието със страха си и вече си намирам занимание и извинение да не правя така.
Благодаря ви!
Пожелавам ви страхотна вечер!

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт юли 14, 2015 8:09 pm

Здравейте!
Гинка, добре дошла! Аз съм Илина и съм от Търговище.
Дидка, и мойте бяха такива . Вечно с обелени колене. Ще го израсте, само ти не се стресирай толкова. Оставяй го да си дивее на воля, така ще порастне :)
Притеснява ме отсъствието на Дианка. Никога не е изчезвала за толкова дълго. Дано всичко е наред на фона на всичко случващо се в Гърция.
На всички желая приятна вечер!


Заключена