Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон юни 01, 2015 9:28 pm

:giflo1: :heart: :giflo1: Прекрасна и весела вечер и на теб Миле! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юни 02, 2015 4:59 am

Добро утро и прекрасен ден!
Събудих се в четири,а легнах късно...,да видим как ще изкарам деня.

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » вт юни 02, 2015 5:14 am

Здравейте, момичета!
Ние се върнахме вчера вечерта, разтоварихме багажите, пратих си домашното дето го писах в колата, и бум в леглото. Днес бях на работа цял ден, и сега сядам да пиша домашно че утре заминавам за Сан Франсиско при сина ми. Голямо тичане, вече с нетърпение чакам да дойде новия уикенд, че имам сума то работа в къщи, всичко е на вили-могили.

Благодаря сърдечно на всички за съпричастието към притесненията около сина ми..като се върна ще разкажа как са нещата.
Честит Ден на Детето на всички майки, баби, и всички които обичат децата! Нека всички деца са щастливи, навсякъде по света1
Изображение

Прекрасен ден и много радост на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт юни 02, 2015 7:04 am

Привет, момичета!
Кейти, страхотна вила, разбирам защо не ти се тръгва от там.
Танче, хващаш автобуса за Сандански и си право при мен, ама си е доста път да ти кажа, заради това и ние не идваме на Черно море.
Кате, няма нищо мила, само една случка ми занимава мислите тези дни и не съм много разговорлива. Благодаря ти за загрижеността :hug: :giflo2:
Последна промяна от vladkavl на вт юни 02, 2015 7:07 am, променено общо 1 път.


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт юни 02, 2015 7:05 am

Прекрасен ден на всички!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт юни 02, 2015 7:38 am

Добро утро
Минавам да ви кажа добро утро и отивам при майка да и занеса закуска и да и направя леглото
Вчера пак паднала
неприятностите една след друга
Копчето на бойлера гръмна та после ще ходя да го купувам
Добре че сина разбира и няма да викам майстор
Влади наистина си е далечко ама точно в най горещото ще издържите ли
Хайде да бягам после може пак да надникна
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 02, 2015 8:19 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: 2 ЮНИ - ДЕН НА БОТЕВ И ЗАГИНАЛИТЕ ЗА СВОБОДАТА НА БЪЛГАРИЯ! ВЕЧНА СЛАВА И ПОКЛОН! :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 02, 2015 8:37 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили дами! Сядам на :coffee: с вас! Таничка, трудно ти е, разбирам те,но като си помисля - почти на еднаква възраст сме,а твоята майка е жива, писала съм ти и друг път затова,сега е най - осъзнатия момент в живота ти, какво означава тая жена за теб, радвай се,че все още можеш да я виждаш,да й помагаш - дано ме разбереш правилно мила. :love: Дидка, ти си неспокоен човек, също като мен - мислим,мислим и премисляме,само виж девиза ни - Аз анализирам, ами такива сме,къде спим,къде все я мислим, просто така сме устроени,лек ден мила! :thumbsup: Влади,голяма душица си - все гледаш да помогнеш,а сърцето ти е отворено за гости,браво мило момиче! :clap: Ани, всичко ще въведеш в ред,не се притеснявай,както виждам си доста оправна,нищо не ти се опира,успех мила! :clap: :thumbsup: Прекрасен и много успешен ден на всички! :giflo2: :heart: :giflo2:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт юни 02, 2015 9:14 am

Кате не ми тежи че ходя да шетам готвя и т.н. Тежат ми приказките и
Например днес отидох и още от вратата - ти майка нямаш ли
Вчера сестра ми беше ,защо не съм отишла
Около дъщеря ми имало лекари какво съм правила там
ще се пръсна през гърба Ама какво да правя наревах се и на обяд пак ще ходя да и нося обяда
Е оплаках се ама едва ли ще ми олекне
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 02, 2015 9:39 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Таничка, разбрах те мила, уви така е, думите тежат много, на тая възраст започват да мислят,че света се върти единствено около тях,прояви търпение,знам че е много,много трудно - моята майка не спираше да говори,да натъткяква,да обижда и аз колко сълзи съм проляла от обида и неразбиране,но така е в живота,дано ние не станем такива, много се старая към децата,а към зета два пъти повече - внимавам какво казвам,не се хваля,но аз нямам навика да навиквам някого за каквото и да е и оставям всеки да постъпва според разбирането си, не проумявам само - как няма да отидеш при дъщеря си,това е много важен момент за нея има нужда от твоята подкрепа, горе главата миличка,носи й храна,но на думите не отдавай много значение, обичам те и те подкрепям,мила Танче! :hug:


Заключена