Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » съб юни 13, 2015 10:35 am

НЕЛИ, :hug: !ХУБАВ ДЕН!


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб юни 13, 2015 10:50 am

Миле , и на теб хубав ден, много шеташ:)

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » съб юни 13, 2015 10:56 am

Здравейте, мили момичета!

Нели, какво е "гестационен диабет"? Аз знам 2 вида диабет - А и Б, А е за инсулин, Б се контролира с диета. Такава е медицинската номенклатура тук, кой вид е "гестационен"?

Аз пък обичам да бърборя, затова когато имам време постовете винаги излизат дълги... :) и хич не се обиждам или дразня на никого, мисля че всички сме добри хора, и позитивно настроени, така че само мога да се радвам че съм тук. Аз съм тук от най-кратко време - по-малко от една година :ooppss:

Днес днес се борих с едно жестоко синузитно главоболие, ужас, но и учих малко, подготвих някои части от градината за разкопаване, и бродирах, гледайки едни стари епизоди на Хаус...навремето Мони ги беше купил кати живееше с нас и ги гледахме заедно, И сега обичам да си ги гледам, и да си спомням доброто старо време. Започнах да бродирам едно лигавниче с един от мъпетите...много симпатично. Това беше моя ден...

Мами, трябва и аз да опитам този боб!
Пожелавам прекрасен ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб юни 13, 2015 11:08 am

:) :) :) Ани, ще ти разкажа.


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб юни 13, 2015 11:26 am

Ани, то и аз съм бърборанка, то се вижда...
Момичета,момичета, жестоко изморена съм, къпахме котката, ако ни видите, ще разберете защо. Това действие у нас се извършва със скиорски ръкавици, единия държи , другия къпе. Всчико завършва с нас-изкъпани порядъчно, полуизкъпана котка, раздрани скиорски ръкавици, мокра къща/днес го изпуснахме и тича мокър из цялата къща локви, а аз тичам след него с една хавлия....да го подсуша поне малко./ Както и да е и тримата лежим омаломощени, котаръкът се близа час и сега ще спи до довечера, а ние ще си починем и поизсъхнем от приключението. Вкъщи беше като бойно поле:)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юни 13, 2015 3:51 pm

Здравейте, момичета!

Изображение
Танче, радвам се, че дъщеричката ти се подобрява. Приятно плажуване на теб!
Ани, моят тостер е по-различен. Ще го изпробвам тези дни. Могат 8 яйца да се варят, а яйца на очи - 2. За два сандвича е и тъкмо няма да чакам - като правя за мен ще правя и за още някой :). Аз нямам навика да ям яйца за закуска, но ще трабва да привикна. От както не пия сутрин кафе, спрях и сладки неща да ям. Кафето винаги го пия с нещо сладко.
Надявам се да си се поуспокоила малко и да си по-добре. Аз с нетърпение чаках ваканцията, че да си пооправя малко моите неща.
Влади, ваканцията ни ще е на Bethany Beach, Delaware. Но ще е чак последния ден на август и началото на септември.
Нели, аз съм тук от 2009. Търсех рецепта за торта и така откри, че имам някакъв талант :) Не съм много по писането, но попадайки сред толкова мили хора се престраших, както и пристрастих :) . Вие за мен сте незаменими и подобна среда другаде нямам. Научих толкова много през годините. Както казва Дидка, всичко ми помага да бъда по-добър човек - споделения опит, подкрепата ви, приятелството ви. Както и аз самата се чувствам полезна - споделяйки мисъл, която ми е харесала и която е успяла да докосне нечия душа...
Дидка :hug: .
Благодаря ви за всичко!
Отивам да си разучавам телефона.

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб юни 13, 2015 4:46 pm

Здравейте, мили момичета! Завърнахме се от селцето. Децата потичаха на воля, направихме скара, хапнахме и обратно. Ще си починем малко и довечера сме на гости на приятели. Стана много топло, слънчицето напича яко тук при нас и стоим вътре на хладно :wink:
Танче, приятно плажуване, на морето сигурно е по-прохладно :thinking:
Нели, добре сте изкъпали котенцето, смях се като прочетох :D
Кате, приятни игри с Тони, на тази възраст са много забавни :D
Дидка, къде сте в този топъл ден със Зари :tongue:
Ани, мина ли главоболието! Много е неприятен този синузит, желая ти да отмине бързо :thumup:
Изображение
ХУБАВ И ПРИЯТЕН СЪБОТЕН СЛЕДОБЕД!
Бони, много се радвам, че си писала :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб юни 13, 2015 4:58 pm

ВЕРЧЕ, :clap:
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб юни 13, 2015 5:37 pm

Здравейте момичета
Наплажувах се Като се върнах фунийки Познайте кой ще бъде на вечеря :D :D
Преди малко разговарях с дъщерята -дига ,сваля температура в понеделник е на контролен преглед ще видим
Но за нея ще споделя другия месец
Дианка ,честито ти дрешки Със здраве да си ги носиш
Тази седмица ще тренирам да ходя по магазините
Винаги съм се учудвала на израза шопинк терапия
Ходенето по магазините така ме изнервя ама се налага
Нели, разказа ти за къпането на котето ме навяваха спомени и усмивки
11 години имахме ирландски сетер сигурно ги знаете с дъъълги косми
Кажи речи заради него махнах всички килими и целия апартамент с изключение на спалнята е с терикот
Та къпането горе долу ама като го пусна и като хукне и се изтърсва малеее
Дъщеря ми като се жени казах на зета че тя е комплект с кучето както иска или..или
Наталка сигурно е на чифлика Има много работа по земята сега
Ани ,дано сина ти намери приятели в друга среда Понякога приятелите могат да помогнат повече от роднините Поне така мисля аз
Но всичко зависи от човека 100 човека 100 мнения Аз съм на принципа ИСКАМ -МОГА Но това е за мен И не мисля че като си в друга държава не можеш да имаш приятели и то добри Стискам палци за него
Боже много се разписах Сега ще се излегна пред телевизора че гостите са около 7 часа
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб юни 13, 2015 5:47 pm

Поднасям позакъсняло кафе с пожелание за красив и интересен остатък на деня ...

Подобаващо за събота се поуспах ,но това ми харесва и това направих ...
ставайки реших да взема един душ , почуваствах се малко по-свежа и приготвих обяда ... всички кафета и закуски си бяха загубили реда ... нямам и сива аларма да ме буди ... имам Стелиощ -аларма ,но всичко прави на пръсти и ..... е много внимателен сутрин .
След което излязох да напазарувам ,приготвих една разхладително-освежаваща напитка (краставици на колелца , джинджер ,лимони на колелца също и ... )
МАМИ ,нещо подобно ли правеше ,това го прочетох някъде и ми допада ,че е с много фин вкус ,пишеше и мента ,но нямам и когато ми се припие нещо утоляващо ..... добре дошло .Днес е много горещо ,из супера се разхождат с бански и парео ,а аз все си мисля ,че е рано все още .... както и да е въпрос на гледна точка . :thinking:
След малко смятам да се приготвя и да излезем с дечурлигата ,искат да ходим на боулинг ,аз пък се обадих на моята приятелка от Варна и ще ги чакаме в едно заведение от рода на Мак Доналдс ,на крайморския булевард е и ще съм почти до морето ,не едно щосе разстояние :D това за момента при мен ... БОНИ ,радвам се ,че си тук ,пък макар и за кратко !!! :love:
Когато пристигна в БГ щ се уговорим евентуално за една среща във Варна ,че сте доста ,а и Бони може да дойде ..... а с ИЛИНКА в Шумен ще се видим най-вероятно !
Спокойна съботна вечер !!! :) :) :)
Изображение
ЕДна снимка от най-красивия плаж ....от най-красивите може би ,че са много .... плажа с черните камъни ,вследствие на изригване на вулкан .... запазена марка Хиос ,нашето красиво островче ..... :thumbsup:
ТАНЧЕ ,дано да е добре момичето ти и да е за поиследно ... отивай и се опъвай ,че 7 наближава ... отивам да се приготвям и аз !!! :D


Заключена