Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » вт юни 16, 2015 5:37 pm

Йоанче, прекрасно е ,че така радваш хората около теб с нещата, които харесват:) Покажи я тортата като я направиш:) А и фарът ще ми е интересен много:) Благодаря и за милите думи и пожелания:) Да сме живи и здрави всички, пък нещата ще си намерят своите места.:)


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 16, 2015 7:02 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Нели, винаги сме заедно с Тони,но не остава да спи у нас,луд е по мама Ина,обича и тати,но за мама е всичко,това ме радва - Ина е прекрасна майка, отлично се справя вече 4 г., вярвам,че ще успее да отгледа един достоен човек в лицето на Тони. :thumbsup: :love: Обожава всичко което готвя и дори казва на другата баба,че нейните ястия не са хубави,добре че не гърмим на дребните неща.Момичета, пожелавам на всички прекрасна вечер! :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт юни 16, 2015 7:05 pm

Кате,здравей!Докато прочета днешния ден,да не те изпусна!
Има ли при вас щети след вчерашното наводнение?
ХУБАВА ВЕЧЕР! :) :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт юни 16, 2015 8:03 pm

ДОБРА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :)
ЙОАНКА,ЗДРАВЕЙ!Аз съм сигурна,че ще направиш много хубава торта.Златни ръце имаш!
Дианка,ПОЗДРАВЛЕНИЯ за отличния успех на СТЕЛИОС. :clap: Пожелавам му незабравимо лято! :) :sun:
Танче, с теб сме на една вълна :) .От сутринта при майка.Много беше доволна,че цял ден при бях при нея.
Беше ни хигиенен ден.
Нели,подредена си.И аз харесвам така,обмислено ,да се видят повече неща и да не се губи време :thumup:
И аз имам матръошки.Наредила съм ги.
А колкото до детенцето,ще дойде,и ще прилича на вас.В това съм сигурна.
До миналата година работих в дома за деца във Виница.Много хубави деца.Обичах ги и преживявах с тях.
Осиновиха братче и сестриче ,близнаци ,в Америка.Толкова бях привързана към тях,че колежките не ми позволиха да
ги изпратя,защото ревях през цялото време на обличането.След това много други деца изпратих.И в повечето случаи
приличаха на мама или татко.
ХУБАВА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт юни 16, 2015 8:16 pm

Нелка,много съжалявам за това,което сте преживели.
Извинявай.Сигурно съм те натъжила,но не знаех.
Прости ми,че докоснах раната ти.
Ще се Моля за теб!
Дано никога повече няма сълзи в очите ти.
Ако има такива,нека са само от щастие!
От сърце ти го желая.
Момичетата тук ,знаят,че съм искрен човек и наистина пожеланията ми избликват от сърцето. :heart: :heart: :heart:

На всички,пожелавам приятна лятна вечер!
Обичам ви!


Бъдете живи и здрави!
И много щастие в сърцата!


Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 16, 2015 8:18 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Миле, привет миличка! От градушката има доста щети по земеделските култури,но да са живи и здрави хората,срещу природата сме безсилни. Толкова си благородна,като прочетох поста ти се просълзих,не всеки има сърце и усещане за обич към дечицата в такива институции,прекрасен човек си! :love: Днес си зарадвала майка си,така са те на тая възраст,все искат милите повече време и внимание към тях.Чудесна вечер от мен Миле! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 16, 2015 8:29 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Нинка, не се измъчвай -нищо лошо не си сторила, Нели е едно голямо Слънчице,появи се тук и огря всичко, толкова е жизнена,естествена,истинска, не мисля че си я засегнала,но не искам повече да пиша, нека се обичаме и уважаваме и само хубави неща да ни се случват! :hug: :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юни 16, 2015 8:37 pm

Аз днес се напънах и тренирах в най-голямата жега... Затова сега реших да взема един пакет семки, да се настаня на тераската и да си чета книжка-тиха и спокойна вечер , мъжът ми вече там и той това прави, ще се присъединя към него:):):) На вас , момичета , хубава вечер:):):)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср юни 17, 2015 6:07 am

Добро утро!
Нели,аз съм виждала подобно нещо,осиновено момиченце,а толкова много приличаше на майка си.Не знам как се ,,случва,, това...
Не знам какво ми става ,ве намирам какво да ви пиша...Нещо ,,зациклих,,...
Яд ме е на мен..Понякога давам ,,назад,, вместо напред...Ще ви кажа...Имям шофьорска книжка от 2000г одина,но не карам.Тогава исках,колкото пъти се реша да купя излиза друг разход.Както и да е...Понякога се налага придвижване от офис в офис,които са в различни населени места и ме кара шофьор , и другите също.Проблема е че понякога той е някъде по работа ,ама и аз имам работа..Така се случи преди няколко дни четири жени сме ишофьора не може да дойде веднага.Имаще служебни коли ,питат шофьори ли сте,вземете някоя,те не са,ама аз съм ,пък ме е страх.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср юни 17, 2015 6:11 am

Яд ме е на слабохарактерноста ,коята амам на моменти,страхлива съм и едно друго -не ми се занимава.Ето това ми е проблема.Ще се наложи да мина опреснителни(ако искам ,ама ...не ми се занимава).Само че понякога не може така...Ставаше въпрос за края на деня за Варна бяхме трите,другата за другаде.
Хубав ден!


Заключена