Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » нед юни 21, 2015 7:55 am

Добро утро и от мен!
Тук вали силен дъжд и се наложи да закарам мъжа ми и приятелят му до микробуса за работа .
Йоанка, тортата е жестока. Как не им е жал да я нарежат :? :D .
Аз вчера прекарах следобяда в търсене на коте. Ем не ми се дават много пари, ем искам да е породисто. Луда работа :wink:
С моята дъщеря имахме спор за породата и така до вечерта.....нали мъжо е на работа, ние се забавлявахме :)
Сега чакам дъщерята на приятелката ми да се наспи, че иска да и правя компания да отидем до Кардам да види баба и дядо. Тя не е много опитен шофьор, а моята кола все още няма венетка, така че може да се наложи да покарам чужда кола :)
Сипвам кафенце за добро утро и ви чакам

Изображение


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 21, 2015 8:13 am

Добро утро. Отворих си и второто око след тренировката. Йоанче, той бъгата никога не мога да га събудя аз само леко да мръдна и той се лепва като дъвка за мен. Прегръща ме с лапи и мърка...снимките от басейна са много сладки.
Танче, метни едно парче баничка насам..
Кате мами, къде си тази сутрин. Надявам се сладко да си поспиваш.
Ивка се надявам скоро да видя тук.
Бони предполагам има прекрасни преживявания с малките бонбони.
Наталка, сега сигурно има страшно много работа в градината.
Влади, не си записах, но запомних 26 ти,сега ако пак се изложа.... силно се надявам да се видим, та дори и за малко, ама много ми се иска.
Кате сф, да се видим някой път?
Момичета, хубав и усмихнат ден.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 21, 2015 8:19 am

Илинка, много добро решение да си вземете котенце. Мога да попитам моята приятелка дали има сиво като бъгата тази година. Там има синя руска в квартала и опложда наред ,имам и приятелка със сини руски комплект и може и нея да питам. Досега съм снабдила 7 човека със малки сиви котета. Е. То може тази порода да не ти харесва, аз само предлагам да попитам ако имаш интерес.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 21, 2015 8:34 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили момичета! Нели, права си,поспах,а сега на :coffee: с вас! Йоанка жестока бутикова торта,направо си надминала себе си,момиче, нямам думи за теб - златни ръце имаш,бъди жива и здрава,радвай още много хора! Дани е много сладък,а колко щастлив изглежда в басейна,душица мила! Таничка,браво на теб,пъргавелка си! Илинка и при нас времето е така,дано си намерите котенце,успех! :clap: :thumbsup: Нели, тия тренировки ще те свършат скоро,така си отслабнала,а може би това целиш?? Момичета, питате ме за кръвното,ами само вижте как атмосферното налягане скача и пада,само от времето е, а днес след 19ч. пристига ЛЯТОТО - моля се, да бъде нормално, без аномалии. :thumbsup: :thumbsup: Нинка, чудесен ден мила! :thumup: :love: Момичета, пожелавам ви прекрасен неделен ден! :hug: :hug: :hug:


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед юни 21, 2015 8:37 am

Добро утро Нели!
Ако става въпрос за Петя и Цецо, който е хирург познавам ги. Децата ни бяха в един клас .
Много ми харесва твоят Бъгси. Зависи колко пари ще иска за такова страхотно коте. Когато Чочко умря казах повече домашни любимци НЕ!
Месец преди него умря зайчето, което гледахме 6 години, няколко месеца по-рано корелите( едната умря в ръцете на Дидо ) и затова бях казала, че не мога да издържа загубата на още един домашен любимец. Вчера една приятелка ми показа снимки на нейна позната от града, която продава персийчета....и аз като се лепнах .....Много са хубави, тук в града са ама не мога да дам 200 лева. :eeek: :(
:( . Петя като чу Персийка, каза НЕ НЕ НЕ, такова не искам. Те са ужасно мързеливи, само спят и трябва всеки ден да ги сресваш-приятелката и имаше такава и накрая я подариха. После ми показва някакви Британки...красота. Чочко беше улично коте, много умно и послушно малко кафява тигърче. Сега гледам сложила си го е като тапет на телефона. Тя милата откри и заек и котарака и много страда. Аз пък по навик все отделям разни месца, кожички и други и се оглеждам къде е и защо не идва. Не знам добре ли съм, но два дена го чувах да мяука :? :eek:
Спирам да пиша, че ми стана кофти :cry:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 21, 2015 8:59 am

Кате, тренировките са за здраве,тонус и малка доза суетност. Не смятам изобщо да ги спирам, зареждат ме с енергия.
Илинка, много добре те разбирам...не е лесно да се реши човек след загуба, знаеш при нас как стана...которакът ми го блъсна кола, него го купих.цената им е 650 лв.аз го взех за 200 без родословие. Не съм искала порода, но мъжът ми навремето имал сив котарак и искаше.подарих му го за рд. Котета, които съв взела и раздала не се продават,подаряват ми ги. И бъгси ми е подарък. Ще питам, дано да има тази година, иначе транспорт ще измисля.да,за тази петя става въпрос .

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед юни 21, 2015 9:04 am

Ще бъдем много щастливи. Транспорта ще го измислим, децата ми живеят в София.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 21, 2015 9:21 am

Илинка, не само се ослушвах, но и го сънувах моя котарак...много добре разбирам аз...

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед юни 21, 2015 9:27 am

Нашият се научи на две годинки да излиза. Ние сме на 1 етаж и прозорецът беше достатъчен, за да излезе. После си отваряше вратите и се прибираше. Ако няма никой в къщи се качваше на 2рия етаж и започваше да мяука на майка ми за да слезе да му отключи. Всички съседи го познаваха и често на врата се звъни, отварям Чочо :). Не знам ако котето е женско дали ще иска да излиза. Никак не ми се иска да се разхожда навън и като изчезне за ден, два да го мисля.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 21, 2015 9:43 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Нели, вложих чувство за хумор относно тренировките,но явно не си разбрала,съжалявам. :eeek: :innocent:


Заключена