Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пет юни 26, 2015 7:42 pm

Спокойна вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет юни 26, 2015 8:10 pm

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КАТЕ! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВИ МОМЕНТИ С ПРЕКРАСНИТЕ ХОРА ДО ТЕБ!


Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 26, 2015 9:40 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добър вечер, прекрасни момичета! Катенце, да ви е живо и здраво бебчето, дай Боже всекиму такава радост! :clap: Нинка, не говори така за себе си, много ме натъжи, тия дни ще ти пиша на лични, искам да споделя нещо с теб. :love: Нели, мило момиче,прекрасна си, намираш добри думи за всеки, голямо слънчице си! :thumbsup: Днес прекарахме целият ден заедно с Инка и Тони,поспахме следобяд, зета дойде и ходихме на Лидъл,после се разделихме - незабравим ден! :clap: Лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юни 27, 2015 1:33 am

Честит рожден ден, мила Кейти!
Нека всички пожелания, отправени към теб на твоя рожден ден се сбъднат! Бъди винаги здрава, щастлива и заобиколена от твоите любими хора!

Изображение


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юни 27, 2015 3:43 am

Кейти, честито бебче! Хайде и ти скоро да станеш баба :).

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юни 27, 2015 5:01 am

Здравейте, приятели!
Приключи работната седмица. Не, че съм се преуморила, но обичам почивните дни, защото имаме повече време да прекараме всички заедно.
Нинка, дано притеснението ти отмине бързо и не се налага прием на хапчета. Дори и да помагат по някакъв начин, сигурно не са безвредни.
И аз изпадам в моменти, когато негативни мисли навлизат в съзнанието ми и не мога да ги "изпъдя". Мъжо все ми се кара "да не съм дърпала опашката на някого"... но аз държа да знам какъв е резервния вариант, в случай, че нещата не се случат така, както ги очакваш . И не мисля, че по този начин предизвиквам "лошото". Мисля, че в някои случаи човек трябва да има резервни варианти, за да не остане супер неприятно изненадан от обстоятелствата. Единственото ми спасение в такива моменти е да се моля, тогава усещам успокоение и вяра, че всичко ще завърши добре.
Преди да се случи нещо неприятно, винаги се чувствам неспокойна. Нещо незначително на пръв поглед ми привлича вниманието и от там се поражда това чувство. Например преди да ни блъсна кола, вървейки към парка, бутайки количката (Даниел беше малък и на дълги разстояния ходихме с количка), една от играчките, които си носеше(едно пластмасово конче, по-точно две - майка и бебенце) падна и аз не го видях, минах през него и на кончето крачето се чупи... Незначително, но аз изпитах безпокойство. После си играхме в парка и решихме да пресечем едно поточе и аз се подхлъзнах и си намокрих крака.Поколебах се дали да се прибираме, но продължихме и тогава ме блъсна кола точно от същата страна на мокрия крак. За щастие нямаме особени физически травми, но уплахата беше голяма. Когато деверът ми и мъжо падаха и изпотрошиха, също нещо много ме притесняваше. Но за съжаление, не мога да ги предотвратя.
Джон се шегува с мен като ме пита, къде са му милионите от лотарията :) . Ако знаех, едва ли щяха да са негови :)
Много се отплеснах.
Исках да споделя и още нещо. Скоро намерих едно златно кръстче, малко след това намерих и медальонче с Богородица. Предполагам, че това е знак да не спирам да вярвам и се моля. Доброто е по-силно! Нинка, ще се моля за теб!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юни 27, 2015 5:12 am

Изображение
Ани, Влади, лека нощ!
Влади, последен преглед на списъците и куфарите и броени дни до стъпването на родна земя. Лек път и този път да нямата загубени куфари.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 27, 2015 7:17 am

Добро утро!Пиша втори път тази сутрин и не ми се ,,повтаря,, отново...Все се заричам като ще пиша повече да го пращам на няколко пъти...Сама го изтрих без да искам...
ХУБАВИ ПОЧИВНИ ДНИ!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 27, 2015 7:44 am

Влади,Танче виждам ви ,здравейте!
Чаках ви :)

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб юни 27, 2015 7:47 am

Добро утро момичета
Вчера беше ветровито и не ходих на плаж
Гледах прогнозата за Варна за днес -супер
След обед пекох пипер на терасата и докато се опече измих прозорците на балкона
Снощи към 2 часа се събуждам -вали
Кажете ми какво е това
Отпуската мина а имам само 4 бани
После пак ще мина
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена