Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пет окт 23, 2015 8:27 am

Приятен ден!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 23, 2015 8:30 am

Ани,аз пък два косъма да не са бели да,но и да не са къси.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 23, 2015 8:58 am

Вместо смес да кекс ,забърках маска за коса.Сега ще намацам и лицето.После ще се заема с десерта.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 23, 2015 9:06 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро! :coffee: от мен! Въпреки дъждовното и хладно утро, нека денят ви бъде успешен и щастлив!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 23, 2015 9:09 am

:giflo1: :giflo2: :giflo1: Момичета, прощавайте, лек фал от моя страна! Хубав ден! :rain:
Прикачени файлове
kafe_dobro_utro_pojelaniq_koteta_jivotni_animirani_animacii.net.gif
kafe_dobro_utro_pojelaniq_koteta_jivotni_animirani_animacii.net.gif (330.64 KиБ) Видяна 1580 пъти
28__880.jpg
063.gif
063.gif (668.98 KиБ) Видяна 1580 пъти

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет окт 23, 2015 9:24 am

Добро утро , момичета, кога станахте кога свършихте толкоз неща:):):)
Натали, дано да отидеш, чувала съм,че там е много хубаво, една приятелка ходи със семейството си на палатки.
Дидка метни малко кекс насам:)
Влади, това с пощите ми е се е случвало та бях яхнала метлата. В крайна сметка я намериха пратката, която беше машината за хранене на Бъгата. ще я намерят и твоята.Ледена съм с тези пощи.:)
Кате /мами/, не разбрах замина ли си дъщеря ти или си е тук още?
Ани, два косъма казваш да са боядисани, а Дидка казва и да са дълги, аз ще добавя два ама къдрави:)
Бони, пак те върти ежедневната въртележка, дано уикенда остане време за отмора:)
Мрачно е, да, добре че пуснаха парното, макар че то в къщи няма голяма разлика и без него си е топло честно казано. В спалнята ми е 20 градуса без отопление, ние по това го избирахме това място, да е топло.
Днес твърдо съм решила да си подам носа навън по разни задачки. :) хубав ден на вас :)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет окт 23, 2015 4:34 pm

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет окт 23, 2015 4:55 pm

Здравейте, момичета!

Изпращам ви малко слънце. Дано спре дъжда при вас. Тук е много топло - вчера даже беше горещо (25 градуса).
След малко излизам. Миялната машина е пълна със съдове и чакат да ги измия на ръка - вчера се развали - нещо с оттичането на водата. А не съм я ползвала дълго, нито съм слагала мръсни чинии (винаги ги мия предварително, само ги слагам уж по-хубаво да се изплакнат, дезинфекцират, изсъхнат, а тя понякога и това не прави като хората (остава от препарата). Веднъж намерих счупена чаша и може да се е запушила от някое малко стъкълце. Утре ще се правим на майстори, защото и гаранцията й изтекла. Преди време и мивката в пералното помещение протече (кранчето за топла вода нещо се е повредило) и хладилника се запуши и от фризера течеше (чаша мляко направи тази поразия). А мъжа ми все ме убеждаваше, че когато всичко ти е ново по къщата няма да имаш подобни проблеми. Иска му се, ама на практика друго се получава. :).
Та Влади, все има какво да се прави по къщата. Под наем, ако нещо се повреди, обаждаш се на наемодателя и това си е негова грижа. Джон все казва "Не съм толкова глупав, та да си купя жилище" :).
Та такива са моите неволи тези дни.
Пожелавам ви прекрасна вечер и слънчеви почивни дни!
А аз отивам да си направя шопинг терапия :)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет окт 23, 2015 5:37 pm

Пак съм аз. Реших да пусна един хляб преди да тръгна и чакам да съм сигурна че тази машина работи, че понякога само бръмчи и не меси. Пуснах пак да пробвам миялната, с надеждата да проработи, ама пак същото - бръмчи, слага вода, източва, бръмчи и пак същата грешка дава.
Влади, дано да се намери пратката. Много е неприятно. И на мен ми загубиха една от Австрия и никога не я намериха. А при проследяването показваше, че е пристигнала в пощата :eeek: .
В България съм работила в поща и съм много резервирана. Когато кандидатствах в пощенския институт, началничката на пощата в село умишлено не ми изпрати известието, че съм приета, а ме подпитваше какво и къде кандидатствам. Когато ми се обадиха по телефона от института да ми кажат, че съм приета и срока за записване, веднага ми стана ясно как работят пощенските системи и служители в България (особено в по-малките населени места).
Хайде, тръгвам, че наистина имам нужда от терапия тези дни :).

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет окт 23, 2015 6:07 pm

Йоанка, липсваше ми тук:)
И аз винаги си мия чиниите и тогава ги слагам в миялната, но въпреки това ми се повреди, изгиря помпата и още нещо имаше та ни отръскаха яко за ремонта, почти колктоо нова излезна. Дано при теб повредата да е по-малка.


Заключена