Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт авг 11, 2015 8:12 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро! Поднасям по :coffee: ! Влади, така е винаги си има тичане по нещо си,важното е,че сте добре! :clap: Йоанка, браво, оправила си градинката, а комарите са си напаст ужасна. Гинче, весело и приятно изкарване на морето, събирай топлинка и тен колкото можеш! :clap: :thumbsup: :clap: Дидка, пиши как сте? Приятен и лек ден на всички! :heart:
Прикачени файлове
images.jpg
images.jpg (11.84 KиБ) Видяна 1794 пъти
1793209.gif
1793209.gif (79.86 KиБ) Видяна 1794 пъти


gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » вт авг 11, 2015 9:19 am

Ние сме в Поморие!Чак днес морето е спокойно.Отиваме
да поплуваме,а на всички вас които сте на работа ви пожелавам лек и спокоен ден! :clap: :thumbsup: :thumup:
Днес е специален ден и отивам да поздравя една лъвичка! :hungry: :)

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » вт авг 11, 2015 10:01 am

Как ли са Дидка и Зарко?
Дано са добре :winkiss: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт авг 11, 2015 1:01 pm

Здравейте!
Зари се оправя от едно,а ,,изскочи,, друго.Ще се наложи оперативна намеса,пазене.Почивката се отлага,защото ще се възстановява.Ще видим ако много ни притесни алергията ще измислим нещо.
Нели,така или иначе аз имам профилактични прегледи


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт авг 11, 2015 1:06 pm

...в София,които не пропускам.Моя проблем с крака и лечението се отлага също.
Благодаря на всички ви,много сте мили.
Снощи ми съобщиха ,криво ми е,плачеше ми се ,но си го ,,задържах,, ,да не стряскам малкия.Такива неща.
Хубав ден на всички!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт авг 11, 2015 3:47 pm

Здравейте !!!
Изображение
ДИДКА ,първо към теб с пожелание за бързо преодоляване на здравословните проблеми !!!
Стискам палци ,всичко да мине благополучно , да се приберете и успокоите в къщи !!!

ВЛАДИ , аз по принцип пиша само от големия компютър разбира се ,че е съвсем друго .....
няма тема за сравнение .... днес и аз го отворих ,че е адска жега и имаме доста проблеми .... и с компютъра ,и с хладилника (изхвърлих куп продукти и мноооооого сладолед поне 4 литра ) и няма скоро да купувам такива количества ,аз не съм фен на сладоледа ,но имаше едни екзотични вкусове от сладкарница приготвен ...... не мога да го опиша ...... ад !!!!! :roll: Добре ,че се разтопи и спестих някой грам .....или килограм !!!!!!!!!!!!! :D
Тия дни съм се оставила на ръба на вълните ...... ставам късно ,закусвам ,кафе и с мотая като свободен радикал ,не ходя на агрофитнес ..... колко съм щастлива ,че благодарение на контакта с вас научавам много нови бг. думи ...... :yee: , "свободния радикал " не се сещам от кой бе ?! БОНИ или НАТАЛКА ?! :wink: :thinking: : ...... И на патерици израза .... ах ,че смях падна тогава с ИВКА ......
Тая седмица имах удоволствието да се запозная на живо с една виртуална приятелка ...... радвам се много ,в графата на добри приятели прибавих още един ..... сега разбирам защо се вълнувате винаги при срещите ... :)

ГИНЧЕ ,спокойна и зареждаща батериите почивка !!! Да прекарате чудесно ,друго си е морето !!!
Аз вече май му се насладих , приятели и близки ме питат как можело да съм на морето и да не ходя всеки ден .....
ами може боб яде ли се всеки ден ?! Уморих се някак ......
Животът е прилив и отлив!
Но фактът, че ти се е случило няколко пъти в живота да те блъсне вълна и да нагълташ вода, не е причина да се откажеш да живееш. Аз съм се научила да обичам мислите си. Те са най-добрите ми приятели. Казвам "Вън!" на всяка негативна мисъл, която идва в ума ми. Няма човек, място или нещо, което да притежава власт над мен, защото само аз мисля със своя ум. Създавам своята действителност и всички в нея.

Слагайте усмивките, заредете се с хубави мисли и имайте чудесен следобед ..... аз съм тук с малка почерпка за всички !!!
Изображение Изображение

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » вт авг 11, 2015 3:57 pm

Дидка, щом проблема е открит , то ще се оправи!
Не се тревожи, такава е ориста на майката, докато е жива все да мисли децата си!
:hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт авг 11, 2015 4:59 pm

Здравейте, момичета:)
Влади , и на мен ми е трудно от телефона, най-се дразня със запетайките:)
Дианка, и луканка да е пак не може всеки ден да се яде:):):) Омръзва. Не може всеки ден плаж:)
Гинче, приятна почивка:)
Натали, и моя лаптоп се рестартира от жегите, затова пиша от другия компютър и лаптопа чака трета седмица да го разходя на ремонт.
Кате/сф/ , днес ти звънях ,че бях наблизо да те питам дали да мина за малко, ама ти беше заета:)
Кате/мами/, как си ?
С Дидка се чухме така, че тук няма да се повтарям:)
Илинка, забавлявате ли се с Максито?
Йоанче, аз като ходя някъде с комари , т.е където не мога да включа машинката се пръскам със спрей против ухапвания, защото съм им много симпатична -първо с мен закусват:):):)
Имаме нова настолна игра, вчера я разпънахме и искахме да поиграем ама докато разучим правилата и ни се доспа:) Но БЪгата много и се зарадва. Опита се да я ръфа, ляга по нея , бута човечетата, най-много му хареса един дракон и се опита за сдъвче единия зар.

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » вт авг 11, 2015 6:19 pm

Нели,благодаря ти! :thumbsup:

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » вт авг 11, 2015 6:24 pm

Дианка(Гърция)☺,аз много обичам вода и се чувствам добре и на море и в басейн някъде в планината!
Зареждаме батериите ,че ни чака доста работа като се върнем в Пловдив! :clap:


Заключена