Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » ср авг 19, 2015 8:10 am

Добро утро :)
Нели, каквото и да направиш жената ще е благодарна за вниманието :clap:
Сега сядам на кафе и съм решила много да не се напъвам с работата, ще си пазя силите за отпуската :)
Изображение
Весел и прекрасен ден, готвачета.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 19, 2015 8:12 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили момичета! Сядам на :coffee: с вас! Миле, Нели много сте прави за Влади и изобщо за всички момичета,много е трогателно да чуеш гласа на приятел,това е повече от всичко,което може да си пожелае човек, днес в тоя озъбен свят в който доминира зависта, злобата,алчноста и лошотията, тук при нас е оазиса на сърдечност,доброта,чисти приятелски отношения,доверие и съпричастност - ние сме осъзнали всичко това, приели сме да бъдем част от едно голямо, щастливо семейство, аз ви благодаря за всичко това! :thumbsup: :love: :love: :love: Дидка, как е Зари? Пожелавам на всички чудесен и спокоен ден! :heart:
Прикачени файлове
ca593a13cbd07df66aec721f97a1388f4f645b173635227.jpg
ca593a13cbd07df66aec721f97a1388f4f645b173635227.jpg (55.6 KиБ) Видяна 1654 пъти
Roses_G_D1.jpg
Roses_G_D1.jpg (37.98 KиБ) Видяна 1654 пъти
61-1.gif
61-1.gif (23.5 KиБ) Видяна 1654 пъти

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср авг 19, 2015 8:14 am

Добро утро , момичета. :):):) Снощи чистих до 22 часа.И толкова енергия имах ,че можеш и да не спя, сега пийвам кафенцето и ще почвам пак. Стигнах до миенето на полилеите, ще си пусна музичка и ще си чистя:)

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср авг 19, 2015 8:43 am

Добро утро, приятелки!
Катенце, и аз се радвам, че се чухме :giflo1: :giflo1: :hug: :hug: ще ви чуя всички съм си обещала но дали ще видя всички времето ще покаже.
Йоанка, оздравявай бързо, на Ани нямам номера.
Наталка, това ми е любимата музика "balada adelina richard clayderman" а когато ми е тъжно и спомените не ме оставят на мира си пускам- Best of Richard clayderman и те сълзите сами си потичат, поплаквам си малко и всичко си идва на мястото. Не съм опитвала да качвам клипчета тук и не знам как става но ако имате време и желание с copy-paste можете да ги чуете.
Нели, мисля, че Жоро може да ти помогне да изберете меню за майка му, но каквото и да направиш ще е хубаво и оценено си мисля, важно е вниманието, което показваш към жената.
Дидка, виждам,че си се върнала към ежедневието и ангажиментите си и сега ще ви се похваля с една новина, бяхме си харесали една къща в края на миналата година но се оказа, че не е нашата, взеха ни я под носа направо, с много малка разлика в цената между двете оферти, нашата и на другите купувачи. Два месеца по-късно харесахме друга, когато отидохме да я видим се оказа със същото разположение, спогледахме се и си казахме " и това ако не е знак" а така се бяхме привързали към 1-та, абе направо я бях подредила вече, че даже и на елхата място бях намерила да се гледа отвсякъде като светне вечер..... и така без да се "влюбваме" във втората (за да е по-малко разочарованието ако не стане) дадохме оферта на банката и се започна едно чакане, чакане до седмицата преди да тръгнем за България. За наша изненада банката прие и оставаше да се уреди заема, докато бяхме в БГ това стана и вече официално имаме къща или по-точно голям заем от банката (къща ще имаме след като я изплатим след мнооооооого години)
От Катето се заразих да си ремонтираме кухнята в Бг а от Наталка да си купим къщурка (шегувам се разбира се) но е факт.
На Нели споделих още на летището, изчаквах Дидка и Зарко да се оправят преди да се похваля и на вас. Йоанка, звъннах ти точно на рождения ти ден но новото телефонче не предаде за позвъняването ми, надявам да се чуем когато ти е удобно. Та да си дойдем на въпроса, Кейти не си сама в ремонтите...продължаваме.


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср авг 19, 2015 8:50 am

Влади, честита къщичка! Ти си естет и съм сигурна, че ще я подредиш красиво!
Нели, каквото и да приготвиш, щом е с желание и любов, винаги се получава добре. Сигурна съм, че жената ще бъде много изненадана и доволна. Желая ти успех!
Наталка, не се претоварвай! И аз ще направя така, ще си пазя силите за отпуската :thumup:
Дидка, как е Зари? Надявам се, че сте добре :thumup:
Аз направих питка за колежките, днес ще се почерпим малко :hungry:
Хубав ден на всички!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср авг 19, 2015 9:10 am

Влади, честита къща :clap: Живот и здраве да има, другото ще се нареди :)
Ние от финансова точка спряхме ремонта вътре и се отдадохме на градинарство, но през отпуската бавничко ще започнем с къртене и префасониране :)
С радост да си спретнете дома и в хармония да живеете в него :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср авг 19, 2015 9:17 am

Влади,честита къща!Да си я ползвате в здраве,щастие и любов!И ти благодаря.
Прикачени файлове
Bringing-Peace-Love-and-Happiness-to-the-world-one-installation-at-a-time.1__880-550x366.jpg
Bringing-Peace-Love-and-Happiness-to-the-world-one-installation-at-a-time.1__880-550x366.jpg (55.91 KиБ) Видяна 1622 пъти

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср авг 19, 2015 9:19 am

Зари е добре,но аз малко не мога да си наглася нещата....

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 19, 2015 9:28 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ВЛАДИ, ЧЕСТИТО! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЗДРАВЕ,МНОГО РАДОСТ,ЩАСТИЕ И НЕКА САМО СМЯХ ДА СЕ ЧУВА ОТ НОВИЯТ ВИ ДОМ! БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ! :giflo2: :heart: :giflo2:
Прикачени файлове
bas2-max-800.jpg
bas2-max-800.jpg (67.4 KиБ) Видяна 1620 пъти
rfn452.jpg
rfn452.jpg (133.44 KиБ) Видяна 1620 пъти
1420571783_sait-imennici.jpg
1420571783_sait-imennici.jpg (112.97 KиБ) Видяна 1620 пъти

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср авг 19, 2015 9:30 am

Ех,Нели,Влади напълнихте ми душата тази сутрин.
Млади и амбициозни,признателни.

Съвременни жени.
Радвам се че ви познавам. :hug:
Влади превърни новата къща в топъл ,уютен и щастлив дом,както ти го можеш.
ДА ВИ Е ЧЕСТИТА.!!!

Нели,от тук лъщи апартамента :D
Каквото и да сготвиш стига да има лъжичка признателност,щипка благодарност и да е поръсено обилно с любов,ще си оближе пръстите
cvetqn.jpg
И нашия ремонт върви към приключване.От начало всички се дърпаха уж щеше да е козметичен а стана основен.Сега им харесва и дават предложения и средства за него.Така че важен е крайния резултат.Аз се съгласявам с всичко,понеже виждам как особено Ели се радва и се интересува.Нека го направят по техен вкус та да им е приятно.


Заключена