Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от lady_LANA » ср авг 26, 2015 10:38 pm

lady_LANA написа:Здравейте, момичета!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на сладурите на Нинка! Да са здрави и късметлии за радост на семейството, и най- вече на мама, която е страхотна! Нинка , и аз пак съм тук. Много целувки ти изпращам!
Натали, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! Всичко най- хубаво и от мен! Здраве и веселие на цялото ти семейство за да се радвате един на друг!
И аз имам проблем -писах в друга тема, но все още нищо...Даже и тук- уж съм вътре, а в един момент ми показва "вход"- при опит да пусна отговор и след няколко опита се отказвам...Помагайте, който знае:)
Дидка, чувала съм, че алергиите при децата често отшумяват след 7год. Дано скоро се почувства по- добре за да се успокоиш малко. Знам от мои познати, че детето им се чувства по- добре на юг и често ходят в южна България.
Верче, бързо оздравяване на всички!
Нели, много е хубав котарака;) Имам една млада госпожица за него:D
Кате (мами), много целувки и още внучета около теб- ти си чудесна баба!
Дианка, от страх си беше изключила телефона, нали? И на домашния не отговаряш... Ще ти се карам...хахаха
На всички хубав и безпроблемен ден желая, а при трите дами от USA май още не е съмнало, но и за тях е пожеланието:)
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » ср авг 26, 2015 11:12 pm

Писах, писах, исках да поправя една грешка, а като поглеждам копирал се е предния ми пост...!!!
Ужас! Постоянно ми иска регистрация, отново и отново...
Отказвам се за днес.
Лека нощ нс всички!
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет авг 27, 2015 12:15 am

Добър вечер ,девойки !!! :) :) :)
Не съм писала ,че два дни не ми бе никак добре ..... замислих се ,ако трябваше да пътувам как ли щеше да е ?! Лошо нео да си неразположен ...... ДИДКА дано се поуспокои малкият юнак и се намери някакво решение на това неприятно състояние ,имам близка и зная за какво става въпрос ..... колкото до планинският въздух няма и съмнение ,но засега е важно да се поуспокои и да не се плаши милото ,за да си почива !!!
НЕЛИ ,голям сладур е Бъгата ..... Виви обича куче
та повечко ,но като го видя онемя ,не само за балетните му постижения ,а и за позирането ..... страхотен !!!
Виждам ,че е имало ипразнуващи , а има и в момента .....
НИНКА ,на чудесните ти момчета желая здраве ,късмет ,безгрижно и щастливо детство !!!
Здрава да си и да се гордееш с тях !!!

Изображение
НАТАЛКА ,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН !!!
ЗДРАВЕ ,МНОГО ЛЮБОВ И ДНИ ,ПЪЛНИ С ХАРМОНИЯ ,РАЗБИРАТЕЛСТВО И ВНИМАНИЕ !!!БЪДИ ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА ЖЕНА !!!

Изображение
МАМИ , Тони наистина е голям бонбон ,толкова мило и сладко разсъждава ,да ви е здрав и да ви радва !!! КОЛКОТО ДО ТОРТАТА ЕДИНПЪТ ЗА ТЕБ Е !!! :love:
Да споделя ,че вече зная паролата си :yee: ....... у нас имаме хакер ,а аз искам от вас съвети ?! За две минути ми я откри и чак ме уплаши ,защото може с лекота да върши подобни щуротии ..... веднъж бяхме заедно в полицията ,погледна компютъра на офицера и нещо го попита бе преди 4-5 години ,човека се хвана за главата и ме посъветва да не го изпускаме от око .....
опитваме се доколкото е по възможностите ни ,ако бе и в училище толкова старателен ...... :yee:
Един ден, животът Ви ще мине като лента за кратко пред очите! Направете така, че гледането да си струва !!!
Спокойна и красива нощ !!! :love:
Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет авг 27, 2015 6:33 am

Добро утро , момичета.:)
Дианка, съжалявам, че не ти е било добре, надявам сега да се чувстваш добре и да е отминало.
Ани/ГЪрция/, кастриран е:) Погрижихме се преди няколко месеца, че му се отразяваше зле:)


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет авг 27, 2015 6:35 am

Честит имен ден, Наталка! Здрава, много обичана и много щастлива да си ти пожелавам!
На Бъгси освен комнания да му пожелая, всичко друго си има, а позите са един път, много точно описани от Нелка. Завидях му благородно.
Дидка, от сърце желая да се оправи Зарко по-бързо и да се успокоите.
Кате, представям си как си застанала пред тортата заедно с Тони и духате свещички, браво за избора!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет авг 27, 2015 7:59 am

НАТАЛКА ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Прикачени файлове
karti4ka-za-imen-den-bogorodica.png
karti4ka-za-imen-den-bogorodica.png (198.04 KиБ) Видяна 1433 пъти

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет авг 27, 2015 8:02 am

Добро утро,мили момичета!
Благодаря ви!
Боли ли ,тежи ли главата ми,или просто не мога да се разсъня...
Прекрасен ден!
Прикачени файлове
g_1315839596_DSC_2509.jpg
2325473.jpg
2325473.jpg (46.86 KиБ) Видяна 1431 пъти
mhvkog.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет авг 27, 2015 8:10 am

:giflo2: :heart: :giflo2: Добро утро, мили момичета! Да пийнем по :coffee: ! Ани,вчера изпитахме това неудобство и ние,но се надявам всичко да се оправи. :thumup: Дианка, дръж се,че малко остава и тръгвате! :thumbsup: Нели, Бъгси успя да ни спечели,ето,че се превърна в любимец на всички,Макси на Илинка също е много сладко животинче! :love: Момичета, благодаря ви,че одобрявате избора на моето юначе за тортата, не спирам да се забавлявам с него! :clap: Нели, снощи беше прекрасно, почувствах се много добре във вашата компания, радвам се,че Ники вече ми е приятелка във Фейса,дано все така да сме,прекрасно е! :clap: :love: Прекрасен и лек ден на всички! :love:
Прикачени файлове
img_137979_1907661_l.jpg
img_137979_1907661_l.jpg (35.06 KиБ) Видяна 1427 пъти
images.jpg
images.jpg (15.2 KиБ) Видяна 1427 пъти
7d72610970c08a2200c85c902ea0b3fed4325b178735494.gif
7d72610970c08a2200c85c902ea0b3fed4325b178735494.gif (36.1 KиБ) Видяна 1427 пъти

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет авг 27, 2015 8:14 am

Кате и на мен ми беше приятно снощи да си говорим всички:)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет авг 27, 2015 8:28 am

Добро утро :D
Благодаря ви за пожеланията, момичета!!!! Здрави и щастливи да сте вие и близките ви :)
Сега бързичко ще пия кафеИзображение
Днес по план ще ходим при свекъра да му поизчистим и освежим. В торбата са препарати, четки и всякакви нужни джунджуря :) А ако се справя със задачата :wink: мъжа щял да ме води довечера на разходка :)
Влади, лека бременност на приятелката ти :)
Ани, намерили се кученцето :)
Нели, преди години имахме котарак сиамец, обичаше да се качва върху антената на терасата, заради котка скочи от 5 етаж, след него някак не обикнах друго животинче....
Хубав ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена