Предложение за среща

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб фев 07, 2009 10:52 am

И аз съм ЗА :D но освен съгласието си да пишем и кой от къде е, че по-лесна става организацията на пътуване. То в представянето си всеки е писал, ама се забравя..
Аз съм от Варна, има ли някой, който е близо :eek:
И как ще се познаем :?


Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » съб фев 07, 2009 11:29 am

Нати,аз по принцип съм от Варна :D ти ще си най-лесна.теб ако трябва лично ще те взема.За познаването има снимки по принцип,дефакто ще се срещнем на място,на което да се разпознаем :wink:

Потребителски аватар
iliana0940
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 85
Регистриран на: вт ное 11, 2008 12:45 pm
:: 27 рецепти от iliana0940
:: 39 снимки от iliana0940

Мнение от iliana0940 » съб фев 07, 2009 1:05 pm

Много бих искала да присъстван и аз ,но разтоянието Видин-Слънчев Бряг ме притеснява.Но ако срещата съвпадне (а дано) с лятната ни почивка на морето ще е добре,ще измислим нещо.Ние ходим на една вила на обзор(на зълва ми е). :)
Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб фев 07, 2009 1:27 pm

Хей, милички, здравейте!

Ние имахме съвсем други планове за лятото. Снощи и днес говорихме с мъжа ми. Той не е възхитен от идеята, но не е и отчаян. Има надежда. Синът ми е по-големият проблем. На него винаги му е скучно в България. Понеже не ходим на хотел, а в къщи, няма с кого да се занимава, винаги аз съм му аниматора.
Има ли някоя от вас деца на тази възраст (14), които смята/ би могла да вземе със себе си?

Пети, ако успея да дойда, ти ще си втората, на която ще се обадя, след майка ми :D Знам колко е уютно пиенето на кафе в магазинчета, особено, като не трябва да се работи! :D :D

Ах, исках да кажа още, че най-добрата ми приятелка кара такси през лятото. ако трябва да се вземе някой от някъде, тя ще го направи, аз ще се оправя с нея с подробностите. Ако вземе голямата кола, пасват поне 6 човека в нея.


Чао засега!

Поздрави!
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб фев 07, 2009 1:46 pm

Лелееееееееееееееееееееееееееееееее!



Аustrian airlines лети Кьолн-Бургас за 2 339,08 Евро!!!!! На човек!

Чартърни полети от 359 Евро нагоре. на човек.


http://travelchannel-11.direct-res.de/e ... Flights.do


Петинка, Бургаското летище работи ли сега? Имаше зими, в които не работеше. Не мога да им открия номера, искам да питам там. Пусни ми техен линк, ако откриеш.
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
desislava76
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 420
Регистриран на: ср яну 07, 2009 10:55 am
:: 92 рецепти от desislava76
:: 29 снимки от desislava76
Местоположение: Географски център на България

Мнение от desislava76 » съб фев 07, 2009 1:53 pm

Момичета,аз съм от Габрово.Големия ми син е на 12 години а малкия е на 10 месеца.Само незнам как ще се оправя е двамата. Но ще се оправим някак.Дано да е в по топлите месеци.
Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб фев 07, 2009 2:16 pm

Деси, както се оформя, ще е лятото. Моят племенник е също на 8 месеца, снаха ми ще я взема с мен, така че вече са двама едногодишници.

Те малките са по-лесни, не могат да протестират. Големите са по-взискателни. За тях ще е нужна програма.
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » съб фев 07, 2009 3:15 pm

ЕЕЕЕЕЕЕ....БРАВО НА ВАС МОМИЧЕТА :clap: :clap: :clap: :clap: .
РАЛИ,АЗ ДОКОЛКОТО ЗНАМ,ЧАРТЪРНИТЕ ПОЛЕТИ ОТ И ЗА ГЕРМАНИЯ НЕ СА СКЪПИ.ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НА МОЯТА ПРИЯТЕЛКА МЪЦА ПЪТУВА ДО ТАМ ЗА ОКОЛО 50-100 ЕВРО.НЕЗНАМ ТОЧНАТА ЦЕНА,НО НЕ БЕШЕ ПОВЕЧЕ ОТ 100 ЕВРО.
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб фев 07, 2009 3:39 pm

Да бе Веси, и аз така знам, затова ме шашнаха резултатите от търсенето!

Брат ми летя за 19 Евро, тези ми показват хилядарки! Че то навремето с Луфтханза сруваше 1000 марки, преди 12 години летях един път на такава ужасна цена!!! Но сега не бих платила такова безбожие!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
milniq
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 125
Регистриран на: ср дек 03, 2008 11:29 am
:: 232 рецепти от milniq
:: 215 снимки от milniq

Мнение от milniq » съб фев 07, 2009 5:08 pm

По принцип и аз съм ЗА, но..... има още много време. Второ тази среща семейна ли ще бъде или само с участниците в сайта. Споменавате нещо за дечица, гледачки и колко дни смятате да е. Ако е само за една вечер, за мен е малко налудничаво. Аз лично бих дошла, ако........ има кой да гледа децата, достатъчно финанси и не ми пречат тези на които ще оставя децата. От друга страна ако срещата е за няколко дни т.е. малка лятна отпуска /почивчица на море 4-5 дни/, която би могла да се съчетае със срещата на форума тук със м с двете ръце ЗА, защото така няма да има ощетени от семейството ми. А все пак аз живея с тези хора и бих желала да се съобразя с тяхното мнение. Не ме разбирайте погршно. Тук нещата не се свеждат само до едното желание, а има и финансова страна на въпроса. Това са път, спане, храна и джобни!?! На кратко казано, ако когато е срещата се случи аз да почивам по черноморието с удоволстиве ще присъствам. Това е моето мнение по темата.
Успех на организаторите и браво за инициативата! :clap: :thumup:
Изображение


Отговори