Хоби

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nana99
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 8
Регистриран на: нед авг 31, 2008 11:56 am
:: 17 рецепти от nana99
:: 11 снимки от nana99

Мнение от nana99 » нед май 17, 2009 10:56 am

Моети хоби също е малката ми дъщеричка,която е на годинка имам си и 2 котарака единият е още малък обичам разходките край морето и да гледам филми също. Обожавам котките ,но на дъщеря ми май и харесват повече кучета та нищо чудно в скоро време да имаме нова придобивка.[/img]


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон май 18, 2009 5:08 pm

Веси, знам защо така конкретно си задала въпроса за снимките, но в момента съм само с камерата на телефона.... не мога да кача снимки веднага.


Ани, това картини ли? :shock: Много интересни, особено третата много ми хареса!!!

Рени, голямо браво и от мен, за умението и търпението...!


Аз имам много хобита...рисувам, правя скулптури, правя си сама парфюми (от скоро), реставрирам малки стари мебели... Ако имах финансова въжможност, щях да си направя ателие за реставрацията, като видя стари гардероби или бюфети ми се плаче, че и да ги взема, няма къде да ги реставрирам. И правя всичката мъжка работа в къщи - боядисвам, кова, сглобявам, шлайфам - мнооооого ми е хубаво!!! И пиша една книга, от една година вече :oops: , ама нещо ме напусна желанието и музата ...

Мразя да гладя и да бърша прах. :cry:

Обичам и да готвя, като обаче най-ми е хубаво да пробвам нови неща или да правя трудни работи. Ежедневното готвене ми е по-скоро задължение, отколкото хоби. Ама да се зададе празник, сватба, събиране - и айййдееее, голяма радост!




:D :D :D
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » вт май 19, 2009 12:45 am

Рали, благодаря за комплиментите!
Всеки може да се научи да шие - това е лесо, но твоите умения са природна дарба.....Нали видях кухненският ти шкаф - супер е!Предполагам и всичко друго е фантастично!
Моят син рисува добре,но когато не го приеха в художествената гимназия загуби желание и спря да рисува....

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » вт май 19, 2009 11:45 pm

Рали,картините ти са страхотни!!Наистина са много красиви!Вземи да ги покажеш във форума тука,моля те!
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср май 20, 2009 2:54 pm

Веси, само малко да намалее стресът, ще ги снимам и ще ги сложа тук. ОК? :wink:

А на Ани искам да кажа: втората картина имах пред вид. Ани, кажи, твои ли са? Акварел ли е това? Не мога да разбера от снимката. Много ми харесва!

Поздрави!

:) :) :)
www.facebook.com/artandhobby


Отговори