Хоби

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
desislava76
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 420
Регистриран на: ср яну 07, 2009 10:55 am
:: 92 рецепти от desislava76
:: 29 снимки от desislava76
Местоположение: Географски център на България

Мнение от desislava76 » пон май 11, 2009 1:56 pm

Рени, браво.Това от твоята ръка ли е излязло?Какви красоти само.Човек може само да ти завиди за умението.Браво,браво.
Изображение


Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » пон май 11, 2009 2:44 pm

Деси, благодаря ти за топлите думи!!!
Всичко това съм шила когато бях млада.....
Гобленът Момичето с кучето съм шила по време на втората бременност с надеждата да се роди момиче......
Все ми се струва,че за самите деца е по-добре да са еднополови.
Аз имам сестра и съм мнооооого щастлива, че я имам и всичко мога да си споделя с нея,и съвет мога да поискам.....
та затова исках и второто ми дете да е пак момиче!

Потребителски аватар
ani_perla
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 146
Регистриран на: пет фев 06, 2009 1:21 pm
:: 67 рецепти от ani_perla
:: 114 снимки от ani_perla

Мнение от ani_perla » пон май 11, 2009 7:49 pm

Рени,БРАВО!!!! :clap: .Много са красиви :thumup: .Иска се голямо търпение ,за да направиш нещо подобно.
Изображение

Потребителски аватар
vile11
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 75
Регистриран на: нед мар 08, 2009 9:41 pm
:: 7 рецепти от vile11
:: 16 снимки от vile11

Мнение от vile11 » пон май 11, 2009 9:04 pm

Рени страхотни са! Аз също много обичам да шия, но нямам време. Твоите гоблени са и големи, търпение и голямо желание си имала! Браво!


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » пон май 11, 2009 9:05 pm

Рени, страхотни са! :thumup: :thumup: :thumup:

Потребителски аватар
Galya68
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 132
Регистриран на: вт май 05, 2009 8:05 pm
:: 30 рецепти от Galya68
:: 45 снимки от Galya68

Мнение от Galya68 » пон май 11, 2009 10:00 pm

Браво,момиЧета! :thumup: Какви ръце имате!И търпение,естествено...Винаги са ми харесвали ръкоделията,но никога не съм имала желание.Някога,когато уЧех за даскалица,искаха да можем да плетем и шием поне елементарни неща,защото се уЧеше в наЧалното уЧилище.Моите умения и до днес са на ниво 1-ви клас. :D Единствената "женска" работа,която ми харесва, е готвенето.Мога да изкарам цял ден в кухнята,но не ми давай прозорци да мия...Добре,Че на съпругът ми му харесва да Чисти вкъщи,защото не знам как щяхме да я караме инаЧе.Та това са ми хобитата:кухнята,книгите,музиката,филмите.Само от едно от тях имам снимки и сте ги видяли с рецептите.Надявам се да са ви харесали. :P :D :chef:
Радвай се на живота.По-късно е,отколкото си мислиш!

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » вт май 12, 2009 12:33 am

Ауууу,Рени,браво на тебе!!Много хубави гоблени!!!Сега имам мерак за един гоблен- едни бели страшно красиви тигри.Ама.....да дойде лятото ,че тогава ще видим :P .А пък преди около 15 години много исках аквариум с рибки.Много ми харесваха.И купихме естествено.Събрах някъде около 20 вида рибки.Абе,един ден гледам плуват само тела на рибки-главите ги няма :( ,бяха неони,едни малки рибки.На другия ден пак купувам,след 2 дена същата работа се повтаря.А те едни от другите риби,били хищни,правели тази работа.Към 1-2 години гледахме и после се отказах.И хамстери имах :P .Ама за тях утре че ми се спи сега,а е и късно вече :D
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » вт май 12, 2009 10:59 am

:clap: Това което ръката на жената може да сътвори,никъде го няма в природата.Браво,Рени.Голяма майсторка си. :clap: И аз бях почнала един гоблен,но така си остана и недовършен.Какво търпение си имала само!Браво! :clap:

na_tali
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 128
Регистриран на: вт ное 27, 2007 2:50 pm
:: 3 рецепти от na_tali
:: 6 снимки от na_tali

Мнение от na_tali » вт май 12, 2009 12:15 pm

Браво на вас! :clap: страхотни гоблени! :thumup:
Бих казала че в момента моето хоби е дъщеря ми (на 7 месеца) защото с нея прекарвам всяка една минутка. :D Нямам почти никакво време за каквото и да е друго хоби. По принцип обичам да чета, имаме си рибки. Особено сега като е се стопли вече времето сме много често на разходка.

Потребителски аватар
mimsi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 427
Регистриран на: пет дек 05, 2008 9:55 am
:: 26 рецепти от mimsi
:: 164 снимки от mimsi

Мнение от mimsi » ср май 13, 2009 8:29 am

Моето хоби е неприсъщо за жена на моята възраст,но...всеки със странностите си!:)Колекционирам си календарчета.С часове си ги разглеждам,подреждам,пререждам.
Колекционирах ги като малка,след като се омъжих и родих съвсем нямах време за това :( Децата ми обаче вече са достатъчно големи и макар че грижите за тях не намаляват вече намирам време да подновя с пълна сила хобито си.Имам си и една красива писана-ангорка,която обича да ми пръска подредените на купчинки календарчета!:)Хехе,но за нея в другата тема!


Отговори