Как тече денят на Веселите готвачи? [Архив 1]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Nelka
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 130
Регистриран на: вт ное 11, 2008 7:24 am
:: 4 рецепти от Nelka

Мнение от Nelka » пет юни 19, 2009 12:54 pm

Здравейте!Аз живея в кьща и си имам малко ранчо.Гледам го сама защото сьпруга ми пьтува и го няма.Гордея се че вече бера мои краставички и тиквички а скоро и домати денят ми до обяд минава там посли готвене и гледам турските сериали общо взето така минава един ден.Много е разтоварващо в ранчото.Желая весел ден на всички


Потребителски аватар
desislava76
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 420
Регистриран на: ср яну 07, 2009 10:55 am
:: 92 рецепти от desislava76
:: 29 снимки от desislava76
Местоположение: Географски център на България

Мнение от desislava76 » пет юни 19, 2009 1:05 pm

Здравейте!
Днес преди обеда мина в разходки и игри с бебо.
Следобед ще ходим да пазаруваме всичко необходимо за кръщенето на Дени утре.Вечерта ще ходим на гости на свекъра и свекървата.
Общо взето е това.
Лек следобед!
Изображение

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » пет юни 19, 2009 1:10 pm

Аз сготвих,опрах,сега ще събера в нас,къпя се и отивам на работа.Днес съм от 14.30 до 23 часа,но ще отида малко по рано защото трябва да сменя едно долно белйо на малкия че се оказа друг номер..Днес нищо интересно... :)
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » пет юни 19, 2009 4:36 pm

Здравейте!Днес ходихме с децата да им вадим,международни паспорти,защото ще ходим в Гърция юли месец на гости на едни приятели!Прибрахме се и сега почиваме,че при нас е мнго горещо,пак!После ще излизаме пак на разходка,ако се разхлади!Хубав ден ви желая. :thumup: :)


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » пет юни 19, 2009 4:55 pm

След малко си тръгвам от работа, ще се глася за вилата защото довечера ще ходим там да си печем на барбекюто кюфтета и кебапчета :hungry:

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » пет юни 19, 2009 5:03 pm

Браво,Маги,да изкарате приятно! :clap:

Потребителски аватар
vile11
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 75
Регистриран на: нед мар 08, 2009 9:41 pm
:: 7 рецепти от vile11
:: 16 снимки от vile11

Мнение от vile11 » пет юни 19, 2009 6:17 pm

Здравейте и от мен! Много ми хареса идеята. :thumup: Аз всеки ден влизам и преглеждам новите рецепти, мненията за рецептите и форума. Тъй като почти не готвя и няма какво да споделям. Но тази тема много ми хареса и разбира се има какво да се пише. Моя син го премествам в спортно училище и дори малко съм изненадана, че трябват различни документи. С тях се разправях 2 дена. Сутринта чаках пред кабинета 1 час за един печат. Дойде ми гостенка от Варна, с нея прекарах много приятно. Довечера искам да излезем с моя мъж извън града, има един ресторант, който бе затворен, но сега са го отворили и много ми се ходи там да се махна малко от горещината и шума на града. Пожелавам Ви приятна вечер! :beer:

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » съб юни 20, 2009 9:02 am

Хайде и аз да се запиша тук :roll: С тези които се познаваме мн. ми домъчня за вас,а с другите ми е приятно да се запознаем!Моят ден минава цял ден в магазина :( не мога да си намеря добър персонал и работя сама, не съм ходила даже и на плаж.Вечер преглеждам на бързо рецептите и в кревата :shock: .Веси прати си скайпа на ЛС и на Рали също,че си изтрих моя и съм с нов.Много положителни емоции на всички през този хубав ден :love:
http://www.radikal.ru]Изображение

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » съб юни 20, 2009 4:52 pm

Привет!Днес излизахме сутринта на разходка,за обяд,неучаквани гости имах и мих доста чинии след това! :D и сега релаксирам пред компа!Децата спят!После май ще излизаме на заведение!
Привет на Мани!
Днес наистина е доста пусто рук! :roll:

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » нед юни 21, 2009 12:07 pm

Здравейте!Деси честито ти Християнче!Да ти е живо и здраво и Бог да му помага да порасне добър човек!Днес ми е нещо криво,боли ме глава и цяла сутрин си почивам,но сега ще мисля какво да готвя!Тук е много горещо и май ще вали....та няма да излзаме..а мислех да се разходим довечера!Дано не завали!Хубав ден ви желая!


Заключена