Как тече денят на Веселите готвачи? [Архив 1]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » пет юли 24, 2009 2:21 pm

Здравейте!
Аз от вчера се стягам за почивката.Ще пътуваме в неделя към 5ч.
по хладинка.Отиваме си на селската къща.Наблизо е р.Огоста и язовира, така че ще ходиме за риба.Днес мъжът ми купи нови въдици и принадлежности, че нали ни ги откраднаха преди 2м.
Днес понапазарувахме продукти за там и сега си отмарям....


Потребителски аватар
aniyon
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 109
Регистриран на: вт юли 07, 2009 10:51 pm
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Мнение от aniyon » пет юли 24, 2009 3:23 pm

Рени, така ти завиждам, че имате място, тихо и спокойно, където да отдъхнете. Никога не съм имала "на село" и като дете много ми тежеше, че няма къде да отида, баба си беше при нас.
Пожелавам ти да си починеш истински, да наловиш много риба (и да консервираш даже ).
И на мен ми предстои почивка, но къде и как още не можем да вземем решение с моя мъж.

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » пет юли 24, 2009 5:41 pm

Йони, и аз бях така като теб - нямахме си нищо и лятно време тайничко завиждах на всички които имаха къде да си починат, а ние гинехме тук в прашната и смрадлива София.Преди 3г си купихме тази селска къща и сега има къде да се разнообразим.Единственото,което не ми се нрави много е, че е на 120 км от нас.Най-учудващото за мен в началото бе, че не ме будеха кучета, а тук в квартала е пълно с домашни и бездомни кучета.Всяка сутрин домашните ги разхождат и непрекъснато им се подвиква и подсвирва.Това естествено ме буди и много им се ядосвам.Там на село си спя чак до 8ч.Тишина и спокойствие на 100%.

Потребителски аватар
vile11
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 75
Регистриран на: нед мар 08, 2009 9:41 pm
:: 7 рецепти от vile11
:: 16 снимки от vile11

Мнение от vile11 » съб юли 25, 2009 7:56 am

Момичета Добро утро! Нощес почти не съм спала. Днес как ще изкараме незнам, очаква се да е много топло затова се пазете! Желая Ви спокоен и прохладен ден. Изображение


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » съб юли 25, 2009 9:43 am

Здравейте!
У нас не стават големи жеги, защото сме на 1 етаж /но като се налага пускаме за малко климатика/. Това е добре за лятото, но лошото е че и зимата е студено :x
Днес у дома - никакво мърдане навън. Довечера ще се ъбираме с комшии :clap:

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » съб юли 25, 2009 11:21 am

Тука в Хасково още от сутринта е жега.Не ми се мисли как ще се изкара днес :( ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение Малко да се разхладим в жегата. :D :D
А вижте тука какво става!!Голяма красота.Ако мога да съм под водата... :P
http://www.youtube.com/watch?v=0HeUixe_Lpg
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » съб юли 25, 2009 9:06 pm

Здравейте момичета!При мен нищо ново!Итук е голям топлик,направо не се диша,и като гледам туристите как са се накиснали в басейна-ми идва да хвърля престилката и да се шльопна и аз :P Сега се прибрах и направо не ми се влизаше в къщи,само отворих вратата и я затворих!Дълго мислих дали да вляза,ама няма накъде-влязох!Хазаите викали майстори(без да ни предопредят)и цялата кухня и хола са в цимент :x в камъни,в мазилка и най голямата наглост е ,че майсторите си бъркали цимента в кофата на мопа :x пощурях,но реших първо да ви видя и да ви поздравя за да се успокоя малко :( И сега кво,като някоя луда ще пускам прахосмукачка и ще чистя в 100 часа :x Да му се невиди :( Хайде лека вечер на всички и много целувки! :)

Потребителски аватар
desislava76
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 420
Регистриран на: ср яну 07, 2009 10:55 am
:: 92 рецепти от desislava76
:: 29 снимки от desislava76
Местоположение: Географски център на България

Мнение от desislava76 » нед юли 26, 2009 1:22 pm

Здравейте на всички. :D
Днес както обикновенно разходки,кафета и почивкааа.Моят мъж днес не е на работа и гледа малкия а аз си почивам.Ходихме до центъра да понапазаруваме някой неща за морето.Общо взето е това.
РАЛИ,добре дошла отново .Много се радвам,че вече си тук. :clap:
Приятен ден. :thumup:
Изображение

Потребителски аватар
daksi
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 37
Регистриран на: пон яну 28, 2008 12:26 pm
:: 17 рецепти от daksi
:: 13 снимки от daksi

Мнение от daksi » нед юли 26, 2009 3:14 pm

Хмм как тече моят ден...? Ами ..... хаотично.Събирам багаж и само премятам вещи насам натам.Мъжо ми е по суетен от мен -има повече дрехи хахахах.На всичкото отгоре трябва и да сготвя за довечера,да измисля какви сандвичи ще правя за из път утре и така.Весело е наоколо.Мъж ми се запознава с българската култура ....слушайки Азис/не е моя вината намерил си го е сам в utube/.Утре на самолета и БАМ в България за 3 седмици

Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » пон юли 27, 2009 12:55 pm

Момичета,нямате си на представа как ни разлюля :o днес в Пловдив.Земетресението беше вертикално и доста силно :shock:.От входа доста хора излезнаха на вън.Ние също излизаме навън на разходка,та дори да има друг трус да сме навън.Дано при вас всичко е спокойно :flow1:


Заключена