Как тече денят на Веселите готвачи? [Архив 1]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » вт авг 18, 2009 7:32 pm

Здравейте,mimsi,не си пропуснала ти скъпа,аз нямам време да разкажа как си прекарах.След като си дойдох от БГ имах няколко дена да пооправя тук.От работа ми казаха че мога да си увелича часовете/т.е.да работя повече и през седмицата/и както ме разбираш се възползвах защото е само за 2 месеца докато си дойде малкия.Та затова нямам време,да седна и да пиша по подробно,не е защото неискам.....Но общо взето мога да кажа че си изкарах добре и че още ме държи носталгията и в главата ми се въртят разни странни мисли да се прибирам натам/само където не са споделени с половинката ми :x .
Днес съм почивка,и ходих да си взема изследванията от лекаря но не са готови.Може ли да си представите да чакам 10 ден и нио.Направо полудях.А и този лекар като ми вика да съм чакал още 10 дена.... :x :x :x ,тая няма да я бъде.Слязох на регистратурата и им казах че няма да чакам още толкова.Казаха че ще пратят рекламация за да ми пратят изследванията и да ида утре да видя дали са дошли..Та да видим утре.Иначе тук е много топло и като няма какво да се прави скучно,почивам общо взето днес/е изчистих и къщата,защото ми е само този ден свободен за седмицата/Друго няма,лека вечер от мен.. :thumup:
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » вт авг 18, 2009 10:33 pm

Добър вечер веселушки!
Ние с моето малко ангелче приключихме с зимнината,освен компоти правихме и доматен сок,пукахме пипер и люти чушлета.Сега вече си лягаме че малкия се умори много.
Лека вечер на всички! :winkiss: :hug:

Потребителски аватар
desislava76
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 420
Регистриран на: ср яну 07, 2009 10:55 am
:: 92 рецепти от desislava76
:: 29 снимки от desislava76
Местоположение: Географски център на България

Мнение от desislava76 » вт авг 18, 2009 10:43 pm

Добър вечер и от мен.
Днес до обед чистих,прах пердета,мих прозорци и тем подобни.След обед съм правила зимнина-40 бурката краставички и 40 буркана компот от праскови.Добре,че имах бобец от вчера та да хапнем.
Моят мъж е отпуска та гледа бебе Дени.
Момичетаааа,днес от много места чух,че май ще спират детските надбавки защото нямало пари/35 лв./.Даже се обаждат в НТС и те ми казаха,че незнаят кога ще ги изплатят защото имало финансови проблеми.
Хайде това е засега.Лека нощ и сладки сънища. :thumup:
Изображение

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » вт авг 18, 2009 10:49 pm

Цуре,а снимки няма ли? :roll:
Daksi чакам с нетърпение да разкажеш и ти как беше в БГ,къде ходихте и естественно ако има снимки :)
Маги Мани е права че ти втръсва морето,аз това лято дори до плажа не съм се добирала още,а и предполагам няма и да отида,не че ни ми се иска,но нямам време сутрин излизам в 6.50 и вечер се прибирам към 9 просто нямам време не за плаж ами за нищо,даже на пазар нямам време да отида,3 седмици не бях пазарувала :shock: свърших всички продукти,та вчера успях да се добера в последния момент до магазина.....то беше един пазар...хвърчах с количката на рали в магазина защото знам какво е гадно да ти влезе в последния момент клиент,че пък и да вземе да избира.......... :x Затова аз начатках набързо каквото хванах :wink:
Един път да доиде октомври,че да си дойда в БГ и да си почина(надявам се,ако ни дадат отпуските едновременно с мъжа ми)То и там кой знае каква почивка ще е Там да отидеш,тоз да видиш оня да не пропуснеш.......абе поне няма да съм на работа :wink: (дано да стане :roll: )
Е хайде да ви оставям да спите щото аз така мога да ви дисаждам и да пиша неща които не ви интересуват до утре :D
Лека нощ и сладки сънища!


Потребителски аватар
eni33
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 130
Регистриран на: вт мар 24, 2009 11:07 am
:: 9 рецепти от eni33
:: 2 снимки от eni33

Мнение от eni33 » ср авг 19, 2009 12:21 pm

Здравейте и от мен.Аз в момента чакам техник за едното колело на готварския ми плот.Нещо в неделя се развали.А иначе от една седмица бяхме в ремонт в къщи и два дена чистих.Лошото е,че цапаницата не е свършила,защото другата седмица ще ни сменят всичките врати.Вчера и днес си почивам-гледам филми и ви чета.А и да ви се полача в момента няма вода,а аз мислех да пера.

Потребителски аватар
mimsi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 427
Регистриран на: пет дек 05, 2008 9:55 am
:: 26 рецепти от mimsi
:: 164 снимки от mimsi

Мнение от mimsi » ср авг 19, 2009 3:38 pm

Добър ден!Днес ходих на кафе с приятелка,а сега вече съм на работа.В момента е мъртав период при нас и ми е едно такова отпуснато!Днес и тук във форума е нещо пусто!Къде са всички?

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср авг 19, 2009 4:30 pm

Хей, здравейте и от мен! :D

Аз цял ден се занимавам само с дреболии, уж дреболии, а пък толкова работа по тях :? Децата днес ги върнаха от училище, заради жегата днес и утре няма да учат. Сина ми веднага отиде на басейн, грабна само резен диня и това беше! Щял да яде навън, да не съм правела вечеря. И мъжа ми го няма, така че днес котлоните остават студени!

Смятам да си изкарам стативите и да си порисувам, или пък да гледам да преведа рецепти... :?

Купила съм и едни тикви - може пък тях да направя, за утре да са готови.

Е, ще видим :roll:


Хайде, приятен ден на всички!

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » ср авг 19, 2009 8:16 pm

Здравейте весели готвачи.Как сте?Радвам се че пак съм сред вас,след малко отсъствие. :thumup:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср авг 19, 2009 8:37 pm

Здравче, последното, което четох от теб е, че тръгна на сватба! Да не беше после на меден месец?? :?

:D :D :D :D :D

Радвам се , че си отново тук!

Как си със здравето???


Поздрави!

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » ср авг 19, 2009 8:56 pm

На кръщенка Рали бях,на сватба сега в неделя сме канени.Хи хи
А иначе положението ми е същото,стелките ми пристигнаха,но с тях по зле сега докато свикна,много болят краката а захарта падна малко но не е в нормата още.Нямах нет,за това ме нямаше.


Заключена