Какво да купя?

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » вт сеп 01, 2009 9:24 pm

Аз искам само да ти кажа Ели че моята баба ми е подарила една икона и тази икона е навсякаде с мен,дори сега е тук до мен и много си я пазя,може би и защото съм много вярваща :?
Знам че като баба искаш подаръкът ти да е по значим от всички останали затова трябва добре да помислиш,а и момичетата са ти дали много хубави и интересни предложения.А ти недей забравя че най хубавия подарък за внучето ти ще е ,че ще има именно теб за баба,а ти ще си несъмнено най добрата баба на света :)
А може и да е отшумяло,но я отвори не бебо една банкова сметка и когато имаш вазможност му внасяй парички,пък знаеш ли до тогава докато порасне тези пари може да са ПАРИ :thumup: :D
Това е от мен и стискам палци всичко да мине наред с бебока и с неговата майка при предстоящото раждане! :thumup: :thumup: :thumup: :thumup:


Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » вт сеп 01, 2009 11:32 pm

Веси,благодаря ти за милите думи! :hug: :love: Даже като четох твоите думи толкоз мното се развълнувах,че направи впечатление на дъщеря ми,която беше около мен.Идея ти за иконата страшно много ми хареса.Може би един от подаръците,ще е това.Благодаря ви и лека вечер. :flow2:

Отговори