Детски бисери

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
lubopitka
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 175
Регистриран на: пон дек 29, 2008 3:26 pm
:: 5 рецепти от lubopitka
:: 61 снимки от lubopitka

Мнение от lubopitka » пет сеп 18, 2009 9:26 am

Здравейте и от мен. Децата са толкова непринудени между 2 и 6 годинки, че казват всичко което мислят. Четейки бисерите се сетих за една случка с дъщеря ми:
Една сутрин , когато отивахме на детска градина имаше много гъста мъгла и тя ме попита "Мамо, кой пуши толкова много?".
:rotlf: Аааа..... сетих се и още една. Тя е свързана с племеничката ми, когато беше на 4 годинки: Сестра ми беше бременна с второ и на нея й беше много интересно как се правят бебетата. Сестра ми й обяснила (дотолкова колкото може да се обясни на едно малко дете, разбира се с общи думи), ала на племеничката ми не й станало ясно и казала "Следващия път да ме викнете да гледам." :yee: :yee: :yee:


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет сеп 18, 2009 10:59 am

Рени, Фани :thumup:


Рени, чудно какъв модел престилка носиш, да объкаш така близнаците!!! :P

Фани, племенницата ти определено ми допада! Още ли е провокатор??? :wink: :P
www.facebook.com/artandhobby

lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » чет яну 21, 2010 1:38 pm

За това от къде идват бебетата и моят син ме питаше често, когато бях бременна за втори път и накрая му казван: Тати ме целуна и бебето влезе в корема, а той: Да не ми влезе и на мен като ме целуне тати?

Когато бяхме на море и имаше много медузи, а той ги виждаше за първи път, и се развика : Мамо, егати сопола!
Хем се засрамих, хем всички около нас се разсмяха.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
maggie07
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 157
Регистриран на: съб авг 23, 2008 8:41 am
:: 13 рецепти от maggie07
:: 24 снимки от maggie07
Местоположение: Пирдоп

Мнение от maggie07 » пет фев 12, 2010 8:32 am

ох, :clap: направо си паднах от смях -страхони са всички малчугани- аз дома си я имам една философка,та тук мога често да пиша.Трябва да и извадя тефтера където съм ги писала -там е пълно с такива :hug: Сега например на скоро гледа си календарчетата с братовчед й,втората и братовчедка,един и друг втори братовчед абе доста календарчета с дечица си събра -все приятелчета и сега се чуди ,а стринка й е бременна и тя знае че чакаме братовчед и вика-Мамо ми тоя братовчед дето стринка ще го ражда що не ми е дал снимка? и аз й казавам -ми мама той още не се е родил ,нали е още в коремчето как да го снимат ,а тя казва-А,ти не знаеш сигурно,ама стринка ми го показа -снимали са го ама е още много грозен :rotlf:


mihaelaivanova
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 13
Регистриран на: нед ное 08, 2009 6:49 pm
:: 1 рецепти от mihaelaivanova
Местоположение: лондон UK

Мнение от mihaelaivanova » пон фев 15, 2010 1:36 pm

каква страхона темичка, много ме развесели. особено бебчето на което му се е хлъзгало дупето :D надявам се някой ден (дай боже ) и аз да споделя весели случки с моята рожба , която между другото плануваме с приятеля ми . супер сте мами да са ви живи и здрави дечицата :thumup:


Отговори