Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
monito
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 115
Регистриран на: вт ное 10, 2009 11:24 am
:: 1 снимки от monito

Мнение от monito » нед фев 28, 2010 12:50 pm

Здравейте и аз като Ивелина се чудех откъде да започна тази сутрин,пък и ми се спеше,ама детето се събуди в 8ч.и няма как ставам.Снощи имахме гости и започнах с чистенето,но поне съм сама и ще свърша по бързо.Таткото е на работа,свеки изведе детето времето е чудесно за разходки.Почти съм готова сега ще си направя още едно кафе и отивам в кухнята да приготвя нещо за вечеря,за обяд имаме от снощи.Приятен ден на всички.


monito
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 115
Регистриран на: вт ное 10, 2009 11:24 am
:: 1 снимки от monito

Мнение от monito » нед фев 28, 2010 12:56 pm

Ето ме итук,решила съм да направя свинско с картофи и гъби в глинения гювеч салата имам от снощи домашна руска и домашна снежанка,а за десерт сега се ровя тук в рецептите и ще измисля нещо,което не съм правила досега.Дано да се получи каквото и да избера,от мен чао.

Потребителски аватар
maggie07
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 157
Регистриран на: съб авг 23, 2008 8:41 am
:: 13 рецепти от maggie07
:: 24 снимки от maggie07
Местоположение: Пирдоп

Мнение от maggie07 » нед фев 28, 2010 2:21 pm

Днес от рано сутринта дома пада едно чистене....-аз в неделя мразя да чистя и не съмго правила от месеци на сам обаче днес със ставането свекъра ми ни "зарадва" с новината ,че бабата на моя мъж която живее у домае много зле и трябва да се подготвим за най-лошото!Та чистене голямо -слава Богуоще няма фатални последствия ,но тя е много възрастна жена и ...така е....Извинявайте момичета ,че ви занимавам с тъжни работи ама...така тече моя ден днес !А хубавото е ,че вече всеки момент чакам да станастринка ,на етървата днес и е термина и утре живот и здравезаминаваме към болницата-стискайте палци двете събития да се разминат ,че много кофти ще се получи-на ни е живо и здраво бебчето пък другото.....Май....та му! :D

Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » нед фев 28, 2010 2:25 pm

ДОБЪР ДЕН И ОТ МЕН
Днес и мен мее домързяло и си признавам,хапнахме кафенце с вафлички и щипнахме на разходка в гората набрах си минзухари и беше страхотно птичките вече пеят.Ами пролетта идва,навсякъде се сабуждат тревички и цветчета.А кат се прибрахме мъж ми изпържи яйца,че мен ме мързеше.Ох,сложих грах яхния и се чудя как да почна да гладя купчината пране.Май пролетта чука на врата а с нея и пролетната умора.АУ много съм поспалива и мързелива.Никога не съм била такава.Момичета желая ви усмихнат и щастлив неделен ден.


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед фев 28, 2010 3:01 pm

Здравейте,денят е прекрасен и мене като вас нещо ме смързява имам една огромна купчина дрехи за гладене и си правя оглушки за по късно :wink:.До обяд само наготвих и мързелувах,децата излязоха всеки с приятели, мъжо е на път утре се пребира и аз се ослушвам.Но ще се захващам,че мене чака, а и утре синът ми се пребира в Сливен на училище,не е ходил един месец правиха му операция скасан минискус и ще приготвям багаж.Хубав,весел ден ви желая!!! :rotlf: :flow2: :rotlf: :flow2: :rotlf:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед фев 28, 2010 5:24 pm

Аз първо гледам прогнозата за времето и според нея си разпределям домакинската работа и развлеченията :). Вчера беше дъждовно и отметнах почистването. Днес беше прекрасен слънчев ден - поразходихме се с малчо, а когато той заспа аз спретнах една торта Барби за рожден ден на едно момиченце. Отскочих да я занеса и докато се върна малчо се бе наспал. Сега е ред на игрите! Хубава вечер на всички и успешна нова седмица!

lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » нед фев 28, 2010 10:12 pm

MUNA, това, което описваш ме навява на разни мисли. Дано да е така! Да ти е поспаливо и мързеливо!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед фев 28, 2010 10:53 pm

Изображение
Сладки сънища!


Заключена