Искам да уча за готвач. Къде ?

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Отговори
wabbitt
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: ср фев 03, 2010 7:58 pm

Искам да уча за готвач. Къде ?

Мнение от wabbitt » ср фев 03, 2010 8:04 pm

Здравейте. На 18 години съм и искам да уча за готвач, но не знам къде е най-подходящо да стане това. Не искам просто да се науча да готвя що годе добре, а да се развивам сериозно в тази насока. От малък си мечтая да съм главен готвач в голям ресторант както по филмите :D Бихте ли ми дали някаква насока. За момента намерих това http://www.eurostandartcenter28.dir.bg/ ... 86&dflid=3


Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » чет фев 04, 2010 5:26 pm

wabbitt Това е чудесно,че имаш мечта и желаеш да я осъществиш.Вие сте мотивиран млад човек и имате мойте аплодисменти.Зависи в коя точка на България сте,няма да е проблем с намирането на специализирани курсове в тази област.Аз ще се опитам да ви помогна.Готварството и кулинарията дори в кризата са добър бизнес и с един бизнес план може да си направите и ваш ресторант.Аз ви желая успех и попътен вятър.И ни пишете какво става с развитието ви.Ще ми бъде приятно.

wabbitt
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: ср фев 03, 2010 7:58 pm

Мнение от wabbitt » чет фев 04, 2010 6:48 pm

Ами от София съм и мисля, че това е голямо предимство. Обадих се на телефона даден от сайта даден по-горе и ми обясниха възможностите. След 3 месечен редовен курс при тях получавам международно призната диплома и ставам готвач първа степен, което е най-високото ниво. Мисля да се насоча към това място.

Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » чет фев 04, 2010 7:21 pm

Страхотно,това е чудесно :clap:Насочвай се и дерзай.Прекланям се пред амбициозни и мотивирани млади хора.Ще чакаме да ни информираш как протичат лекцийте и каде ви се провеждат практическите занятия.От сърце ти желая успех и ти стискам палци.А Веселия готвач е най подходящото букварче.Очаквам да се включиш с рецепти и мнения в нашия форум.Нека и твоето име го срещаме често в кулинарния форум.


Отговори